PDA

Zobraziť plnú verziu: pomoc s dbseo BB prepísať pravidlá



siparker
08-04-15, 17:44
Ahoj môj aktuálna konfigurácia nginx ako ako je uvedené nižšie

Mohli by ste prosím poradiť prírastky pre BB. ~ (Chápem, že tieto sú testované a sú v podstate nepodporovaný.)

jeden bit konkrétne ide mi o to nemá vplyv na/blog / zložky, ktoré obsahuje wordpress.


server {
listen 80;
#listen [::]:80 default ipv6only=on;

server_name www.mydomain.com mydomain.com;
root /home/user/domains/mydomain.com/public_html;
access_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/access.log;
error_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/error.log;

index index.php index.html index.htm;
error_page 404 /404.html;

location / {
try_files $uri $uri/ /dbseo.php;
}

location /blog/ {
index index.php;
rewrite ^/blog/(.*)+$ /blog/index.php?$1; # it finally works

}

location ~ ^((?!dbseo).)*\.php$
{
rewrite ^/(.*)$ /dbseo.php last;
}

# Pass PHP scripts to PHP-FPM
location ~ \.php$ {
try_files $uri =403;
fastcgi_split_path_info ^(/blog)(/.*)$;
fastcgi_pass unix:/var/run/php5-fpm-username.sock;
include fastcgi_params;
fastcgi_index index.php;
fastcgi_param SCRIPT_FILENAME $document_root$fastcgi_script_name;
}

# Enable browser cache for CSS / JS
location ~* \.(?:css|js)$ {
expires 30d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
add_header Vary "Accept-Encoding";
}

# Enable browser cache for static files
location ~* \.(?:ico|jpg|jpeg|gif|png|bmp|webp|tiff|svg|svgz|pdf|mp3|flac|ogg|mid|midi|wav|mp4|webm|mkv|og$
expires 60d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
}

# Deny access to hidden files
location ~ (^|/)\. {
deny all;
}

}


Marcin Kalak
15-04-15, 11:58
V súčasnosti nepodporujeme dbseo.
Zmena v seo na dbseo nie je tak jednoduché. Okrem pridania pravidlá musia použitím vBET prekladať vety z seo a nahradiť ich. Na tento účel je potrebné vytvoriť vhodný ovládač alebo háčiky.

Odporúčame používať priateľské url.

siparker
18-04-15, 18:04
Ahoj

je to pomerne veľký staré fórum, tak idem sa snaží zmeniť na inú adresu url je teraz. niektoré boli zavedené generovanie prevádzky 5 rokov +

Nerád by som stratiť tých rebríčkov zmenou štruktúry adresy url nie je nijako 301 tisíce adries URL.

Marcin Kalak
21-04-15, 09:15
Vďaka za váš názor. V tejto chvíli nemáme v pláne na podporu DBSEO.

siparker
23-04-15, 12:00
ok. Rozprával som k DBseo supprot a povedali by mohli poskytnúť pomoc ich koniec. máte konkrétne otázky, ako by bolo treba pracovať ste ok mi poskytnúť info?

By byť trochu strčila som inak.

alebo je nejaká konkrétnu verziu alebo RE monitoring informácií, ktoré môžu byť schopní bod nám správnym smerom, ktoré sa snažia vyriešiť integrácie?

Marcin Kalak
25-04-15, 08:59
Nepodporujeme DBSEO. Podporujeme monitoring a priateľské URL a neplánujete momentálne podporuje DBSEO, ktorý nepodporuje vB5. Z tohto pohľadu vB4 a DBSEO produkty sú už zastaralé. Monitoring bol podporený nás pred vB podporu priateľské url a táto podpora bola presunutá z vB3 vB4. Monitoring a DBSEO nepodporuje vB5, čo naznačuje, že táto časť trhu zmizne nahrádza rodný priateľské url, ktoré už sú dodávané v cene vB a nevyžadujú dodatočné poplatky. Preto, okrem iného, nie ste záujem o rozvoj podpory pre ďalšie vyhľadávače seo a zostane v súčasnosti podporované. Ak ste mali monitoring, potom sa môžete vrátiť na monitoring. Používame monitoring na vB4 a nie sú žiadne problémy. Nedostatok podpory monitoring môže byť nepríjemné, ale ak máte konfiguráciu overené a nie je žiadny problém s ním potom podpora nie je potrebná.

siparker
28-04-15, 16:28
OK.

musel som zostať s vb4.0 z iných dôvodov.

Budem sa snažiť a nájsť voľnej nohe, aby mi pomohol.

monitoring je preč, takže áno nedostatok podpory bol problém a bol dôvod, prečo som sa presťahoval do dbseo na prvom mieste. to tiež dodáva viac než len veľa adries URL, ktoré som využiť.

ponúkli pomoc len som sa opýtať ak som mohol opýtal, ste otázky, ktoré môžu pochádzať z hľadiska ako BB pracoval s monitoring tak, aby som mohol vyskúšať a dostať problém opraviť.

Marcin Kalak
29-04-15, 15:21
Monitoring integrácie s BB funguje nahradením monitoring funkcií na vBET funkcií. Pozri: robiť-nie-nahrať/readme.html-> Integrácia s ostatnými Mody -> Monitoring integrácie. VBET funkcií preložiť text a analyzovať správne (pomocou funkcie monitoring) a vrátiť ju. Tieto funkcie sú obsiahnuté v súbore: upload/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php. Tento súbor obsahuje háčik: init_startup. Okrem toho BB stanovuje niektoré premenné monitoring zodpovedajúcim spôsobom.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1