PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Preinštalovať vBet



wowglider.de
09-04-12, 11:14
Dobrý deň, práve som preinštalovať BB a mám jednu otázku... nevidím žiadne položky / en a fr/vbet Hodnotenie cache... v de sú nad 1 gb. Keď robí vBet cache?WoW Fórum | WoW topánok FairPlay Forum (http://wow.glider-forum.de/en/)

r.dziadusz
10-04-12, 22:47
Vbet hosť vyrovnávacia pamäť sa používa, keď hosť navštívil stránky v poradí nie, ak chcete vytvoriť ďalšie preklad. Pravdepodobne č registráciu užívateľ navštívil vaše stránky preložené do v/en/fr...
Môžete vypnúť easly zapnutie vyrovnávacej pamäte

wowglider.de
11-04-12, 21:28
Ach, v pohodě nemá si vytvorili, keď je navštíviť ako registrovaný užívateľ? ...

Edit: Je to stále nefunguje. Som chmoed dir s 777 (všetky dirs po vbet_guestcache). Ale neznamená vytvoriť súboroch .html v /en/ alebo /fr/

V hosť vyrovnávacej pamäte "Použitie úplný súbor vyrovnávacej pamäte pre hostí" - zapnuté > Áno "Hostí Cache Time To Live" - > 21600

Hostia Cache detaily & hostí Cache detaily - ďalšia časť
nemčina, angličtina a francúzština



Akékoľvek som možnosť forgott?

r.dziadusz
12-04-12, 17:21
Neboli ujsť čokoľvek, ale, mali by ste skúsiť použiť iný prehliadač - Ak používate prehliadač, keď ste boli predtým prihlásili k vb, je možné, uložené súbory cookie.
Môžete skontrolovať na mieste Ak ste PM ftp a admincp prístup podrobnosti

wowglider.de
14-04-12, 11:22
Nemyslím si, že žiadne prehľadávače od viac ako 5 dní trys prechádzať nové URL.

EDIT:
Vďaka, teraz pracuje po: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/2929-microsoft-translation-api-s.html#post12138

r.dziadusz
14-04-12, 16:42
Ako to funguje, bude označiť toto Vl├íkno ako vyriešený, ak ste ešte nejaké otázky, prosím klesol na voľný požiadať

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1