PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Ďalšie vysvetlenie pre trvalé užívanie vbenterprisetranslator_seo.php



Simon Lloyd
02-10-11, 23:02
Aj túto otázku vzniesla v inom vlákne na môj a bol požiadaný, aby začať nové vlákno, tak tu je

Mám ďalšie otázky, vbenterprisetranslatot.php používa Všetky moje CPU času, pozrite sa nižšie:
PID ************ Vlastník Priority CPU% pamäť% velenia
12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-externé zamykanie -


Mám 4 CPU a je to zabíjanie svojich stránkach, že sa nemôžete dostať preklady!, Mám vypnuté polovicu preklady a stále majú problém!

Môže mi niekto pomôcť?
Michaels odpoveď:

Môžete použiť jeden závit na jeden problém. Pre nové vydanie použitie iné vlákno. Krátko - nie je to vbenterprisetranslator_seo.php, kto sa celý váš zdroje - to je celé fórum, pretože každý požiadavku forum ide trought vbenterprisetranslator_seo.php, ktorý stanovuje iba niekoľko premenných pre vbseo.php a obsahuje naozaj požadovaný zdroj. Nastavíte celé fórum návštevnosť tohto súboru si. Htaccess súboru. Takže nie je problém s týmto súborom vôbec - je to vaše celé fórum spotrebu. Ak je viac popis v tejto oblasti je potrebné - Otvorte si nové vlákno na to, alebo nájsť už existujúce. Jednou z vecí, na jedno vlákno Môžete vysvetliť, ďalej preto, že keď som zakázať vbet potom, že súbor je stále používaný, ak zmením názov súboru na fóre nie je prístupný.

vBET
02-10-11, 23:32
Ako môžete vidieť pri otvorení súboru nie je logika, ktoré môžu konzumovať aj 1% procesora. Toto je len front controller (alebo len filter), ktorý umožňuje integrovať vBET Odkazy zmeny (kód jazyka) s vBSEO. V opačnom prípade by sa vBSEO použiť presmerovanie na vBET odkazy. Takže všetok prevádzku na fórum príde do súboru. Súbor stanovuje len niekoľko premenných požadovaných vBSEO a zahŕňa vbseo.php sám.

Takže ak by ste použili vBulletin s vBSEO bez vBET potom by ste vidieť, že všetky vaše požiadavky prechádza vbseo.php, ktorý je front controller pre vBSEO. Pri použití vBET aj potom pridáme len málo filter pred vbseo.php front controller, ktorý je potrebný pre integráciu. Takže výsledky, ktoré vidíte, to nie je to, koľko prostriedkov sa na súbor, ale to, koľko prostriedkov sa žiadosti, ktorá je koryto súboru. A každý požiadavka prichádza koryto, pretože vBSEO vyžaduje, aby všetky žiadosti je koryto vbseo.php

Samozrejme fórum bez vBET bude mať menej prostriedkov - Preklad nie je zadarmo, ale tie by ešte o sebe podobné výsledky len s vbseo.php miesto súboru. Táto architektúra je prinútený vBSEO. vBET Nepoužívajte súbor vôbec pri použití bez vBSEO.

A keď ste zakázali vBET súbor je stále používaný, pretože stále presmeruje všetky požiadavky na fórum tam. Htaccess. Musíte komentár vBET pravidlá tu. Ale ako som písal, že nebude príliš meniť, uvidíte niečo podobné, len s vbseo.php namiesto toho súboru, pretože vBSEO vyžaduje pravidlá presmerovanie na vbseo.php súboru. Ak sa pozriete dostatočne blízko, môžete zistiť, že vBET pravidiel (nie je preložených strán) sú proste rovnaké pravidlá ako pre vbseo.php len preto, aby náš filter súboru.

A pravidlá v súbore. Htaccess je tiež dôvod, prečo fórum nie je dostupné, keď ste zmenili názov súboru. Tie ešte presmerovanie tam, ale miesto bolo už neexistuje.

Prosím, povedzte Máte ďalšie otázky v tejto oblasti:)

Simon Lloyd
03-10-11, 00:05
Vďaka za vysvetlenie - Mám to! :)

Môžete označiť vyriešiť hneď.

vBET
03-10-11, 00:08
Veľké - označiť za vyriešený

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations