PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Čo spôsobilo zaúčtovania vlajkami * nie * na zobrazenie?



hmspain
20-06-12, 22:42
Bežím vBulletin V4.2PL2 a VBET 4.4.6.

I * think * som pracoval okolo mojej proxy problém, je pomalé, ale to bude nakoniec preložiť stránku, kliknutím na jednu zo zástavok na vrchole.

I * nie * pozri normálne jazyk flag na príspevky však. Mám podozrenie, nastavenie, ale potom, čo bude nad moje nastavenia viackrát, nemôžete nájsť to, čo som mis-set vypnúť tieto.

pomoc!

vBET
23-06-12, 21:36
ahoj. Upozorňujeme, že výkon je lepšie, keď sa naplní cache. V tejto chvíli, váš server má čakať na nové preklady, pokiaľ pochádzajú z prekladateľské služby - pri tých cache je oveľa rýchlejšie:)

O probléme - čo myslíš tým normálne vlajky? Všetky príznaky nastavenia nájdete v Admin CP - > BET - > vlajky. Existuje možnosť rozbaľovacie menu a vlajky v riadku (možno tých, ktoré sú normálne) - tak miesto pre tých, v riadku nastavené parametrom vlajky miesto.

Prosím, povedzte to pomohlo:)

vBET
07-07-12, 14:45
Žiadna odpoveď - zaoberal otázkou je preč. Ak nie, napíšte v tejto vlákno:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations