PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené I 'm stratil lol



Lissa
01-07-12, 07:49
I purtchased vbet vek webe ale zastavil, ktorí ju využívajú, a to z akéhokoľvek dôvodu, nemůžu vzpomenout. Rozhodol som sa obnoviť mojej licencie a nainštalovať znova len zistiť, že všetko sa zmenilo, a já nejsem jistý, majú nainštalované to správne. I opustili všetky predvolené nastavenia pre microsoft preklad, ako som nájsť teraz tam sú poplatky pre niektoré a nejako bez traanslations, bez ohľadu na to, aké vlajkou kliknutí. Existuje niečo iné je potrebné? Bol som vyhľadávanie ale nález je ťažké nájsť informácie som po

Moje fóra je Digiscrap fórum (http://www.digiscrapforum.com/forum.php)

Thanx in advance
Lissa

* upraviť, mám preklady pracovať po zistení príspevok, ktorý pomohol, nie je prekladom miest pri úpravách testu post, aj keď tak viac vyhľadávanie pre mňa, ak je niekto šikovný pomôcť:)

n/m needs tohto a iného $30 dolárov fuč. Pokyny sú chudobní prinajlepšom a posledných slamy bolo zistenie, že boli pridané mnohé ďalšie Užívateľské integráciu ktoré by sa oveľa viac práce pre mňa s photopost inštalácia povolenia. Na konci som sa rozhodol, to nebolo dobré ťažkostí, sorry

vBET
02-07-12, 19:43
ahoj. vBET môžete pracovať bez toho, aby boli tieto Užívateľské integráciu - len je potrebné vypnúť niektoré vBET pluginy. Ak máte záujem Zašleme vám podrobnosti:)

Tiež, Upozorňujeme vás, že tieto Užívateľské integráciu automaticky riadi vBET a len ďalšie Užívateľské integráciu, takže Nemeňte žiadne povolenia tvoria Užívateľské integráciu iných používateľov.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1