PDA

Zobraziť plnú verziu: I wan, aby fórum



onlinemovierocks
01-07-12, 13:26
Ahoj vB tím, chcem, aby nové fórum stránok pre webmasterov, ale prosím, povedzte mi ako dělám. som hosting na netfirms.com, ale na netfirms služba nie je k dispozícii vB inštalácie. tak prosím, pomôžte mi, ako nainštalovať a koľko $ je potrebné pre túto prácu.
1 - Inštalácia
2 - dizajn
3 - spravovať môj desgin, môj návrh a kategórie

Odpovie mi I m čakania

vBET
02-07-12, 19:32
Nejsme vB tím - sme vBET tím. Podpory vBulletin prejdite na vBulletin fórum:)

onlinemovierocks
03-07-12, 08:37
Dobrý deň pane, čo znamená z vBET v hlavičke vBulletin vaše stránky. prosím, povedzte mi o službe
thnx

vBET
03-07-12, 21:19
Sme predaj a podporu plugin pre vBulletin - vBET (vBulletin podnik Translator), čo sa premieta fóra na 53 jazykov pomocou Google, Microsoft a Apertium preklad rozhrania API.

onlinemovierocks
05-07-12, 07:42
OK thnx teraz pochopiť
ale vbulletin dajte mi príležitosť pre nové vlákno, ako kontaktovať s nami.

vBET
07-07-12, 14:33
Použite kontaktný formulár na ich fórum a tam pozrieť.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1