PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené VBET V4.4.6 vytvára Užívateľské integráciu?



hmspain
20-02-12, 20:12
Som beží vBulletin 3.8.6 prispôsobené obalom. Iba doplnky, ktoré sú živé sú:

AME - automatické Media Embeder
Nové vlákno oznámenie
Príspevok děkuji Hack
vBulletin Blog
a naše vlastné Webkey overovania add-in

Pozorne sledoval Montážny návod pre V4.4.6 a bolo až do bodu, keď som potreboval, aby ho konfigurovať. Systém používa sa VBET na to úspešne, ale musel som odstrániť po stretáva s viacerými usergroup problém. Po inštalácii, používatelia začali sťažovať, potvrdzuje, že systém bol nadol... chybové hlásenie (pardon, nemusíte mať) poukázal na VBET, tak som so zdravotným postihnutím VBET zisťuje bych dorazit, konfigurovať kroky a re-enable to.

V tomto momente som si všimol, že ďalšie Užívateľské integráciu boli vytvorené na mojom systéme, jeden pre každý jazyk. WHA?

Musí byť niečo chýba. V poslednej dobe som sa pokúsil aktualizáciu VBET, som bežal do tej istej viacero usergroup problém. Je to už niekoľko mesiacov, pretože VBET pracoval na mojom systéme. Som zmluvu s vami, ak ho chcete nainštalovať, alebo som niečo chýba?

Odstránený z môjho systému; všetko, čo je opäť beží pokuta (byť bez VBET).

r.dziadusz
21-02-12, 01:31
V tomto momente som si všimol, že ďalšie Užívateľské integráciu boli vytvorené na mojom systéme, jeden pre každý jazyk. WHA?

Ak nie sú v oddelených polia v váš sql, a ak je to len jeden pre každý jazyk je to ok. vBET ho vytvorí v poradí na vytvorenie skupiny používateľov v rovnakom predvolený jazyk. Tiež ak budete mať akékoľvek otázky počas vášho prekladu budem rád, aby vám pomohol a odpovedí každej otázke

hmspain
21-02-12, 17:49
Ak nie sú v oddelených polia v váš sql, a ak je to len jeden pre každý jazyk je to ok. vBET ho vytvorí v poradí na vytvorenie skupiny používateľov v rovnakom predvolený jazyk. Tiež ak budete mať akékoľvek otázky počas vášho prekladu budem rád, aby vám pomohol a odpovedí každej otázke

Jeden usergroup je vytvorený pre každý jazyk (je to niečo nové? Pridaním 50 Užívateľské integráciu nie je v pohode); Nemám potuchy, čo oddelené pole v sql je; prepáč! Pri prvej inštalácii VBET viac ako pred rokom, sa to však nestalo. VBET práve nainštalované a pracoval dokonale. Teraz som s diablom, čas, ako sa dostať, je späť v systéme:-).

r.dziadusz
22-02-12, 20:38
v admincp - > vyzerať usegroup toto:
Predvolený jazyk: albánčina?
Ako som povedal, teraz vBET vytvorí oddeľuje užívateľským skupinám. Ak vaše fórum pracovať pomalšie, by mohla byť coused podľa iného tiež prečítajte tento post:
kliknite na položku (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

hmspain
22-02-12, 20:59
v admincp - > usegroup vyzerať toto:?
Ako som povedal, teraz vBET vytvorí oddeľuje užívateľským skupinám. Ak vaše fórum pracovať pomalšie, by mohla byť coused podľa iného tiež prečítajte tento post:
kliknite na položku (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

Takže ak moje fóra podporuje 50 jazykov, môžete očakávam * 50 * ďalšie Užívateľské integráciu vytvorili?

r.dziadusz
22-02-12, 21:38
Áno môžete, ale boli vytvorené urobiť náš produkt pracovať rýchlejšie.

hmspain
22-02-12, 22:45
Áno môžete, ale boli vytvorené urobiť náš produkt pracovať rýchlejšie.

Takže ste vytvorili 50 + Užívateľské integráciu na mojej fórum, aby VBET bežať rýchlejšie?!? ale já zmazať, a pozrite VBET trochu pomalšie?!? ... a re-si bude všetko len získať vytvoril počas ďalšej inovácie?!?

r.dziadusz
23-02-12, 22:13
Áno, bude recreateed v každej aktualizácii.
Tiež môžete skúsiť odstrániť všetky z nich, ale budete musieť vypnúť tento plugin: userdata_presave a ak chcete odinštalovanie vBET budete nedd ďalšie zmeny v:

includes/vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php

Nájdite riadok:

{Funkcia vbet_removeDefaultLanguageGroups()
a odstráňte všetok obsah tejto funkcie

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1