PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Vypnúť, ale inštalovať



moman
05-10-11, 21:30
Vzhľadom na problémy so prekladov poskytovateľov, chcem vypnúť vbet na dlhšiu dobu, ale stále chcú možnosť varovaní systém k dispozícii.

Popri vypnutie plugin, aké zmeny potrebné na config a o. htaccess vbseo to, aby sa to stalo?

V súčasnosti, dokonca s plguin vypnuté.

Ak ste mohli mi poskytnúť presnú kód SNIPPET by som vďačný, ako som zrušený môj pôvodný zip.

vBET
06-10-11, 00:40
Vypnutie vBET:
1. Vypnúť ho v Admin CP
2. Komentár vBET pravidlá v o. htaccess. Ak si nepamätáte, ktoré sú tie kontroly v balíku vBET potom robiť-nie-upload/nástroje/presmerovanie-pravidlá adresára
3. Vrátiť integrácie zmeny v vbseo súbory. Najjednoduchším spôsobom - stačí nahrať pôvodné súbory. Ak nemáte zip - stiahnuť zo stránky poskytovateľa. Najťažšie spôsobom - len otvoriť readme.html v vBET balík a tam majú presne opísané, ktoré zmeny urobila - to jednoducho urobiť v opačnom spôsobom.

Že je múdre nie odstrániť - po odstránení bude voľné celé vyrovnávaciu pamäť databázy.

Upozorňujeme vás, že dnes sme uvoľnenie novej verzie vBET, ktorý je pripravený na preklad poskytovateľov limity. To znamená, že v prípade, ak jeden poskytovateľ nie je k dispozícii bude prepnúť na inú a skontrolovať predchádzajúcu raz za naše vidieť, je to k dispozícii znova. Aj v prípade, keď ste už oslovíte limity vo všetkých poskytovateľov bude využívať figuríny prekladateľ - zobrazí sa vo vyrovnávacej pamäti preklady, ale pre nový uvidíte iba pôvodné testu namiesto prázdne jeden ako doteraz. Podrobnosti budú oznamy. Sme bude uvoľnenie v približne 1 hodinu.

Prosím, povedzte si potrebujete viac pomôcť tu:)

moman
06-10-11, 07:21
Upozorňujeme vás, že dnes sme uvoľnenie novej verzie vBET, ktorý je pripravený na preklad poskytovateľov limity. To znamená, že v prípade, ak jeden poskytovateľ nie je k dispozícii bude prepnúť na inú a skontrolovať predchádzajúcu raz za naše vidieť, je to k dispozícii znova. Aj v prípade, keď ste už oslovíte limity vo všetkých poskytovateľov bude využívať figuríny prekladateľ - zobrazí sa vo vyrovnávacej pamäti preklady, ale pre nový uvidíte iba pôvodné testu namiesto prázdne jeden ako doteraz. Podrobnosti budú oznamy. Sme bude uvoľnenie v približne 1 hodinu.

Skutočne realizovať tieto funkcie, späť, keď som objavil Microsoftu prekladateľ. Avšak ich limit je 400.000 chars/hodín alebo 2,000,000 zuhoľnatí denne (dokonca aj s OAuth). V minulosti bol caching viac ako 1 GB prekladov denne, ktoré by tieto rovnali miliardy znakov, dať alebo vziať. To znamená, že I by vždy presiahnuť poskytovateľov kvóty počas každú hodinu, ako bolo získanie vyše 2,000 hodinových preložená zobrazených stránok.

Je to skutočný hanby ako já naozaj páčil vbet, môj užívateľom nájsť užitočné, a musel hodně zábavné rozšírenie a zlepšenie (t. j. ReviewPost integrácie, atď).

Tu je funkcia som napísal sehnat tokenom OAuth, (ktoré som potom uložené v memcache až do uplynutia to), bolo by to ďalším návrhom v budúcich vydaniach ako microsoft bude čoskoro sa požadujú:


function request_new_token() {
$obj_connection = curl_init();
$arr_query_bits = array (
'client_id' => 'your client id',
'client_secret' => 'your secret',
'scope' => 'http://api.microsofttranslator.com',
'grant_type' => 'client_credentials'
);
$str_query = http_build_query($arr_query_bits);

curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_URL, 'https://datamarket.accesscontrol.windows.net/v2/OAuth2-13');
curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_HEADER, 0);
curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_POSTFIELDS, $str_query);
curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_POST, TRUE);
curl_setopt($obj_connection, CURLOPT_TIMEOUT, 1);

$str_response = curl_exec($obj_connection);
curl_close($obj_connection);

$matches = array();
preg_match('/\"access_token\":\"([^"]+)\"/', $str_response, $matches);
$token = $matches[1];
preg_match('/\"expires_in\":\"([\d]+)\"/', $str_response, $matches);
$expires = $matches[1];

return array($token, $expires);
}

Iný zaujímavý problém v mojom prípade je, že s vbet vypnúť, zdá, že google je oveľa viac šťastný indexovať naše stránky:

http://img543.imageshack.US/img543/6703/statsp.gif

Zdá sa, ako naša strata v premávke nebude tak veľký po all - aspoň to je dobrá správa!

vBET
06-10-11, 11:16
Vďaka za vaše poznámky.

Ako chápem, že váš kód bude vyžadovať Microsoft platené verzia - je to pravé?

O grafoch - Upozorňujeme, že nehovorí, koľko stránok bol indexovaný - len koľko strán bol robot. A bol lezl viac stránok, pretože tie ak doručiť rýchlejšie (pozri posledný graf). Takže Google nereaguje na vBET - reaguje na čas odozvy len nie preťaženia servera. Keď server reakcie rýchlejšie roboty prechádza rýchlejšie.
Vidím vaše kanalizácie začal odporujúcej rýchlejšie dlho predtým, ako ste vypli vBET (na začiatku septembra) — počet lezl začali zvyšovať presne potom. Tak ako ho vidíte súvisí s čas odozvy.
Som tu záujem o len jednu vec. Včera ste napísal, že chcete vypnúť vBET. Tak včera vBET bolo stále aktívne na vaše fórum, ale grafov, ktoré ste označili posledných 6 dní ako vBET zdravotne postihnutých (ako chápem, že každý uhol na grafe je meranie z jedného dňa) - tak niečo nie je v poriadku tu...

Podľa informácií ktoré dostal od vás Google bol plazis (ne indexovaniu - nie je isté) oveľa rýchlejšie, keď vBET bol stále aktívny. Iba posledné meranie grafov je pri vBET bola vypnutá. Prosím, aby nedáva zavádzajúce informácie. Samozrejme existuje spojenie medzi doba odozvy a číslo robot stránky, ale váš server bolo odpoveďou oveľa rýchlejšie, keď vBET bol stále na. Možno, že pretože miesto čakania na externý preklad vášho servera okamžite dostal prekročil informácie (začalo asi týždňom). Možná z dôvodu zmeny konfigurácie (hosť cache zapnutá mesiacom alebo niečo takého).

A jeden viac myslieť - naozaj si myslíte, že roboti prevádzky má rovnakú hodnotu ako skutoční ľudia prevádzky? Roboty bude nie kliknite v reklamách, roboty nevytvorí účet na vaše fórum a roboty nevytvorí hodnotný obsah na vaše fórum. Osobne myslím, že informácie, že máte väčšiu prevádzku prohledávačům nie je dobrá správa - je to nielen Novinky. Real prevádzky a reálnych ľudí bude voľná z vašej komunity.

Dostať späť na vydanie - budete potrebovať viac pomoci v tejto téme?

moman
06-10-11, 19:07
Problém je vyriešený - tak Kdepak, nebudete potrebovať pomoc práve teraz. Bych zachovať preklady okolo, ale kvôli vysokej návštevnosti, nie je možné v mojom prípade. Možno v budúcnosti zadarmo a mocný API bude k dispozícii - kto vie!

Problém bol, že mnoho preložené stránky boli zavesené. Pridanie to curl výzvy na je to zdať zvýšiť celkovú priepustnosť (moja filozofia je, že ak to nie je úplný v druhom, nie je to dokončiť):
curl_setopt ($obj_connection, CURLOPT_TIMEOUT, 1);

To je dôvod, prečo modrá oblas bol rýchlejší (spolu s väčšie cache).

Zároveň je to určite otvorené pre interpretáciu, indexovanie dôkladná prehliadka motora je kľúčom k úspechu stránok, a kto vie - možná prítomnosť preklady bola bolí indexovanie obsahu moje stránky jadra (v angličtine)?

vBET
06-10-11, 21:12
Tiež dúfame, že preklady budú zadarmo znova, nájdeme ďalších poskytovateľov preklad (voľný alebo konkurenčné) alebo aspoň to bude lacné:) Môžete dôverovať nám, že chceme;) OK - ak žiadna podpora požadované teraz sme zatvorte toto vlákno. Prosím Majte na pamäti, že sme už podporovať poskytovateľov frontu, ktorý umožňuje používať jeden poskytovateľ, tak dlho, ako máte citovať obmedzuje ant potom automaticky prepne na inú (a skontrolujte každých 10 minút preferovaný jeden je opäť k dispozícii). Stále niektoré otázky tu (BETA verzia) - teraz sme označte poskytovateľa ako nedostupné, ak akákoľvek chyba stane (zdá sa nie nevyhnutné), ale sme už monitorovať pri poskytovateľov sú označené nie je k dispozícii na našom fóre a opravte problémy. Dúfam, že sme sa zíde opäť:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations