PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Preklad funguje na strane CMS, ale nie v CMS článku



brubros
06-10-11, 16:27
Je to Google preložiť problém alebo vBET problém?

Na domovskej stránke našich webových stránok, máme tohto článku, ktoré sa úspešne preložené do španielčiny z angličtiny pomocou Google (náhľad obrazovky): http://www.actuparchives.org/2011-10-06_091506.jpg, ale keď kliknete na preložený článok prečítať kompletný príbeh len zdá (žiadny text vôbec, len obrázok z článku): http://www.actuparchives.org/2011-10-06_091722.jpg hoci, pri pohľade v angličtine, uvidíte: http://www.actuparchives.org/2011-10-06_092104.jpg. Toto správanie môžete vidieť sami chystá actup.org a že zosnímaný tu pri pohľade na článok.

Už len potrebujú pre vBET, potvrďte, že je problém s Google, že potrebujem Google na adresu alebo potvrdiť, že niektoré iný problém, súvisiace s vBulletin alebo vBET alebo niektoré iné zložky. vďaka!

r.dziadusz
06-10-11, 19:30
Byť shure spustite tieto testy pre všetky api momentálne používate: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729

brubros
06-10-11, 19:40
Áno, sme použili testov nainštalovaný a zistil, že Google správy TOS porušenie (403 chyba) a sme boli podané správu s nimi na určenie, čo možno urobiť problém.

Mal som bol viac jasné s moju otázku. Má preklad, zobrazenú na prednej strane CMS pochádzať z rôznych cache ako celý článok preklad? Nemá táto cache "patria" vBET alebo vBulletin? VBET vykonať volanie API na stránke súhrne CMS alebo nevyužíva vBET cache alebo vBulletin cache? VBET vykonať volanie API pre preklad CMS celý článok, alebo robí ho vytiahnite z vBET cache (za predpokladu, že to bolo aktivované v nastaveniach)? Som práve snaží izolovať kde je zapojený vBET a ak to nie je.

Vďaka!

vBET
06-10-11, 21:37
ahoj. Obrázky môžete odoslať ukazuje, že vaša kvóta bola prekročená - to je dôvod, prečo nevidíte preklad. Vidíte preklad na hlavnej stránke - bola preložená, keď ste mal ešte limity. Ale keď išiel stránku limit bol dosiahnutý, tak žiadny text bola zobrazená. Prosím pozrite najnovšiu verziu - správanie je teraz zmenilo v prípade keď poskytovateľ nie je k dispozícii. Budeme mať ešte nejaké problémy v najnovšiu verziu BETA (poskytovatelia sú označené ako nedostupné častejšie, že je to potrebné), ale som prácu na to hned.

Vyrovnávacia pamäť je jedným a je to vBET cache. Len vedomie, že texty "Príklad..." a "Príklad textu" sú 2 rôznych reťazce - mať vyrovnávacou preklad krátke jeden, ale nie na dlho.

Takže za predpokladu - neexistuje žiadny vBET problém. Práve limit dosiahnutý na preklad poskytovateľa API. Skontrolujte si prosím najnovšiu verziu. Akonáhle to bude opravený, ale dostupné teraz - len nie optimalizované (vypnúť poskytovateľov aj keď nesprávne posolstvo je poslať - teraz pracuje na toto právo).

Potrebujete viac pomoci tu?

brubros
06-10-11, 21:50
Áno, to pomôže. Ďakujeme vám za čas vysvetliť.

Môže vytvoriť novú službu požiadavku mať tento najnovší softvér pridáva na naše stránky vBET?

Ako som povedal, naozaj nie chcete ktokoľvek, s výnimkou pre vBET, sa dotýka našich webových stránkach kým sme sú fungovanie znova. Vyzerá to, že táto najnovšiu verziu môže byť dôležitým krokom - dokonca aj bez nej plne optimalizované.

vBET
06-10-11, 22:49
Prosím, vytvoriť žiadosť o službu. Sme zvládnuť to:)

brubros
07-10-11, 14:31
Dostal som vaše poznámky týkajúce sa potvrdzuje aktualizácia služby integrácie, (ktoré chcete vyladit trochu viac pred inštaláciou, ktoré chápem). Chcem len správa, že včera sme konečne prišiel na to čo bolo pridávanie niektoré dodatočné znaky na URL. Bolo to sociálne bookmarking zdokonalenie nazýva ADDTHIS: (addthis.com) a sme ju odstrániť úplne z našej web stránky, takže URL už mať dodatočné znaky nachádzajúce sa. Avšak, chcem nahlásiť, že bohužiaľ stále dostávame chyby kliknutí príbeh na prednej CMS (preklad je dobré), môžeme ešte získať chybu žiadne údaje získané od Chrome (chyba 324 (čistá: ERR_EMPTY_RESPONSE), keď celý článok má zobraziť (screenshot): http://www.actuparchives.org/2011-10-07_071809.jpg alebo prázdnu stranu z Firefoxu.

Dúfam, že táto chyba môže byť eliminované vBET inováciu alebo že bude aspoň test jeden alebo dva články CMS na ne kliknúť na domovskej stránke, po inštalácii aktualizácie určiť, ak "žiadne údaje získané" chyba sa odstráni z dôvodu upgrade teraz, že sme odstránili tejto tretej strany produkt, ktorý bol zavádza dodatočné znaky na URL. vďaka!

Tiež, posledná noc, naše GoogleTest vrátil "200" (všetko je v poriadku) keď dnes ráno, keď sme GoogleTest.php znova spustiť sme späť na "403 chyba (TOS vydanie). Chcem vám vedieť na testovacie účely.

vBET
08-10-11, 12:18
ahoj. Zistili sme jeden problém v beta verzii, ktorá bola nainštalovaná na vaše fórum - bol to naša chyba. Už nahrali aktualizovanú verziu súboru a skontrolované presné vlákno vidím obraz, a to je teraz pracuje.
Prosím skontrolujte si to a potvrdiť je vyriešený:)

brubros
08-10-11, 12:29
vďaka. Ale bohužiaľ to funguje len keď prihlásený ako admin. Ako hosťa, zobrazí sa rovnakú chybu.

brubros
08-10-11, 12:53
[položka odstráni brubros]

brubros
08-10-11, 13:40
[AKTUALIZOVANÉ] Kroky sme sa vrátiť do normálnej prevádzky boli upgrade vBulletin z 4.0.7 na 4.1.7 (všetky preklady začal pracovať okamžite po že úsilia bol úplný) a upgrade vBSEO z 3.5.1 na 3.6.0 a sme ponechávalo vašu inštaláciu vBET tak jasne problém sme boli zažíva, keď časová načasovanie bolo nepárne, nebola vBET. vBET stále zostáva hrdinu v mojom srdci, aj keď myseľ zbavený spánku stratil nádej na chvíľu. Som opäť veľký fanúšik.

brubros
08-10-11, 23:53
Všetko funguje teraz. To vyžaduje čistú inštaláciu všetko. vBET beží krásne. Máte moje oprávnenie na odstrániť toto sleeplessly písomné poznámky.

vBET
09-10-11, 00:01
Som skontrolovať vaše fórum a nie pozri otázku.

Len som skontrolovať URL: YOUR_DOMAIN/forum/content/october-24-2008-usa-apple-says-gay-marriage-civil-rights-issue-not-political-issue-6361/ a jeho preklad do poľštiny ako hosť - stránky generuje. Kde vidíte problém? Uveďte PRESNÚ adresu URL, kde môžete vidieť, že problém sa stáva.

Majte prosím na pamäti, že som si všimol ste, že ste mal vydať rád, že skôr a ktoré bol príbuzné servera oblak. Nejspíš tu to je rovnaký problém. Nie je v spojení s vBET - môžete skontrolovať to ľahko pretože:
1. Ste písanie nie preložené stránky nevznikajú.
2. Môžete vypnúť vBET a kontrola to zmeny čokoľvek.
3. Pozri zahrnuté prepojenie na obrázok

Vidím je generovaný stránky a ste len neradi pred I poznamenať si že nie vidieť a ste to videl. Tak som vsadil, teraz máte rovnaký dôvod - vyriešiť rovnaké ako môžete vyriešiť pred. Nie je vBET problém. Stránky sa pracuje dobre pre mňa (ako hosť) dôkaz:
http://www.vbenterprisetranslator.com/images/actup.png

Tak pred vykonať ľubovoľné akcie prosím myslím, že to má nejaký zmysel. S najväčšou pravdepodobnosťou nie je softvérový problém, ale problém infraštruktúry.

Prosím, povedzte si potrebujú viac pomoc tu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1