PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené vBET funguje len, ak je uložený ako CSS súbor



StarBuG
02-04-10, 14:03
Ahoj

Keď som sa prejsť z ukladanie CSS ako súbory do databázy,
potom žiadny štýl sa používa pri prehliadaní preložené forum

Kosmik

meto
02-04-10, 14:53
Mine problémom je naopak ...

vBET
02-04-10, 22:22
Ahoj

Keď som sa prejsť z ukladanie CSS ako súbory do databázy,
potom žiadny štýl sa používa pri prehliadaní preložené forum

Kosmik

Môžete mi, prosím dajte mi URL na stránku, kde môžem vidieť (môže byť testovacie inštancie). Ak je problém, potom prosím, zmeňte nastavenie na rozbité jedno, vytvárať zlomené strana (asi malá), upravené nastavenie späť, takže fórum bude v poriadku a pošlite nám HTML výstup z tejto rozbité stránky. Pravdepodobne to bude stačiť k diagnóze, čo sa stane:)

badawidollah
05-04-10, 03:26
Ahoj

Keď som sa prejsť z ukladanie CSS ako súbory do databázy,
potom žiadny štýl sa používa pri prehliadaní preložené forum

Kosmik

Ja používam CSS súborov do databázy príliš
My forum beží dobre.

** U to znamená pre filecache?

vBET
12-04-10, 21:57
Žiadna reakcia - predpokladá sa, že problém je vyriešený. Prosím, dajte nám vedieť, pokiaľ nie je - budeme znovu otvoriť tento bug report.

Tarrasque
21-10-11, 00:45
Dobrý deň,

Mám rovnaký problém taky!
Keď v vBulletin zapnuté "Použitie úplný súbor vyrovnávacej pamäte pre hostí" vBET a "Store CSS štýlmi ako súbory".
potom, ak aktualizácia štýlu spôsobí CSS filename zmenil a odstrániť staré CSS súbor vBulletin,
ale cache vBET je stále pomocou starého súboru s CSS, tak bude prestávka štýl webovej stránky!

Ospravedlňujeme sa za moje zlá anglický.

vBET
21-10-11, 02:50
Prosím otvoriť nové vlákno pre váš problém a stačí skopírovať vaše správy tam. Toto vlákno je StarBug (autor). Krátko - stačí vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť hosť po CSS štýl alebo uistite sa, že starý štýl súbor stále existuje. Ak potrebujete viac pomôcť - prosím otvoriť vlastné vlákno:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations