PDA

Zobraziť plnú verziu: Pre PhotoPost



tsak76
15-02-10, 13:34
Je v rozpore s PhotoPost Pro. Keď sa ľudia vybrať preklad PhotoPost dá sa chýb 404 a tiež tí, ktorí používajú vBSEO odkazy, ktoré cestu k pp zmeny / sk / galéria atď

Pridám ešte wghen ignorovať url / albumov

vBET
17-02-10, 17:24
My sme sa ešte pre otázky integrácie v PhotoPost Pro a nevieme, podrobnosti o tom, ako to funguje.

Ak môžete experimentovať a skontrolujte, kým sa bude pracovať s odkazmi, s "jazykom" parameter. Ak áno, potom to znamená, že budete potrebovať ďalšie. Htaccess v adresári PhotoPost na podporu preklade SEO odkazy. Napíšte nám o výsledky:)

O ignorovanie - ste napísal, že odkazy na PhotoPost sú / galérie, ale zablokovanie / albumu - to je otázka. Blok príslušný odkaz a PhotoPost nebudú preložené vôbec.

Trixi.com
04-03-10, 04:58
Mám tiež záujem o riešenie pre PhotoPost ... Mám to na mojich stránkach pedicabforum /. Com


Prosím, podeľte sa, ak ste našli riešenie ....

Tx

vBET
05-03-10, 00:46
Takže v tejto chvíli môžete nastaviť, že nechcete podporovať preklady vôbec PhotoPost Pro.

Ak máte prosím, môžete mi hodín prístupové údaje na všetky fóra (je možné Test Forum), ktoré sú inštalované PhotoPost Pro a vBET, ako vidím, ako to funguje, a snáď vymyslieť spôsob, ako podporiť ju. Tak dlho, ako stránky generované PhotoPost Pro sú generované vBulletin, že by mal byť spôsob, ako podporiť prekladu. Rovnako ako sme sa podporiť naše stránky mimo forum Directory.

vBET
09-05-10, 00:31
Integrácia s fotografiou Príspevok Pro je podporovaná:) Bolo to naozaj už skôr, ale to napísal na inom mieste, takže stačí prútik, aby si tu aktuálne. Pokyny nájdete tu:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations