PDA

Zobraziť plnú verziu: Všetky inzeráty zmizne, potrebujú pomoc:)



Matt Olieman
13-01-10, 23:16
Nainstaloval som si najnovšiu verziu 2.4.1 na svojej testovacej stránke. Mal som trochu problémy umiestnenie vlajky a nakoniec sa objavili pod alebo na spodnej časti pod navigačnej lišty ad.

Preklad výber a objavovali bol fantastický, potom sa zrazu ad a príznaky zmizli.

Som vypol produkt, nič sa nestalo, stále chýba reklamy. Potom som uninstaled produkt, stále sa nič nedialo, žiadne reklamy. Odstránil som všetky súbory súvisiace s produktom. Teraz mám ad späť.

Akékoľvek návrhy budú veľmi vítané.

Vďaka,
Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
13-01-10, 23:55
Veľmi zvláštne, ale ak máte ešte problém s reklamami potom, čo bol zakázaný vBET To znamená, že to nie je chyba vBET (mod nič nerobí, keď je to zakázané - Erotika stará o to.) Zvlášť, že to bola práca na začiatku a len sa zastavil v určitú dobu (ako som pochopil).

Dokážete ju zopakovať? Prosím, nainštalujte vBET znovu a povedz to opakovať?

Mohlo by to byť nejaký dočasný problém s AdSense.

Matt Olieman
14-01-10, 00:04
To je to, čo som si myslel tiež. Nedávalo žiadny zmysel, preto som sa pýtal. Urobím znovu zajtra (svojho času). Dám vám vedieť, čo sa stane.

Vďaka,
Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
14-01-10, 00:10
Veľké:) Je to stane znovu tesne po vBET znovu potom sa pozrieme bližšie na to:)

Matt Olieman
14-01-10, 15:31
Dobrá správa, inštalácia dopadla dobre a bezchybné. Zatiaľ asi po hodine testovania bez straty reklamy:)

I Hate This Part .... VUT v Brne,

1. Všimol som si, že je celkom pomalý, nie rýchlo, ako na tejto stránke. Predpokladala som, že je aktualizácia funkcie:)

2. Našiel som nejaké anomálie v Kategorie fóra, som testoval s IE8 a Chrome. Obaja majú rôzne anomálie.

3. Je navigačné lišty tlačidlo k dispozícii len v vBET 3.3.?

Prosím, neváhajte sa pozrieť na MyCockpit.org testovacie miesto - Home (http://www.mycockpit.org/fltsimtest/)

Ak chcete preniknúť hlbšie, dajte mi vedieť e-mailom, tiež by sa radi k testovaniu beta vBET 3.3. na svojej skúšobnej stránke.

vBET
14-01-10, 16:17
1. Bezplatná verzia je pomalšia. vBET 3.x sa platí, a to je viac optimalizovaná.
2. Prosím, otvorte nové vlákno na toto a popísať viac
3. Ak máte na mysli rozbaľovacie menu s vlajkami - potom áno.

Vezmite prosím na vedomie, že vBET 3.3.0 nebude pripravený VB4. Platená verzia vBET budú pripravené k VB4 v marci.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1