PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Ako vypnúť prekladal adresy URL



Snake
23-02-10, 22:14
Ahoj chcem, aby moja angličtina URL ako vbet 2,0

Ako môžem zakázať prekladal adresy URL?

Snake
24-02-10, 02:28
Naozaj je potrebné zakázať tieto, som spustenie tohto modu po dlhú dobu a nechcú, aby sa index 1mil URL znovu, bude trvať mesiace a mesiace. Radšej by som si staré štruktúry adries URL, prosím pomôžte.

vBET
24-02-10, 03:13
vBET 3.x je v preklade do bezpečným spôsobom v súlade s vBET 2.x To znamená, že staré (neprekladajú odkazov) len tak presmerovanie 301. A pre Google (a iné vyhľadávače), znamená to - nestráca túto stránku indexovať len zmeniť adresu príčinou je to stále rovnaké stránky, ktoré prešlo na inú adresu.

Takže voľné nič. Je pre vás bezpečné.

Každopádne Ak si napriek tomu chcete urobiť, potom si prosím otvorte súbor vbenterprisetranslator_seo.php a odstrániť (komentár) tento kód:


function vbseo_thread_seotitle(&$thread){
require_once(dirname(__FILE__). '/includes/vbenterprisetranslator_functions.php');
vbet_makevBSEOTheadLink($thread);
}


To môže byť tiež potrebné nájsť v Admin CP -> Produkty & Plugins -> Plugins vBET plugin pomenovaný inicializácia pre zavesenie init_startup a odstrániť / komentár tu tento kód:


if (!function_exists("vbseo_thread_seotitle")) {
function vbseo_thread_seotitle(&$thread){
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions.php');
vbet_makevBSEOTheadLink($thread);
}
}

Snake
24-02-10, 03:21
Perfektné, ďakujem.

vBET
24-02-10, 03:35
Tie sú vítané:)

Ako sme písali tu a PM si podľa nášho názoru nie je nutné to a je to lepšie pre SEO, aby nemali vypínať prekladal adresy URL. Tie budú lepšiu pozíciu v Google (viac kľúčových slov hľadal jazyku) a nebudete voľné indexy si pred prekladom adries URL (pretože presmerovanie 301 sa používa).

Snake
25-02-10, 14:43
Tie sú vítané:)

Ako sme písali tu a PM si podľa nášho názoru nie je nutné to a je to lepšie pre SEO, aby nemali vypínať prekladal adresy URL. Tie budú lepšiu pozíciu v Google (viac kľúčových slov hľadal jazyku) a nebudete voľné indexy si pred prekladom adries URL (pretože presmerovanie 301 sa používa).

Najväčší problém mám, je väčšina prehliadačov nezobrazujú jazyk URL správne v adresnom riadku prehliadača, ukazujú ww.domain.com /% 20% 250% 900 / etc, takže ľudia napojení na mňa spojí s nevyžiadanou URL. To je zlé pre SEO.

vBET
25-02-10, 19:58
Najväčší problém mám, je väčšina prehliadačov nezobrazujú jazyk URL správne v adresnom riadku prehliadača, ukazujú ww.domain.com /% 20% 250% 900 / etc, takže ľudia napojení na mňa spojí s nevyžiadanou URL. To je zlé pre SEO.

Predovšetkým SEO je o topánky, ako vidieť nie sú ľudia. Za druhé - adresy URL nie sú junk - tie sú v poriadku. To, čo píšete o tom, ako IE zobrazuje ho. Pozri na to v Opera, Chrome, Firefox - to je pekné. Vzhľadom k tomu,% notácie je štandard. IE a tiež rešpektuje, keď pošlete požiadavku na server, jednoducho nezobrazí to pekné. Ak viete, že niektoré jazykové so špeciálnymi znakmi, môžete dokonca kontrolovať a meniť% zápis do osobitnej listy v niektorých URL - uvidíte, že je to rovnaké stránke.

Vo zhrnutie: Odkazy sú v poriadku.

Stále môžeme brať ako požiadavku na vytvorenie väzby pre IE inak. Dokonca sme už vieme, ako to urobiť (poučenie sa VB4;)).

Snake
08-04-10, 15:05
Ako možno zakázať URL opäť v novej verzii? 3.3.2

vBET
08-04-10, 15:56
Ako možno zakázať URL opäť v novej verzii? 3.3.2

V tomto prípade stačí, keď si jednoducho nemajú žiadne zmeny pre tento súbor functions_vbseo_createurl.php:)

Poznámka: preklad adries URL umožňuje oveľa lepšiu SEO a my robil veľké optimalizáciu v tejto oblasti v 3.3.2 sme špeciálne vyrobené pre tento algoritmus zmien a pridať oneskorenie preklady pre URL, pretože predtým tam bol zúženie, ktoré sme našli v poslednej dobe. Takže odporúčame len z plnej integrácie a kontrolu skutočnej výkonnosti s preloženými URL - môžete byť veľmi príjemne prekvapení, v tejto oblasti:) A ak sa rozhodnete, že je to stále nestačí, môžete vždy vypnúť neskôr. Skontrolujte prosím, že - je to naozaj skvelá pre vaše SEO a vám prinesie väčšiu prevádzku (z dôvodu lepšej pozícii indexu).

Snake
08-04-10, 15:59
A tak stále starý súbor? ithought novú malo nové zmeny, ako na integráciu vBSEO?

vBET
08-04-10, 16:15
A tak stále starý súbor? ithought novú malo nové zmeny, ako na integráciu vBSEO?

Áno, a to integrácia bolo zabezpečiť URL preklady, ktoré nechcete, aby sa (stále podporujú skontrolovať skutočnej výkonnosti viacjazyčné URL).

PS.
Stále sa všetky zmeny pre functions_vbseo_url.php

Snake
08-04-10, 16:18
Ok, vďaka, majú jeden problém s vlajkami sa objavovať ... vôbec. v päte.

Snake
08-04-10, 16:32
Druhé vydanie,

opravil.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations