PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Preklady nefungujú vôbec!



moman
14-02-10, 08:49
Pre niektoré (väčšina) prekladal jazykov, veľa reťazcov chýba v preloženej verzie na mojom fóre. To môžete skontrolovať ako hosť. O čo ide?

moman
14-02-10, 22:46
Zmenil API kľúč k jednej len s mojou doménou, a teraz to funguje.

vBET
15-02-10, 12:35
Skvelé počuť:)

moman
16-03-10, 00:48
Ok, teraz som dostať tento problém znovu, s a bez kľúča. Pracuje len čas od času. Na aké e-mail môžem kontaktovať Google?

moman
16-03-10, 19:46
Našiel som e-mail a kontaktoval Google. Radili mi, že nový "userip" parameter bol pridaný do API a mal by byť používaný veľké weby.

Preto som zmenil riadku 214 v vBet_functions.php na: návrat ADRESA;

Zatiaľ čo vyžaduje global.php na získanie IP adresy.

vBET
17-03-10, 01:00
Máme to už bola vykonaná - čakanie na novú verziu. userip nie je povinné, to je dôvod, prečo sme s tým žiadny spech. Budeme sa novej verzii 3.x vBET po vBET4.x bude stabilná a bude sa môcť pohybovať algoritmus vylepšení vBET 3.x:)

Ak chcete mať rýchlejší, potom prosím zmeniť funkcie vbet_getTranslationURL v / includes / vbenterprisetranslator_functions.php tomuto:


function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
global $vbulletin;
if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
} else {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
}
}

moman
17-03-10, 01:54
Vďaka! Vzhľadom k veľkosti môjho webu, bez toho, aby boli požiadavky userip väčšinou blokovaný.

vBET
17-03-10, 18:22
Ospravedlňujeme sa za zmätok - Overil som kód zo starej verzie. V vBET3.3.1 userip je už zahrnutá v žiadosti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1