PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené nefunguje



bhanuprasad1981
01-03-10, 14:27
vbet nefunguje, pretože som upgradovali vBulletin: (


Translations by vBET translator 4.0.0
Powered by vBulletin™ Version 4.0.2
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.5.0 RC2


please help: (

vBET
02-03-10, 19:49
Dobrý deň.

To je jasne popísané, že vBET 4.0.0 nefunguje s vBSEO zatiaľ (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/432-vbet-4-0-0-released-beta.html).
Tento týždeň sa uvoľní vBET 4.1.0, ktorá bude podporovať vB Globs a CMS. A ďalšie budeme sa vBET verzia, ktorá bude podporovať vBSEO.

Takže v tejto chvíli zakážte vBET a počkajte si na verziu, ktorá bude podporovať vBSEO. Premiéru bude mať v tomto mesiaci:)

Ospravedlňujeme sa za vaše ťažkosti - Mysleli sme, že to bolo jasne popísané, že vBET 4.x bude podporovať vBSEO v nasledujúcich 2 verziách. Dúfam, že to je v poriadku pre vás čakať málo vhodných vydania:)

bhanuprasad1981
02-03-10, 19:53
Damm veľkú chybu som urobil upgradom na 4.0 bez vbet: (, skúste sa dostať vBSEO podporu skoro, pretože som sa stratili všetky zahraničných hostí: (

vBET
02-03-10, 19:55
OK dáme v našich silách. S najväčšou pravdepodobnosťou vBET 4.1.0 bude uvoľnená dnes / zajtra. Potom sme sa kandidovať na vBSEO 3.5:)

vBET
02-03-10, 19:59
Medzitým môžete spustiť na bezplatnej verzii 2.4.10 - nebude prekladať ani URL RSS a nebude podporovať viacjazyčné správy, ale to bude prekladať vaše fórum. Budete Späť na vBET 4.x, keď to bude podporovať vBSEO - a dúfame, že bude veľmi skoro.

Takže môžete vypnúť a čakať, alebo downgrade. V prípade druhej - odinštalujte vBET úplne pred inštaláciou 2.4

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations