PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Odinštalovať a výsledky



raymond
08-10-11, 03:08
Po použití vBET4 za pár mesiacov, všetko sa zdá byť dobrý, ale som sa rozhodla, že chcem odstrániť z mojej fórum.

Dôvody:
1. Môj vyhradený server databázy sa stala veľmi obrovské a každá funkcia v fórum sa stáva veľmi pomaly. Musel som upgradovať môj server pevný disk na SSD tak, že všetko sa stane opäť normálne. Verím, že toto je len dočasné riešenie a všetko by sa stal pomalé znova pri veľkosti databázy rastie viac.
2. Bude musieť platiť, keď Google začal nabíjanie peniaze používať ich API v2.
3. Je nikdy naozaj dobrý nápad na spustenie automatického prekladu s caching aby to vyzeralo ako vaše fórum má viac vlákien. Použil som plynúť podobný plugin do Wordpress a jeden deň Google práve odstránené všetky indexy na auto preložené stránky.

Z uvedených dôvodov nie je možné správne, ale sú moje dôvody a nechcú mať žiadne nebezpečenstvo.

Pretože vBET je veľmi vopred a sofistikované plugin, som si istý, že odinštalovanie nie je to byť ľahko pretože v samotnom zariadení nebolo veľmi jednoduché buď.

Mám 2 obavy teraz:
1. Odinštalujte (ponúkate platené "odinštalovať služba")
2. 404 chýb. Po odinštalovanie, tam bude veľa 404 chýb z dôvodu odstránenia preložené stránky. Existuje napriek tomu vykonať skript na automatické presmerovanie vyhľadávač roboty a hostia späť do pôvodného vlákna s kódom 301 natrvalo presunutý?

V vBSEO, je tu možnosť vo všeobecné nastavenia > vBSEO nastavenia. Možno že môže pomôcť?

"File Not Found" požiada o manipuláciu?
Vyberte, ako sa bude zaobchádzať "Súbor nie nájsť" žiadostí:
-Presmerovať na homepage
-Posielať 404 HTTP kód a zobrazí hlásenie "Page not found"
-Obsahovať vlastné chybové stránky. Poznámka: Názov súboru by mali zahŕňať absolútnu cestu. (príklad: /home/user/public_html/error.php)

raymond
08-10-11, 04:20
Aktualizáciu.

Som urobiť nasledovné:
1. Zdravotne postihnutých vBET
2. Vrátiť o. htaccess
3. Obnovenie functions_vbseo_createurl.php a functions_vbseo_url.php

Keď sa snažím, hosťujúci preložené závity, to ukazuje stav: HTTP/1.1 301 presťahoval natrvalo a redirects ma pôvodného vlákna. To je dobrá správa!

Avšak, len vypli vBET ale nenašli ho odinštalovať.
Čo ak odinštalovať? Bude 301 presťahoval natrvalo presmerovanie preč, ak mám podozrenie, sa v súčasnosti vykonáva vBET.

Niektoré ďalšie veci pozrieť do dodatočné Užívateľské integráciu a atď...

r.dziadusz
08-10-11, 08:13
Po jej odinštalovaní veci ako dodatočné Užívateľské integráciu (vytvoril vBET) budú odstránené z databázy, aj práve teraz je dostupná beta verzia PHP robota, ktorá bude odstrániť všetky vaše BBcode - z odkazy aj

raymond
09-10-11, 07:42
Ďakujem.

Môžete niekto potvrdiť, že 301 natrvalo presunutý hlavičky a presmerovanie vykonáva vBET?
Ak sa vykonáva vBET, bude len vypnem to (odinštalovanie) pretože ak odinštalovať, spôsobí veľa 404 not found chýb.

vBET
09-10-11, 12:44
Žiadne 301 redirects nie sú vyrobené podľa vBET - máte vBET so zdravotným postihnutím tak nestane sa nič. Môžete odinštalovať vBET.
Upozorňujeme, že môžete nastaviť pravidlá o. htaccess mať presmerovaní - teraz je to pravdepodobne Hotovo vbseo.

Prosím, povedzte potrebujete viac pomôcť tu?

PS.
vBET cieľom nie je vaše fórum vyzerať ako to mať viac stránok, ako ste napísal - myšlienka je na podporu viacjazyčnej spoločenstiev, boli všetci môžete písať a čítať vo vlastnom jazyku:)

raymond
09-10-11, 14:45
Je zaujímavé, že vBSEO vie, kde presmerovať preložené vlákno do pôvodného vlákna.
Uvidíme sa plán, ktorý úplne odinštalovať vBET zajtra. Prosím, zanechajte toto vlákno otvorené v súčasnosti.

Aj keď súhlasím s vami, že vBET je schopný urobiť naše fórum podporu viacjazyčnej, ale bohužiaľ Google môže vidieť týmto spôsobom.
vBET je tak ďaleko nejchytřejší, pretože prekladá adresu URL a obsah a Google je stále nie vedomí toho.
Hodně Wordpress pluginy neprekladá URL a boli všetky trestaní.
Napríklad, vbet.com/blog/test, ruský preložené SEO url by vbet.com/blog/test/ru alebo vbet.com/blog/ru/test, ktoré je ľahko identifikovať ako automatizované preložené stránky.

Pokračujte v dobrej práci, hoci som sa rozhodol prestať používať ho, ale já bych ešte povedať, je to dobré mod.

vBET
10-10-11, 15:53
vbseo rozpoznáva vlákno identifikáciou, ktorá je súčasťou URL, potom kontroly nemá URL je ako je potrebné a ak nie presmerovaní - to isté sa deje, keď nastavíte preklep v URL.

Sme presvedčení, že internet bez jazykových bariér:) je budúcnosť A je zatvorený zakaždým, keď preklad motory zlepšuje ich kvalitu prekladu. Zmena zadarmo API zaplatiť jeden spomalí to, ale že sa nezastaví. Tak dlho, ako ľudia chcú byť vypočutý všade. Tak dlho, ako ľudia chcú komunikovať s každým. Je to, čo pre internet existuje:)

Pri problémoch počas odinštalovať prosím len písať tu - sme vám pomôže.

raymond
11-10-11, 04:14
Doteraz odinštalovaný pokutu. Dodatočné Užívateľské integráciu boli úspešne odstránené.
Teraz som len videl tituly s
Našiel som vlákno niekde, že existuje skript alebo príkaz SQL ju odstrániť. Chystá skúsiť to.

r.dziadusz
11-10-11, 06:14
Myslím, že ste vidieť "[langtitle =]" atď
Áno skriptu nájdete tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556

raymond
14-12-11, 04:19
I búrlivý som var, toto vlákno, pretože som videl tisíce chyby z Google Webmasters po úplné odinštalovanie vrátane vyčistenie cache z databázy.

Pozrite si prosím pripojený obrázok.

http://i.imgur.com/mCH8a.png

Tieto preložené adresy URL s Identifikáciou dostať nie natrvalo presmerovaný na pôvodného vlákna.

Snažil preinštalovať vBET vidieť, ak sú presmerovanie správne, ale nebol schopný nainštalovať, pretože fórum skončil ako prázdna stránka. Všimol som si to stalo okamžite po aktualizovať súbory vBSEO. O. htaccess je určite správne, pretože keď vBET bola stále beží po obnovení staršiu verziu.

Som tiež zistil, že najnovšie vBET 4.4.5 ZIP neobsahuje nahrať-raz priečinok.
Možno, že je príčinou problému?

r.dziadusz
14-12-11, 13:51
Rozhodli sme sa marge týchto dvoch priečinkoch nahrať a upload-raz do jedného. Obsah z upload-raz stále existujú, takže by nemal byť problém.
Prosím, povedzte mi, ak urobil všetky požadované kroky: ste vykonali zmeny v vBSEO súbory? Pretože ak nie, staré o. htaccess súboru nebude fungovať

raymond
14-12-11, 14:51
Áno, som urobil všetky požadované kroky. vBulletin je nainštalovaný v adresári /forum.
1. Upload všetko z priečinka nahrať do koreňového fóra.
2. Nainštalovaný produkt od admincp
3. Aktualizované htaccess.

RewriteEngine On

RewriteBase / forum /
RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www.raymond.cc $ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml | ..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
$ RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

4. Modifikované functions_vbseo_createurl.php a functions_vbseo_url.php podľa pokynov readme.html.

Hneď po zmene 2 súbory vbseo, moje fóra sa stal prázdne. Samozrejme som skontrolovať konfiguráciu vBET a uistite sa, že každé dôležité možnosť nastaviť ako licenčný kľúč a atď...

raymond
15-12-11, 13:25
Kodrcat znova!

vBET
15-12-11, 14:46
ahoj. Ak chcete len na presmerovaní prosím pridať vhodné pravidlá o. htaccess. Ak ou sú hotové s vBET potom neexistuje žiadny zmysel ju len na presmerovaní nainštalovať. Stále vBET bude presmerovania ak někdo jede do Nepodporovaný jazyk, ale majú jednoduchý o. htaccess pravidlá je lepší výkon.

Google vám ukáže chyby tak dlho, ako to nie odstrániť staré odkazy z indexov, a tak dlho, ako ostatné stránky obsahuje URL na vaše stránky. Bolo by rovnaké, ak som pridať na môj URL stránky: your_domain/not_existing_page
Zobrazí sa potom jeden viac Google chyba, pretože on nenalezena na vaše fórum URL on fallowed. Aby ste mohli jednoducho ignorovať alebo presmerovať. Ako som videl na obrazovke zastrelila iba jednu adresu URL je preložené stránky - zvyšok je normálne - tiež nie existujúce stránky. A jeden na přeložený jedna je jednoducho napustené tlačiarenskou čerňou pre vaše od 6 miestach.

vBET vplyv na vaše fórum hotové, keď ste ho nainštalovali. Teraz ste sa zaoberajú už indexovaných stránok a odkazy na vaše fórum z iných služieb. Ak nechcete používať vBET nie je potrebné ho nainštalovať. Len jednoducho pridať pravidlá s 301 z preložené stránky. Radek - už sme dali takéto pravidlá v niektorých vlákno. Nájsť tých a publikovať tu pre raymond.

r.dziadusz
15-12-11, 15:21
Ahoj
Tu je článok:



Pre už indexované - stačí vytvoriť presmerovanie pravidiel, ktoré presmeruje všetky požiadavky späť na pôvodné. Pomocou tohto (prosím vyskúšať tie):


#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Pridajte vaše fórum adresár existuje. Alebo inými slovami - to sú 2 prvý vBET pravidlá, kde by odstránenie vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & Presmerované =

raymond
16-12-11, 14:11
vBulletin je nainštalovaný v adresári /forum/. Môžete mi poradiť, kde mali vložiť prepísať pravidlo na základe mojej o. htaccess súboru nižšie?
Taktiež nezabudnite dať kód 301 redirect. ďakujem.


RewriteEngine On

RewriteBase /forum/
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.raymond.cc$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

r.dziadusz
17-12-11, 12:36
Jednoducho upravovať obsah z vašich predchádzajúcich o. htaccess


RewriteEngine On

RewriteBase /forum/
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.raymond.cc$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

r.dziadusz
27-12-11, 14:34
Bude označiť toto vlákno, ako vyriešiť. Ak stále máte akékoľvek otázky o tejto otázke please ask, pre ostatné - otvoriť nové vlákno

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations