PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Manuálneho prekladu nefunguje



AmnoN
01-08-12, 19:59
1. Prečo nie je nikde vyzerá ako manuálneho prekladu??Som strávil 2 hodiny času pochopiť, ako by to fungovať. 2. Upraviť tlačidlo len sa zobrazí v prehliadači FireFox 3. Pri pokuse zmeniť automatický preklad chybové hlásenie.Niečo ide wrongNadeûs′ na rýchlu reakciu, pretože zakúpení produktu len z funkcie manuálneho prekladu.

vBET
02-08-12, 10:04
Odpovede na vaše otázky:
A. manuálneho prekladu je stále v BETA verzii. Práve teraz sme užívať spätnú väzbu od našich užívateľov čo zlepšiť/zmena/pridať. Budeme pridávať celý článok o tom, ako to fungovať, ak to bude v konečnom štádiu.
Dva. Uveďte, v ktorých prehľadávačoch nevidíte upraviť tlačidlo.
Tri. Majte jedno vlákno pre jeden problém. Tu prvou otázkou bolo o tlačidlo Upraviť, takže v tejto vlákno sme zhodnotí upraviť tlačidlo problém. Chyba problém, prosím otvoriť nové vlákno a opísať tam presne aké chyby si pozri a ako ho reprodukovať.

Budeme radi vyriešiť všetky problémy v našich nových funkcií:) Prosím nezabudnite znova, že je stále v BETA verzii.

AmnoN
02-08-12, 17:37
V týchto prehľadávačov tlačidlo Upraviť nevidím
MAC OS 10.7.3:
Safari 5
Chrome
OS x 10.8:
Safari 6
Windows 7:
IE 9

Vidím tlačidlo:
MAC OS 10.7.3:
FireFox

vBET
05-08-12, 21:58
Overil som si IE 9 pod Windows 7 a vidím upraviť tlačidlo. I nemajú žiadny prístup k MAC OS - uistite sa, že máte skript Java zapnutá.
Prosím PM mi prístup podrobnosti Admin CP a FTP, bude pozrieť pod IE 9 na vaše fórum.

vBET
14-08-12, 17:59
Žiadna odpoveď - považuje za problém je preč. Ak nie prosím napíšte sem. Tiež najprv prečítajte si prosím tento quick fix pre podobný problém: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/3148-vbet-manual-translation-minor-issue-2.html#post12668

AmnoN
18-08-12, 17:57
Tiež najprv prečítajte si prosím tento quick fix pre podobný problém: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/3148-vbet-manual-translation-minor-issue-2.html#post12668

Oprava rieši problém s tlačidlom.

Marcin Kalak
19-08-12, 11:10
Vďaka za potvrdenie. Som rád, že problém bol vyriešený.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations