PDA

Zobraziť plnú verziu: Pomocou apertiumtest.php, čo je vyzerá ako diela a nie diela



basketmen
04-11-12, 13:04
Ahoj kluci, len testovanie pomocou apertiumtest.php na testovanie, a dostal túto správu, čo to znamená, je to hovorí diela alebo nie?


Preklad skúška rozbehu pre Apertium
Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "Dobrý deň, adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Testovacia chyba:
Doba pripojenia (ms): 2646.09082031




Ďakujeme, že ste pred

Marcin Kalak
05-11-12, 12:00
Táto správa hovorí, že je všetko OK a Apertium preklad funguje.

basketmen
05-11-12, 17:54
-som sa snažil otvoriť niektoré ďalší jazyk stránky, ale ešte neboli preložené
Koľko apertium max limit vlastne, permonth alebo perday, niekto viete?


-Snažil som sa odstrániť api kľúč z admincp > vBET preklad poskytovateľov > Apertium Translation API kľúč
potom sa pokúsil otvoriť apertiumtest.php súbor znova, jeho stále ukazuje rovnakú správu


Preklad skúška rozbehu pre Apertium
Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "Dobrý deň, adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Testovacia chyba:
Doba pripojenia (ms): 1141.77612305

takže jeho vyzerá Táto správa znamená, jeho nefunguje

môžete zdieľať, čo je apertiumtest.php správu pre vbenterprisetranslator.com, a je to apertium diela tu?

basketmen
06-11-12, 16:01
Update, som stále prázdne api kľúč od admincp > vBET preklad poskytovateľov > Apertium Translation API kľúč

a snažil otvoriť apertiumtest.php súbor znova teraz (niekoľko hodín po mojej poslednej post vyššie), správa teraz sa mení k tomuto



Preklad skúška rozbehu pre Apertium
Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": null}, "responseDetails": "nie podporované dvojica", "responseStatus": 451}
Testovacia chyba:
Doba pripojenia (ms): 744.413085938

Marcin Kalak
07-11-12, 22:57
Apertium momentálne nefunguje. Neexistuje žiadne oficiálne vyhlásenie od nich. Monitorujeme situáciu.

Marcin Kalak
07-11-12, 23:30
Apertium teraz pracuje.




-som sa snažil otvoriť niektoré ďalší jazyk stránky, ale ešte neboli preložené
Koľko apertium max limit vlastne, permonth alebo perday, niekto viete?
Apertium nepodporuje všetky jazykové páry. Okrem toho Apertium je prekladateľ pomôcť spoločnosti Microsoft a Google, to nemožno použiť sám, aby účinne prekladať stránky. Apertum prístup často závisí na prevádzku na serveri.



-Snažil som sa odstrániť api kľúč z admincp > vBET preklad poskytovateľov > Apertium Translation API kľúč
potom sa pokúsil otvoriť apertiumtest.php súbor znova, jeho stále ukazuje rovnakú správu

Apertium prístup nevyžaduje kľúč. Avšak, registrovaní užívatelia majú vyšší limit dotazov.


môžete zdieľať, čo je apertiumtest.php správu pre vbenterprisetranslator.com, a je to apertium diela tu?
Dostal som rovnakú správu ako svoj prvý a Apertium funguje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations