PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Nič pracuje.



Taurus
03-02-12, 04:17
Kluci, já naozaj potrebovať nejakú pomoc. Majú teraz dostal Google vs2 vyplatené API kľúč, ale opäť po ako 1 minúta žiadny prekladateľ služby sú k dispozícii. Spustený teste google dáva mi to:

Skúška rozbehu preklad pre Google API v2
Výsledok testu: {"chyba": {"chyby": [{"domény": "usageLimits", "dôvod": "dailyLimitExceeded", "správy": "Denný Limit prekročený"}], "kód": 403, "správa": "Denný Limit prekročený"}}
Testovacia chyba:
Čas pripojenia (ms): 118.327148438

Inými slovami, dokonca s platené Google API vbet nerobí nič pre mňa už. Ako som si to do práce znova?

Vďaka.

Simon Lloyd
03-02-12, 08:43
Taurus aké medzné hranice ste v https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Taurus
03-02-12, 09:52
Taurus aké medzné hranice ste v https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Nie som si istý, budem musieť skontrolovať, čo navrhujete, som dať tam? Vďaka za pomoc!

Taurus
03-02-12, 10:40
Dobre bola stanovená na 2 000 000 znakov na deň, som teraz výchovy je 4 000 000 za deň. To je moje skúšobnej google teraz:

Skúška rozbehu preklad pre Google API v2
Výsledok testu: {"údaje": {"prekladov": [{"translatedText": "hello", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
Testovacia chyba:
Čas pripojenia (ms): 75.1730957031

Zatiaľ na vbet na ovládanie panelu google dostupnosť jednoducho zostane č.

Simon Lloyd
03-02-12, 10:59
Už ste vyskúšali ručne spustený cron (plánovaná úloha), aktualizovať?, podľa mojej skúsenosti som použiť približne 1 M znaky za hodinu!

Taurus
03-02-12, 11:03
Už ste vyskúšali ručne spustený cron (plánovaná úloha), aktualizovať?, podľa mojej skúsenosti som použiť približne 1 M znaky za hodinu!

Promiň kamoš, ste stratil mňa, ktoré cron za čo?

Simon Lloyd
03-02-12, 12:44
v Admincp > naplánované úlohy theres cron job (úloha) na testovanie poskytovateľov vášho testu, ktoré ste zadali ukázalo, že google bol k dispozícii po upping z limit, ale nemal odrážať pribalené v admincp, pretože úloha CRON nemal spúšťať ho aktualizovať:)

r.dziadusz
03-02-12, 17:36
Ahoj
Ako to vidím ja, je tu žiadna chyba. vBET automaticky skontroluje vašu dostupnosť v každých 10 minút. Ak chcete, môžete ho spustiť manuálne v
admincp - > naplánované úlohy - > vB Enterprise prekladateľ (poskytovatelia dostupnosť) - > Spustiť teraz

Ale aj keď kontrolujete, limity môžu už dosiahnuté. Google API v2 testu robiť nie zobrazuje všetky chyby.

Taurus
03-02-12, 17:47
Jo, som si, že, ale prečo takisto nepreukazuje, že Google nie je k dispozícii ak je skutočne k dispozícii?

Taurus
04-02-12, 06:35
To je naozaj je dostať frustrovaní. Aj keď hranica nebola dosiahnutá, google dostupnosť pořád deje a vypnutie. A v časoch sa nesmú prekladať. Prosím získať podporu tu!

r.dziadusz
04-02-12, 14:06
Ahoj
Funguje to takhle. vBET je chcecking, ak poskytovateľ je k dispozícii a súbor je zapnutá alebo vypnutá. Tiež to môže konať ako t. j.:
Môžete nastaviť kvóty na znaky 2 M za deň
Ste použili 1 999 995 znakov. A 5 znakov je enaught na to test vBET umožní poskytovateľovi, ale nie je enaught prekladať vety tak vBET označí poskytovateľa dissable znova.

Taurus
04-02-12, 15:36
Kdepak. Nemôže byť. Môžete vidieť, čo môj limit je a koľko sa použilo na mojej stránke Google API. Tam bol len 26% používané ešte na ovládací panel vbet Google dostupnosti je nastavený žiadny.

Taurus
04-02-12, 16:41
Já jsem dostať veľmi frustrovaní s touto teraz. Potrebujem niektoré dostatočnú podporu sem prosím. Kde je Michal?

r.dziadusz
04-02-12, 23:40
Som vyskúšať denníky ak máte PM prístup podrobnosti fórum ftp a potom sa zistiť prečo je vBET vypnutie Google API v2

Taurus
05-02-12, 04:38
Som vyskúšať denníky ak máte PM prístup podrobnosti fórum ftp a potom sa zistiť prečo je vBET vypnutie Google API v2

Vďaka, PM poslať prihlasovacie údaje.

r.dziadusz
05-02-12, 19:58
PM prijaté, ale prečítajte si PM - niektoré povolenie problém, já descibed v PM

Taurus
06-02-12, 11:52
Som odpovedal na váš PM.

Ale musím povedať, to je úplne smiešne! Majú vbet beží na 7 dní s platené API od spoločnosti google, a moje bill je už viac ako 400 dolárov! Vy ste naozaj potrebujete niektoré iné spôsoby tu, pretože ne-one will use vbet ceny takhle. (A viem, že nie je vbet je chyba, že tieto ceny, ale to bude tento výrobok zastarané!) Alebo budete musieť Povedz mi, ako môžem dostať táto cena úplne, bez straty funkcií vbet Predpokladajme, že naplniť. Mám 2 vbet licencie. Ale bude zastaviť pomocou zajtra, ak Nechcem get správnu podporu tu teraz. ďakujem.

r.dziadusz
06-02-12, 21:43
Práve teraz sme implementujú riešenie. Preložený text by upravený manualy, bu pou╛φvatelia - tiež sme hľadá nové bezplatné preklady API.

O geting ceny nadol, prečítajte si tento post (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411)

EDIT
Stále nemôžete prihlásiť

r.dziadusz
21-02-12, 23:24
Žiadna odpoveď som označí ho vyriešiť, ak ešte máte otázky prosím napíšte bude označiť ho otvoriť znovu

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1