PDA

Zobraziť plnú verziu: Fatálna chyba pri stránky vypnuté



brubros
12-01-10, 01:39
Dobrý deň. Keď som admincp / setup / Zapnite vBulletin zapnúť alebo vypnúť a zmeniť na "off" a potom ukončiť admincp a odhlásiť a potom znovu zadať adresu URL domovskej stránky, som dostal:

Fatal error: Call to undefined function vbet_getSupportedTranslations () v ... / html / forum / includes / class_bootstrap.php (283): eval () 'd code on line 9

Nemôžem sa prihlásiť späť do admincp a zmeniť vBulletin ON / OFF späť na "ON", a potom sa odhlásiť a znovu zadať adresu URL domovskej stránky a ... Úvodná strana opäť zobrazí správne. A tak sa problém, aby sa zapojili s odbočkou vBulletin off.

Používam phpBB 4.0.0 Patch úroveň 1 (Gold) a vBET 2.4.1 (aktivovaný) bez vBSEO (zatiaľ).

Potrebujete ďalšie podrobnosti, alebo viete, čo môže byť zle? Vďaka!

vBET
12-01-10, 02:38
Preveríme to a pokúsiť sa reprodukovať. My sa s Vami o tomto probléme neskôr.

Aj tento problém je o free verzii, tak som sa prejsť na tento príspevok free verzia sub-forum:)

PS.
Vezmite prosím na vedomie, že máme naplánované vydanie platené verzie vBET 3.3.0, tak bezplatná verzia má nižšiu prioritu. Je možné, že budeme riešiť tento problém v budúcom týždni. Dúfam, že to je v poriadku pre vás - pre túto dobu, po ktorú môžete zakázať voľný verziu, ak to škodí forum.

brubros
12-01-10, 03:35
Michal - Vďaka. Úplne som podporu svojho zamerania na uvoľnenie vBET 3.3.0! Chyba sa mi hlásenie pre 2.4.1 nie je kritická, ale pre mňa by mohli pomôcť pri odstraňovaní kódu 3.3.0. Teším sa, že platiaci zákazník, akonáhle sa 3.3.0 je prepustený!

vBET
14-01-10, 00:13
Vezmite prosím na vedomie, že vBET 3.3.0 nebude podporovať ešte VB4! vBulletin 4.0 bude podporovaná v rade 4.x vBET. Máme naplánované vBET 4.0.0 vydanie na marec:)

vBET
23-01-10, 03:46
Opravené - budú zahrnuté do 2.4.2

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1