PDA

Zobraziť plnú verziu: vBulletin 3.7.1



Subis
02-05-10, 07:29
dobrý deň!Chcel by som vedieť, ako dostať vBulletin 3.7.1?Pretože by pripojiť fórum, v skutočnosti som už viac nie je dobré a nie je ani na úpätí vBulletin, prosím, ak môžete mi dať varovanie o tejto téme!Vďačný;) Subis.

vBET
02-05-10, 22:23
Vezmite prosím na vedomie, že náš produkt je vBET - nie je vBulletin. vBET je plugin pre vBulletin, ktorá umožňuje prekladať forum do 52 jazykov a podporuje viacjazyčné Spoločenstva.

Ak máte otázky ohľadom phpBB navštívte stránku vBulletin a spýtajte sa vBulletin tímu. Tiež prosím, na vedomie, že phpBB 3.7.1 je pomerne stará verzia - ak chcete ho nainštalovať, mali by ste asi uvažovať o najnovšiu verziu z rady 3.x alebo 4.x

Radi Vám pomôžeme, ak budete mať akékoľvek otázky ohľadom vBET:)

Ak máte na mysli, že si chcete kúpiť vBET pre vBulletin verzia 3.7.1, potom prosím, na vedomie, že oficiálne vBET vyžaduje vBulletin 3.8, ale máme aspoň 1 klienta, ktorý beží na vBulletin vBET 3,7 s úspechom:) Ak máte akékoľvek pochybnosti - Prosím, začnite od free verziu a skontrolovať, ako to bude fungovať na vB 3.7. Keď budete spokojní, môžete vždy kúpiť platenú verziu a užívajte si ešte viac pre vysoký výkon a mnoho ďalších funkcií:)

Subis
03-05-10, 02:34
OK, si to, zašleme e-mail o ďalšie informácie. ;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1