PDA

Zobraziť plnú verziu: Odmietnuté Set Forum jazyk - Všetky fóra alebo určené



contemptx
20-04-10, 20:18
Mám na fórach a chatu iste mnoho ďalších sa tam špecifické medzinárodné diskusné fórum s podkategórie s podobnými španielsky, nemecky, atď.

Ako má fóra Hlavným jazykom je angličtina, pri zobrazení týchto sekcií a kliknite na tlačidlo Preložiť na anglickej, nič sa nedeje ako skript predpokladá, že by jednoducho vrátiť fóra predvolený jazyk a zobrazený text je angličtina už?

Tak to by bolo dobré mať možnosť, kde sú všetky fóra nastaví predvolený jazyk, ak nie je uvedené, a majú možnosť nastaviť, ktoré časti fóra používajú, v akom jazyku, takže môžete prekladať tieto časti do svojho rodného jazyka.

Ako som sa za seba viem, že to by tiež pomôcť s moderatoring non-anglickej fóra.

vBET
21-04-10, 02:02
Potvrďte prosím, je to, čo máte na mysli. Ďalšie nastavenia fórum, kde si môžete povedať, že nie je nikto, kto predvolený jazyk na fóre, ale niektoré časti sú v jednom jazyku a niektoré sú odlišné. Tým, že poukáže fóra IDS pre každý jazyk. Je to správne?

contemptx
21-04-10, 10:26
Áno, kolega, že je správne, aby napríklad:

Fórum
-Novinky a oznámenia (použitie nastaviť predvolený jazyk, napr angličtina)
Generálny diskusia (použiť predvolený jazyk nastaviť napr angličtina)

Medzinárodná diskusiu
-Španielčina (španielsky nastaviť predvolený jazyk)
-Nemecké (nemecky nastavenie predvoleného jazyka)
-Francúzština (francúzsky nastaviť predvolený jazyk)


To by mohlo byť pridané ako nastavenie v tomto fóre kategórie nastavenie použiť buď nastavenie predvoleného jazyka a vyberte jazyk z rozbaľovacieho zoznamu.

vBET
22-04-10, 14:45
OK - takže vieme, čo je potreba.

Vidím tu problém - preklad usporiadanie (možností, komunikuje atď). Presnejšie povedané - keď niekto pôjde na rolu v Spanische, potom sa hrozba vBEt všetko tak, ako v španielčine. Problém začína, keď niekto anglicky GUI a ide do španielskej časti. Potom GUI je v angličtine, že správa v španielčine a preklad zlyhá GUI.

Vezmite prosím na vedomie - som naozaj beží forum s takou charakteristikou, takže možno mi chýba niečo. Mohli by ste mi povedať, že vBulletin automaticky prepne na španielskej frázy, keď niekto príde do španielčiny sub-fórum, a keď sa vráti do niektorej anglickej časti potom GUI sa automaticky prepne do angličtiny?
Len som sa diviť, že už sú alebo sa budeme musieť nejakým spôsobom zvládnuť.

Najjednoduchší spôsob, ako by bolo len označiť všetky správy od tých, subfóra Lang bbocode a žiadne zmeny, by bolo potrebné v vBET. Ako som pochopil, že nie je tak, ako chcete. Chcete, aby sa forum jazykové hodnoty menia pre rôzne sub-fór. To môže byť zložité;) vidím tiež problémy s:
- Zobrazenie hlavnej stránky (ak je závit titulov vo všetkých jazykoch sú viditeľné a tí nemajú langtitle BBCode, ktorý by umožnil určiť, že preklad je potreba)
- RSS kanály

Budem mať na mysli, a nechať ho rásť. To môže byť zložité, ale tiež použiteľné pre mnoho fóra. Vezmite prosím na vedomie, že v tejto chvíli to nemá vysokú prioritu. S najväčšou pravdepodobnosťou budeme o tom premýšľať oveľa intenzívnejšie, keď sme integrovať vBET fráz vBulletin systému - to by mohlo vyriešiť aspoň prvé číslo.

vBET
23-09-11, 12:19
To je naozaj rovnakú požiadavku ako tu:

Máme iné riešenie, ktoré pokrýva táto potreby - to je dôvod, prečo tu navrhovaná zamietnutá. Nájdete tu: Podrobné informácie, ako to bude riešiť. V skratke povedané - celé fórum bude mať jeden predvolený jazyk, a naše robot označí všetky staré správy pomocou automatickej detekcie jazyka. Týmto spôsobom fóra, ktorá má sekcia pre rôzne jazyky, budú môcť využiť vBET - všetky správy budú preložené dobre a užívatelia budú môcť písať v akomkoľvek jazyku na akomkoľvek mieste.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1