PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Žiadny vstupný súbor určený



schan
20-02-14, 20:46
Dobrý deň,

Dostávam túto správu zakaždým, keď sa snažím Zobraziť fórum. Použil som .htaccess, ktorý poskytuje inštalačné inštrukcie. I 'm using vBulletin je rozšírené priateľské url. Pošlem vám kópiu môjho .htaccess Ak sa vám páči. Nejaké nápady, prečo smerovanie nefunguje? Keď som vypnúť BB, všetko funguje. Pri používaní angličtiny, všetko funguje.

Vďaka,
-Schan

Marcin Kalak
21-02-14, 13:10
Prosím vás pošlite mi odkaz na stránku, kde je problém.

schan
24-02-14, 23:57
Toto je test na mieste a je chránený pomocou .htaccess súbor. Dovoľte mi vytvoriť dočasný účet pre vás. Môžem PM to na vás?

schan
25-02-14, 00:20
Hej Marcin,

Tu je nejaké bližšie info, ktoré som zistil. Môžem Zobraziť témy a príspevky keď som "Priateľské URL" Basic. Ak je nastavené rozšírené, to nefunguje. Môžete mi vysvetliť prečo? Tiež, po prepnutí jazyk z môjho profilu sa to presmeruje ma, ale jazyk nemení, pretože kód jazyka v url je stále tam. Myslel som, že vaše funkcie by sa postarať o to. Je to chyba alebo sa musím sa postarať o to sám?

Vďaka,
-Schan

schan
26-02-14, 10:23
Dobrý deň,

Len sa pýtam, či tam je aktualizácia.

Vďaka,
Schan

Marcin Kalak
26-02-14, 12:16
Nemôžem sa prihlásiť. Ste poslali mi správne údaje?

schan
27-02-14, 03:32
Všetko funguje teraz. Už budete musieť riešiť problém. vďaka.

Marcin Kalak
27-02-14, 10:46
Som rád, že ste vyriešili problém.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations