PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Užívatelia budú presmerované na španielskom preklade



Kolbi
14-01-10, 13:06
Dobrý deň, mám nasledujúci problém a hoci som sa užívateľ zo Španielska, ktorý hovorí nemecky. Vzhľadom k tomu, že sa chce pozrieť na forum v nemčine, nie španielsky (som zvolil k presmerovaniu na vBET userLanguage vláknami) pri kontrole, že má nastavený predvolený jazyk na nemčinu. Ale on je ešte na španielskej, nie odovzdané k nemeckému prekladu?

vBET
14-01-10, 13:53
Pri vynútené presmerovanie je na tej sa to robilo predtým, než používateľ skontrolovať - je to preto, že to funguje u prvej žiadosti - skôr, než je používateľ prihlásený nie sme schopní vidieť užívateľovi predvolený jazyk, ak používateľ ešte nie je prihlásený, pretože on koná ako host potom.

Nútené presmerovanie pracuje v závislosti od nastavenia prehliadača užívateľa. Takže si môžete vypnúť, alebo vynútené presmerovanie opýtať užívateľovi zmeniť nastavenie jazyka v prehliadači. Tiež presmerovanie prebieha iba na začiatku - po prvý žiadosť môže ísť, kam chce.

To nie je chyba - je to proste funguje týmto spôsobom.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1