PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Dva problémy s vBET v súčasnej dobe



Mobilyz
02-02-10, 14:42
Ahoj, rád plugin, ale mám dva problémy súčasne (obe otázky môžu byť vzájomne prepojené).

My nastavenia:
- Použitie vBSEO
- Pomocou Google API kľúč pre vBET
- Forum jazyk: holandčina
- Forum adresári: / forum
- Hlavné doménou: prázdny
- Link Typ: VBSEO_URI
- Preklad odkazy typu: vytvorenie URL podľa SEO (/ en / adresa)
- Udržujte + Ignorovať: prázdny

1) Presmerovanie
Keď idem do fóra a použitie "SITEURL / forum / en /" Mám presmerovaný znovu a znovu, kým prehliadač ohlási chybu (loop). Som editoval. Htaccess súboru a dopĺňajú riadky pre vyzdvihnutie / en / bit (ako to stojí v návode nastavení vBET).

Ak chcete zmeniť "preklade odkazy typu" nastavenie "Paramtery" prekladu funguje.

Mohol by to byť problém, alebo je to vBSEO vBET problém? Nemôžem opraviť, a tak nemožno použiť pre vBET dnes (naozaj chcem používať SEO URL).

2) vBSEO link tituly nenechajte sa preložiť a pobyt v holandčine.

Dúfam, že mi môže pomôcť (alebo by som mal povedať: my). Vďaka!

vBET
02-02-10, 23:09
1) S najväčšou pravdepodobnosťou zle nastavené pravidlá. Preukážte svoje. Htaccess obsah
2) ste zmeny v jednom súbore vBSEO, ako je popísané v sekcii readme.html v integrácii?

Mobilyz
04-02-10, 09:59
Je to všetko vyriešiť. Vďaka.

vBET
05-02-10, 12:49
Skvelé počuť - užite si vBET:)

Mobilyz
07-02-10, 10:05
Našla som stránky na Google stále oveľa menej návštevníkov, a tak som skúmal problém. Zdá sa, že Google nemôže dosiahnuť Sitemap a už som nemohol ani.

Vyriešil som to tým, že tento riadok v htacess hore.:
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml | ..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

vBET
07-02-10, 23:35
V vBET popis SEO vzťahy s vBSEO je napísané, aby vBET pravidlá, ako pravidlá pre vbseo.php - nie pred generátor pravidlá stránok:) Aby sa zabránilo ďalšej zmätky, som pridal do popisu dať vBET pravidiel tesne predtým, než pravidlá vbseo.php

Pozri tu:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations