PDA

Zobraziť plnú verziu: Problém s nákupom vBET



RootShell
21-02-10, 00:03
Ahoj Admin,

Chcel som kúpiť Professional Edition upgrade z Lite, ale ja som z Maroka, a my nemôžeme posielať peniaze von, pretože moja krajina je pod-developped.
Paypal, 2Checkout, Alertpay, Moneybookers **********. (Všetci majú problémy s krajinami marockej a ďalšie arabské: ()
Vytvoril som vlastné spoločnosti majú možnosť poslať peniaze, ale požadovaný rozpočet je oveľa väčší ako vlastné ja.
existuje nejaký spôsob, ako zaplatiť online?
S pozdravom.

vBET
21-02-10, 11:48
Má Western Union funguje vo vašej krajine? Ako ste sa platí za vBulletin? Môžete požiadať o nejaký kamarát z inej krajiny, platí pre Vás a že mu dajú peniaze staré nejakým spôsobom?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1