PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Podivné / forum /



badawidollah
28-03-10, 02:22
Dobrý deň,

Je to zvláštne pre mňa

Malo by byť vyzerať
nusantaraku.org / forum / forum.php (sú tam vbadvance moduly)

ale to presmerovanie na nusantaraku.org / forum (v prípade, že otvorím index.php, bez modulov vbadvanced)

Potom som si, že kopírovať / forum / forum.php na / forum / index.php
že samething sa stalo, ešte žiadny modul vbadvanced tam.

badawidollah
28-03-10, 03:54
aktualizovať

vbadvance moduly nezobrazí v indonézskej (volím indonézskej ako hlavný jazyk)
, Ale výstava v malajzijskej a anglicky

** Vbadvanced v index.php iba nezobrazí

badawidollah
28-03-10, 04:29
Prosím, pozrite sa

nusantaraku.org / forum / index.php? language = ms
nusantaraku.org / forum / index.php? language = en
nusantaraku.org / forum / index.php? language = id

odlišný
nie?

vBET
28-03-10, 21:42
Ospravedlňujeme sa, ale neviem, čo mám hľadať. Prosím, povedzte mi, čo presne by mali byť zahrnuté na strane (daj mi citát, ktorý by som mohol nájsť na stránke) a URL na túto stránku. Nájdem ju a skontrolovať, ako to vyzerá na prekladal názory. Práve teraz neviem, čo chýba.

Vezmite prosím na vedomie, že poznáte svoje vlastné fórum - musím smerovať k čo myslíš:)

EDIT:
OK - myslím, že viem, čo myslíš, ale ja si nie som istý. Ak ste si na stránke s index.php a kliknite na pôvodnom jazyku vlajku, potom je presmerovaný na forum.php - toto je problém?

badawidollah
30-03-10, 15:47
Téma uzavretá

Problém v softvéri vBSEO

vďaka

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1