PDA

Zobraziť plnú verziu: Je možné na iné platby ako paypal? Ak aktualizácie je zahrnutá v cene?



dong
10-05-15, 16:46
Uvažujem kúpe BB. Avšak, potrebujem nejaké info:-je možné zaplatiť iným spôsobom než cez paypal? Nemám kreditnú kartu, a ja som z Veľkej Británie rovnakým spôsobom ako vy. Môžem preniesť do svojho účtu?-to umožňuje platbu 230 doláre ako aktualizácia je zahrnutá v cene?

Marcin Kalak
11-05-15, 16:59
Sumu môžete previesť na váš účet. Vyplňte formulár ako normálne, ale nie platiť prostredníctvom systému Paypal vám ukáže sumu vyplatiť (v dolároch, výpočet pre babku na priemerný výmenný kurz NBP na prevod). Po vyplnení formulára pošlite mi PM na údaje, ktoré ste zadali, a vám poštou pre prenos dát. Po schválení prevodu budete dostávať licencie. Zakúpením licencie, máte jeden rok zadarmo upgrade, môžete rozšíriť neskôr licencií a aktualizácie pre ďalší rok.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1