PDA

Zobraziť plnú verziu: VBSEO a VbOptimise



lostfly
04-10-11, 19:36
Pred získanie výrobku by rád mi reagovať na dva preguntas.1.-som videl vbulletin fórach, ktorí hovoria, že VB spôsobuje negatívny vplyv na výkon servera. Moje stránky má 1 miliónov zobrazených stránok za deň, a používať Memchached. Istí, že server neklesli je? 2.-"VB" je comptabile s Vbseo a VbOptimise? Čítal som, že nie sú kompatibilné, chcú mi boli pravdu.ďakujem.

vBET
04-10-11, 22:46
Dobrý deň, odpovede na vaše otázky

1.-Preklad je niečo ďalšie, čo sa stane po stránke vygenerovaný, tak samozrejme bude trvať dodatočných zdrojov. Ale máme veľa vylepšení ako vyrovnávacej pamäte, ktoré obmedzuje tohto vplyvu. A v prípade z hostí sme ešte zlepšiť stránku generácie rýchlosť (pre hostí stránka vo vyrovnávacej pamäti generuje rýchlejšie ako v bežnej vBulletin) - v takom prípade sme cache konečný výstup tak ďalšie požiadavky na rovnakej stránke sú okamžité - len streamovanie už pripravené výsledok (menej Procesora a pamäte, spotreba o náklady na pevnom disku). Samozrejme to uplynutia platnosti (konfigurovateľné). Nemôžeme zaručiť ste ako rýchlo ste stránky bude generovať, pretože to závisí na príliš veľa faktorov (počet vaše CPU, množstvo pamäte, rýchlosť pripojenia na preklad poskytovateľov, čiastky žiadostí o preložené stránky). Pre normálne stránky vBET má minimálny vplyv (stačí pridať vlajok a kontroly titulov napísané v rôznych jazykoch). Väčšiu prevádzku na preložené stránky bude znamenať väčšiu spotrebu zdrojov. Tak dlho, ako budete mať voľnej pamäte váš server by nemali spadať. Upozorňujeme, že môžete vždy použiť iba v časti podporované jazyky a po cache je naplnená potom pridať viac jazykov a skontrolovať, ako váš server spracuje ju. Neexistuje žiadny čarovný - ďalšie funkcie bude vyrábať dodatočné náklady, ale sme pracujú na magic po že (cache, hosť Cache), aby sa minimalizovalo tento vplyv a stále nekoná stránok vyrovnávacej pamäte vygenerovať rýchlejšie ako normálne stránky.

2. - Áno My sú kompatibilné s vbseo (môžete vidieť na tomto veľmi fóre) a sme schopní integrovať s vbseo búdky a vBulletin priateľských URL na preklad adresy URL. Sme tiež kompatibilné s vBOptimise - sme pomocou je na tomto fóre príliš. Je potrebné integrovať s vbseo (jasne popísané ako), ale nie integrácie je potrebný pre vBOptimise

Ďakujem.
V prípade ďalších otázok - spýtajte sa, prosím.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1