PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Nie prekladom



Jncocontrol
28-05-12, 08:49
Hej, keď kontrola a vidieť, ak sa preklad pracovné právo, to nefunguje (ak to dáva zmysel)

Napríklad som kliknite na japonský preklad, je herného jednania nedáva najavo až v japonské znaky, namiesto na mojich webových stránkach hovorí "<website> (japončina)".

Ak já nejsem stále tvorby moc zmysel, tu je moje webové stránky s japonské znaky: videohry jednoty (japončina) (http://vgunity.com/forum/forum.php?language=ja)

EDIT: teraz sa nezobrazuje žiadne znaky vôbec, a keď vidím jeden moje vlákno, to ešte neznamená preložiť.

Som pomocou Microsoft zapouzdřit, to znamená čokoľvek.

Jncocontrol
29-05-12, 06:42
BTW som dostal toto, keď nainštalujte VBET
parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Jncocontrol
29-05-12, 07:03
Mám to do práce, našiel tento príspevok a mi pomohol: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2629-not-translating-pages-completely-vbulletin-4-1-8-a-2.html#post12100

Jncocontrol
29-05-12, 07:05
Teraz som s novým problémom. (i 'm sorry, stále vracajú, späť potom som niečo vyriešiť)

Teraz v inom jazyku, keď snažiť a post niečo, som schopný zadať nič. Je to ako škatuľka je preč. Ak to dáva zmysel.

EDIT: som skúša to na niekoľkých jazykov, tak môžete povedať, že sa zdá, že jediným účinkom účinok japonské a kórejské. Som tiež testované to na čínsky, grécky, Arabic, fínsky, španielsky aj na Tajvane, thajčinu a Vietnam jazyka, opäť, ako môžete povedať, ovplyvní to len japonský a kórejský jazyk.

r.dziadusz
30-05-12, 23:41
By ste prosím mi ukázať presnú adresu url tam, kde to nefunguje?

Jncocontrol
31-05-12, 01:04
(日本語) 3 または 4 ですか? (http://vgunity.com/forum/f17/3-4-a-97/?language=ja)

Opäť ak to robí veľa zmysel v japonských a kórejských langauges, som nemohol napísať čokoľvek do poštovej schránky, to je, ako to nie je ani tam.


EDIT: ešte lepšie, tu je obrázok... s google chrome preložené.: http://i.imgur.com/6emRf.png

EDIT2: Hej, R.dziadusz, tiež zmysel VBET nebol za takmer týždeň, myslím, že môžete posielať PP týkajúce sa integrácie VBSEO s VBET?

r.dziadusz
31-05-12, 13:59
Prosím kontaktné informácie PM som bude integrovať ho.
Ako môžete vidieť, preklad sa vykonáva správne. Mohol si prosím vytvoriť a PM prístup podrobnosti pre mňa na chceck to?

Tiež stačí byť 100% istí. Stránky čarodejníc Japonskom a kórejskom jazyku si nie sú schopní zaúčtovať?

Jncocontrol
01-06-12, 00:03
Prosím kontaktné informácie PM som bude integrovať ho.
Ako môžete vidieť, preklad sa vykonáva správne. Mohol si prosím vytvoriť a PM prístup podrobnosti pre mňa na chceck to?

Tiež stačí byť 100% istí. Stránky čarodejníc Japonskom a kórejskom jazyku si nie sú schopní zaúčtovať?

Čo trochu prístup potrebujete dziadusz?
obrázok som vyslaný bola preložená s Google chrome, tak bych excatly brať za samozrejmosť.

Všetky stránky, a tak japonské a kórejské som nemohol urobiť trochu vysielania, post nezobrazí, keď sa snažiť a post v týchto jazykoch.

r.dziadusz
01-06-12, 21:57
Všetky prístupové, ftp, admincp a ak chcete váš Intagration prosím PM tiež vbseo pass.
Ste problém nie je bežné, je potrebné skontrolovať a stanoviť niektoré denníky

Jncocontrol
02-06-12, 06:13
Poslal som vám tento PM

vBET
05-06-12, 16:50
ahoj. Ako vidím, že máte vBulletin 4.2 - vBET nebol testovaný ešte v 4.2. Iné našich zákazníkov nám pošlite správu, že po aktualizácii vBulletin na 4.2 on tiež mať problémy s preklady. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou je problém s kompatibilitou. Sme sa pozrieť a budeme vykonávať nové vydanie s vBET zvýšená pre vBulletin 4.2:)

r.dziadusz
06-06-12, 23:53
Som urobil upraviť vaše .htaccess súbory a config, teraz pracujú preklad - potvrďte ho, o mizne post-box sme sú stále manipulácia je

Jncocontrol
06-06-12, 23:59
To funguje teraz.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1