PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Troubl s vbseo integrácia - HELP



gopalmm2
15-10-11, 22:44
I rekonštruované vbet na najnovšiu verziu dnes - 4.4.3 a potom sa rozhodol použiť vbseo integrácie.

Sledoval som všetky kroky... a teraz, fórum stránku odišla prázdne. Vbseo, mám vypnuté tak fórum stránku je späť opäť. Urobil som len niečo bordel zároveň integrovať s vbseo?

Vďaka za odpoveď,

GMan

gopalmm2
15-10-11, 23:25
UPDATE - som skontrolovať všetky zmeny a všetko sa zdá byť dobré. Jsem redid integrácie od začiatku... Nemám potuchy, prečo prázdne stránky appreas.

vďaka...

r.dziadusz
17-10-11, 07:18
Ahoj
Najprv prosím pozrite Ak odovzdáte obsah z upload-raz, tiež by ste mi ukázať o. htaccess súboru?

gopalmm2
17-10-11, 07:59
I re-uploaded upload-raz obsahu a over-wrote súbory práve teraz, ale že neodstránila, bohužiaľ... čo bojím, je, že je mi nedáva chybu pri riešení problémov je s - len prázdnu stránku!

Tu je môj o. htaccess obsah:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/

RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=|language=)(zh-TW|zh-CN|..)
RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%2/$1? [L,R=301]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Ďakujeme vám za reagovať.

r.dziadusz
17-10-11, 09:12
Súbor o. htaccess je zle, mali by ste dať nové pravidlá pred vbseo pravidlá, prosím použite opis tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/414-vbseo-integration.html
Ste sa pohybovať len po tento riadok:

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

gopalmm2
17-10-11, 14:45
OK, děkuji moc! Tak urobil urobiť neporiadok po všetkom. Som schopný zapnúť vbseo teraz, ale tam je ďalší problém. Pri každom kliknutí na preklad vlajku, neprekladá... mi dáva polovice-stránku ako je táto:
https://lh4.googleusercontent.com/-ttT8Cur-YEU/TpwxAdYWaqI/AAAAAAAABYM/-3C-D0LpPkU/s800/TBVBET.jpg

Nejaké nápady?

r.dziadusz
17-10-11, 20:21
Urobil ste nahrať všetky vBET súbory, skontrolujte ho, a ak máte všetok obsah nahráli, skontrolujte, či máte všetky configurated správne.
Ak to nepomôže, prosím-upload všetky súbory a znova zmeny
Ak to nefunguje po všetkom, prosím PM váš prístup podrobností môžete skontrolovať na mieste

gopalmm2
17-10-11, 22:29
vďaka. Poslal som vám PP. Jsem redid všetko, ale rovnaké výsledky.

r.dziadusz
18-10-11, 11:54
PM prijaté

r.dziadusz
18-10-11, 13:07
Som tiež niticed si ujsť jeden riadok vo vašej o. htaccess, prosím použite tento


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/

RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=|language=)(zh-TW|zh-CN|..)
RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%2/$1? [L,R=301]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


A nebudú mať prístup od vás, bude byť schopný overiť si to len potom, čo ste mi poslať tie:)

gopalmm2
18-10-11, 21:00
Verím, že to je to, čo som ako o. htaccess teraz. Poslal som vám prístup prostredníctvom PM. děkuji opäť! Môžete získať vbet pracovať oddelene od vbseo... ale integrácia oboch zdá sa byť ťažké pre me... Ospravedlňujeme sa za problémy a ďakujem vám. Je to veľmi veľa:). Som potešený, podporu tu.

r.dziadusz
19-10-11, 13:19
Ahoj nemôžem nie patriacim vaše fórum s údajmi, ktoré ste mi dal Skontrolujte priečinok Doručená pošta

gopalmm2
19-10-11, 14:56
Ahoj, som skontrolovať prihlasovacie pred odoslaním. Zkoušel jsem to znova a funguje to pre mňa. Poslal som vám alternatívny server IP v prípade vydania DNS.

vďaka.

gopalmm2
19-10-11, 16:52
Thaks na r.dziadusz, môj problém bol vyriešený. Vaša pomoc je veľmi oceňované: D.

r.dziadusz
19-10-11, 17:01
:) radi, že vám pomôže, ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím požiadať o akejkoľvek inej otázky, prosím otvoriť nové vlákno

gopalmm2
21-10-11, 00:12
Je nám ľúto, ale stále zdá sa, že otázka. Môj celú stránku prekladá teraz, ale nezdá sa, že jednotlivé preklady pracovať z nejakého dôvodu. Viete, čo je problém? Pretože preklad stránka funguje, myslím, že google API alebo microsoft API pracuje, ale nevím, prečo nie je prekladom jednotlivých textu.

Vďaka za odpoveď.

vBET
21-10-11, 02:55
Prosím otvoriť nové vlákno pre novú tému - tiež prosím poskytnúť viac informácií (presný URL na stránku, kde problém existuje, citát z textu, ktorý nie je preložený).

Krátko - prosím všimnite si, že nemáte uhádnuť nemá preklad API pracuje môžete skontrolovať v Admin CP - > vBET - > preklad poskytovateľov dostupnosť. Dôvod, prečo nie je pracovným jednotlivých preklad možno že skutočne poskytovateľov nie sú k dispozícii, takže máš, čo máte v cache a niektoré časti (tie neprekladajú) sú nové na stránke (nové odpovede, upravený miest). Ak potrebujete viac prosím otvoriť nové vlákno pre túto novú problematiku.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1