PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Google maily mi



bhanuprasad1981
24-04-10, 20:37
Googlebot stretávajú s problémami pri prechádzaní vašich stránok Pdaapps (http://www.pdaapps.org/).

Googlebot narazil extrémne veľké množstvo odkazov na vašich stránkach. To môže znamenať problém s vaším stránok URL štruktúru. Googlebot môže zbytočne prechádzať veľký počet rôznych adries URL, ktoré odkazujú na rovnaký alebo podobný obsah, alebo prechádzať časti webu, ktoré nie sú určené na navštívená Googlebot. V dôsledku toho môže byť Googlebot spotrebuje oveľa väčšiu šírku pásma, ako je potrebné, alebo nemusí byť možné úplne index všetkého obsahu na vašich stránkach.

Viac informácií o tomto probléme: -

Googlebot zistil veľmi vysoký počet adries URL na vašich stránkach - Webmaster Tools Help (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=76401)

Tu je zoznam adries URL vzorky s možnými problémami. Však môže tento zoznam obsahovať všetky problematické adresy URL na vašich stránkach.


musím báť?

vBET
25-04-10, 00:26
Prosím:
1. Bloku irelevantné obsah robots.txt (pozri tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)
2. Skontrolujte, či pre webmasterov Odkazy nástrojov nedosiahnuteľné. A všimnite si nás, ak je nejakým spôsobom súvisí s vBET.
3. Ak zistíte, na forum nejakej "opitý" odkazy, kde môžete vidieť niekoľko jazykových kódov v rovnakom link - všimnite si, že k nám.

PS.
Dalo by sa tiež premýšľať o tom, že odstráni niektoré odchádzajúce spojenia (napr. Norton, McAfee), tiež máte 5 bannery reklamy na hlavnej stránke (Poznámka: Toto nie je kormidla v tejto otázke, ale definitívne bude lepšie pre SEO).

bhanuprasad1981
25-04-10, 07:08
OK tu je to, čo som urobil: -
1. už urobili
2. Nástroje pre webmasterov povedať len 8 odkazov nedostupný
3. nemohol pochopiť,

Tiež som odstránil prebytok reklám teraz iba dve bannerovej reklamy, odstrániť Norton a McAfee odkazy


ďalšie návrhy?

vBET
25-04-10, 19:57
O 3. Ak sa Vám naše niekde na fóre, rovnako ako odkazy / en / AF / pl ... - Vezmite prosím na vedomie, že k nám. Píšem to len v prípade, pretože vBET by nemalo také odkazy (to bol opravený dlho, dlho pred tým).

Väčšinou podobné stránky pochádza z kalendára a členských strán. Môžete zablokoval hneď teraz robots.txt - myslím, že to by malo stačiť. Žiadne ďalšie pokyny v tejto chvíli - inak sa kontrola Google vám rád;)

bhanuprasad1981
28-04-10, 08:30
noooo moja indexovaných URL dole od 80k do 14k +, čo sa deje, mám strach: (prevádzka je aj dole: (

vBET
29-04-10, 01:10
noooo moja indexovaných URL dole od 80k do 14k +, čo sa deje, mám strach: (prevádzka je aj dole: (

Môžete blokovaný stránok robots.txt - tak je všetko v poriadku. Blokované stránky sú odstránené z indexu. A vaša komunikácia sa iba doprava, ktorá bola vyrobená pomocou robotov na stránkach, ktoré sú blokované dnes:) Takže všetko je ako má byť. Roboti nemajú liezť nie je relevantné stránky (menej fake prevádzky - vyšší výkon servera:)) a nie je relevantné stránky sú odstránené z indexu (menej obsahu, kopírovanie, reálnejšie obsahu index, lepšie SEO a PageRank Dúfajme, nakoniec sa zlepší: )).

Zdá sa, že pre mňa dobré:)

bhanuprasad1981
29-04-10, 05:44
robots.txt bola na mieste posledných 3 mesiacoch, takže nemusí byť problém: (skutočné URL klesla.

vBET
29-04-10, 22:25
robots.txt bola na mieste posledných 3 mesiacoch, takže nemusí byť problém: (skutočné URL klesla.

Je nám ľúto - som nepochopil jednu z našich predchádzajúcich odpovediach - Myslel som, že práve zmenila robots.txt - to by bolo príčinou dopravnej zmeny. Ste si istí, že ste sa v poslednej dobe zmeny v súbore robots.txt - skontrolujte dát modifikácie súboru.

To ešte Zdá sa, že príčina zmiznutie zo stránok indexov. Plese na vedomie, že Google sa nemení jej indexy ihneď. A 2-3 mesiacov reakcia na stránkach zmeny sú štandardné.

Ste schopní určiť, ktoré stránky sú miznú z indexu - ako som sa očakávať, že to sú blokované stránky, robots.txt, a vy môžete byť v kľude. Takže prosím, zistiť, čo sa stráca - možno práve to, čo sa stane, budete požiadaní o zadanie tým, že blokuje stránky v robots.txt.

badawidollah
21-05-10, 12:44
Mám tento problém taky ..
rovnaký problém sme
Môj index dole od 134.000 do 128.000
a dostal e-mail od spoločnosti Google, ako je tá vaša

Môj generátora Mapa nebeží to vbet

vBET
22-05-10, 23:14
Mám tento problém taky ..
rovnaký problém sme
Môj index dole od 134.000 do 128.000
a dostal e-mail od spoločnosti Google, ako je tá vaša

Môj generátora Mapa nebeží to vbet

Vedeli ste fallowed pokyny v tejto téme? Vezmite prosím na vedomie, že Google bude vidieť najviac relevantný obsah stránok, opakovanie (tj členské strany, Kalendár, atď.). To, prečo je vise zablokovať skôr, než Google bude považovať to takhle. Prosím, použite robots.txt zablokovať irelevantné obsahu a vedomie, že počet indexovaných stránok sa dolu, lebo zablokovanie stránky budú odstránené z indexu, čo sa očakáva a dobré.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1