PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Chýba jazyk parametrov na odkazy v RSS



krisp
07-02-10, 19:57
TGO (http://www.thegame-online.dk/forum/external.php?type=RSS2&language=nl)

Hore je RSS v holandčine. Ako môžete vidieť odkazy na vlákna vnútri RSS-Feed chýba jazyk paramatery: & language = NL

Aj krmivo je rozbité / chyba v IE.

vBET
07-02-10, 23:10
Áno, ja to vidím - je to úplne rozbité. Preveríme to v pondelok. Budeme Vás kontaktovať v prípade, ak budeme mať problémy s reprodukovať.

vBET
08-02-10, 12:24
Nie sme schopní reprodukovať túto tému na našich serveroch. Prosím PM nám prístupové údaje k svojmu forum (Admin CP + FTP).

vBET
19-02-10, 22:11
Problém nájdený - a ja som len pripomenúť, že sme to vyriešil už raz ... Je to preto, že ste si nastavenia fóra popis. Nastaviť a je všetko v poriadku:)

Som sa vykonané zmeny v vBET poslednej dobe, pretože v reálnom fór popis je vždy nastavená. Vo vašom teste jeden to nebolo.

Takže tentoraz sme sa tiež sa vykonané zmeny v kóde, ale ja sa pridať pripomenutie inštalačnej príručke pre kontrolu robí Forum Popis je nastavený.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1