PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Chyby nasledujúce upgrade:



moman
18-01-10, 17:03
Som zažíva po drobných chýb po upgrade na 3.3:

1. Získate chybu 404 po predložení nové témy v cudzom jazyku (vlákno je ešte predložený, ovšem) (tj prejdete na http://www.pentaxforums.com/404.php # post886866)-možno je chýba lomka presmerované URL?

2. Prekladal forum URL sú podelal. http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3 sa zobrazí po kliknutí na odkaz forum, miesto http://www.pentaxforums.com/forums/ da / site-návrhy-forum-help /

moman
18-01-10, 17:34
Ďalší bug (ktorý bol prítomný u 3,2 i) sa dostanete po 404 sa snaží zarobiť na PayPal predplatné z preloženej stránky, fórum URL sa pridá do prednej časti PayPal URL API.

vBET
19-01-10, 20:29
Som zažíva po drobných chýb po upgrade na 3.3:

1. Získate chybu 404 po predložení nové témy v cudzom jazyku (vlákno je ešte predložený, ovšem) (tj prejdete na Stránka nenájdená - PentaxForums.com (http://www.pentaxforums.com/404. php # post886866))-možno je chýbajúce lomítko presmerované URL?

2. Prekladal forum URL sú podelal. PentaxForums.com (http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3) sa zobrazí po kliknutí na odkaz forum, miesto PentaxForums.com (http:// / www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/)

1. Môžete nám zaslať HTML kód presmerovania stránky?

2. Vedeli ste sa aktualizácie. Htaccess? Musíte odstrániť index.php z prvej vBET pravidlá. Ako vidím, odkazy sú rozdelené len na hlavnej stránke, takže to môže byť dôvod.

vBET
19-01-10, 20:31
Ďalší bug (ktorý bol prítomný u 3,2 i) sa dostanete po 404 sa snaží zarobiť na PayPal predplatné z preloženej stránky, fórum URL sa pridá do prednej časti PayPal URL API.

Prosím, otvorte nové vlákno pre tento jeden - to bude oveľa jednoduchšie problémy pre nás:) A ak si prosím ukázať nám, ako vyzerá tento nefunkčný odkaz. Vďaka:)

moman
19-01-10, 21:51
1. Čo tým myslíte? Môžem vám dať testovací prístup, ak by ste chceli vyskúšať toto správanie od prednej časti.

2. Verím, že áno. To je môj htaccess:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

moman
21-01-10, 22:47
Bump. Ocenila by som pomôcť, najmä s prvou otázkou, ako je to asi niečo triviálneho.

vBET
21-01-10, 23:50
Prosím PM ma tieto dáta testovacie účet a povedať, kde by som mohol urobiť skúšku príspevkov / závity.

vBET
21-01-10, 23:58
1. Čo tým myslíte? Môžem vám dať testovací prístup, ak by ste chceli vyskúšať toto správanie od prednej časti.

2. Verím, že áno. To je môj htaccess:


1. Prosím PM mi to

2.Your. Htaccess je zlé. Máte tu pravidla, ktorá by mala byť použitá len mimo forum Directory (Vezmite prosím na vedomie, že musíte oddeliť. Htaccess, je uvedené v príslušnej adresára). Tiež ste si reklamu fórum adresára pravidiel.

. Vašich pravidiel v súbore htaccess vnútri fóra adresár by mal vyzerať takto:


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


I - Nastavili ste formulár adresára možnosti vBET hlavné.

2. ďalej - ja ju presunúť do riešenia problémov, pretože sa zdá byť len problémy s konfiguráciou bez chyby.

moman
22-01-10, 00:28
Htaccss zmenil pevné i problém.

vBET
22-01-10, 01:05
Veľká:) V prípade ďalších otázok prosím otvoriť nové témy:)

Užite si vBET! : D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1