PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Dlhé príspevky a chyba vbet_containsSeparated



dong
17-05-17, 23:30
Informácie od užívateľov: Tu máme hlásiť chyby Forum - Strana 236 (http://www.forum.alfaholicy.org/sprawy_organizacyjne/19274-tu_zglaszamy_bledy_na_forum-post1977959.html#post1977959) Pri dlhších pracovných miest sa objaví chyba:

Catchable fatal error: Argument 3 passed to vbet_containsSeparated() must be an instance of int, integer given, called in /usr/local/www/apache24/data/forum.alfaholicy.org/includes/vbenterprisetranslator_functions_detection.php on line 158 and defined in /usr/local/www/apache24/data/forum.alfaholicy.org/includes/vbenterprisetranslator_functions_detection.php on line 173

Súbor vbenterprisetranslator_functions_detection.php označiť ako komentár nasledujúce riadky:

//if(vbet_containsSeparated($message, $ignoredLen, $index)) {^M
//$message = substr_replace($message, ''.$ignored.', $ Index, ignoredLen $) $ ^ M // index + = VBET_NOTRANSLATE_LENGTH;} // ^ M ^ M


Toto riešenie pomohlo, ale ja neviem, či pripomienky neoznačil niečo dôležité?

Marcin Kalak
18-05-17, 15:44
Vy komentárov mimo baliace slová / vety správ prichádzajúcich notranslate bb kódy. Je váš súbor vbenterprisetranslator_functions_detection.php je určite správna? Táto funkcia by mala vyzerať takto:


if(vbet_containsSeparated($message,$ignoredLen, $index)) {
$message = substr_replace($message, ''.$ignored.'', $ Index, $ ignoredLen); $ Index + = VBET_NOTRANSLATE_LENGTH; }

Môžete sa pokúsiť prevziať najnovšie aktualizácie a vBET'súbor (vidím, že používate najnovšiu verziu). Ak nechcete ignorovať slová / vety v AdminCP->vBET->Preklad Voľby->Ignorovať slová/vety potom táto funkcia nie je teoreticky budete potrebovať.

dong
18-05-17, 16:38
Bohužiaľ, ja používam Ignorovať slová. Vzhľadom k tomu, miesto Alfa Romeo Alfa Romeo vysvetľuje mi. Ako to urobiť, aby bola v poriadku? Pred nákupom a inštaláciou najnovšej verzie (pred pár dňami) som použil bezplatnú verziu. Možno to je dôvod, prečo tieto kvety?

Marcin Kalak
18-05-17, 19:55
Najlepiej jak pobierzesz ponownie najnowszą wersję vBET som wgrasz pliki z folderu odovzdať nadpisując je na serwerze .

Marcin Kalak
22-05-17, 18:36
Ak chcete tento problém vyriešiť: 1) Otvorte súbor: includes/vbenterprisetranslator_functions_detection.php
2) Nájdite riadok:
function vbet_containsSeparated($text, $ignoredLen, int $index) {
3) nahradiť na:
function vbet_containsSeparated($text, $ignoredLen, $index) {
Táto zmena bude zavedená v budúcej verzii vBET. Upozorňujeme, že v záujme zabaliť stará slová v tagu možnosť využitia [notranslate]AdminCP->vBET Tools->Opaque Ignored Words.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1