PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Prázdne preklady.



Taurus
01-10-11, 01:00
Z nejakého dôvodu, pretože včera som si tieto náhodné pracovné miesta, ktoré sú len prázdne vnútri preloženého kódu. Pozri tu:



Ak ste zmenili príspevok, ktorých pôvodné znenie je tu ale.

Vďaka.

samm1129
01-10-11, 02:42
Vyzerá ako každý zažíva rovnaký problém:

r.dziadusz
01-10-11, 09:54
Tourus aké API používate, v druhom po Videl som, že Google testu funguje, tak to mohlo byť coused ďalší problém, ale najprv si prečítajte pozorne tejto téme: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4 -general-discussions/408-vbet-performance.html, a prosím, že o povolenie MS preklade API, ak ste tak ešte neurobili

Taurus
05-10-11, 01:50
Som stále používate zdarma google API. Nikdy nemal žiadne problémy rovnako ako predtým.

r.dziadusz
05-10-11, 11:44
Áno, ale teraz keď zdarma google api je o to byť uzavreté, nový, viac prísne limity sú nastavené, prečítajte si tento príspevok o dosiahnutí limitu http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post10412, mohli ste spustite test(http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728) opäť dať výsledky tu.



Tiež urobil tesne pred problém, zmena konfigurácie, nainštalujete nový mod alebo inovujete akéhokoľvek softvéru?

Taurus
16-10-11, 04:08
Som na krát dostať túto správu od google:


Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu: {"responseData": hodnotu null, "responseDetails": „podozrivá podmienky služby zneužitia. Prosím pozrite http://code.google.com/apis/errors
Testovacia chyba:
Čas pripojenia (ms): 598.891845703

Po konzultácii s nimi, je z dôvodu limity teraz žiadajú o zadarmo API. Takže, kde môžem ísť požiadať o platenej verzii? A čo iného je urobiť, ak si to pracuje?

Taurus
16-10-11, 04:44
Po prepnutí na Microsoft API som si to, po iba 5 minút pomocou nich!


Spustenie prekladateľský test MS
Výsledok testu:  "TranslateApiException: AppId je nad kvóty: ID=3643.V2_Json.Translate.20FA7E63"
Testovacia chyba:
Čas pripojenia (ms): 7.14526367188

r.dziadusz
17-10-11, 07:30
Po prvé:
V našich najnovších http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/2478-vbet-4-4-3-released.html#post10529 implementovali sme outbound preklad zmena!
Ak ste sa dosiahnuť limitov tak rýchlo, uistite sa prosím, že sú zapnuté vyrovnávaciu pamäť:

adminCP - > vBET Cache - > databáza Cache - > použitie databázy cache: O

Taurus
17-10-11, 08:12
Vyrovnávacej pamäti vždy zapnutá. To je teraz veľká katastrofa na mojom fóre. Pretože google a Microsoft implementuje limity, môj fórum je úplne nepoužiteľný v určitých časoch. Ak vy nemusíte prísť s riešenie tejto, vBET bude zastarané.

r.dziadusz
17-10-11, 09:17
Sme už prišiel na riešenie, prosím pozrite naše najnovšie uvoľní.
Nové vBET bude meniť preklady automaticky, a dokonca aj vtedy, ak ste oslovíte limity, nebude zobraziť prázdne stránky - len neprekladaná.
Tiež Pamätajte, nemôžeme zmeniť preklad limity, ktoré sú nastavené preklady poskytovatelia. Každý deň sme hľadáte nové bezplatné preklady API

Taurus
17-10-11, 12:16
Áno No, ja som čakal na najnovšie vydanie. Ako podľa Michal sme čakať. Takže naozaj dúfame bude k dispozícii veľmi skoro, ako som zaostávajú viac a viac členov každý deň.

vBET
17-10-11, 12:47
Tiež Upozorňujeme, že v Google preklad API v2 môžete nastaviť limity sami. Rovnako ako Radek napísal - najnovšiu verziu vBET majú riešenie pre blokovaný API poskytovateľ - sme prepnúť na inú a ak všetky limity sú dosiahnuté potom figuríny prekladateľ zobrazuje originálnemu textu. Sme Predpokladám, že uvoľnenie novej verzie včera, ale z dôvodu problémov s internet bol preplánovať (viem, že to je triviálne, ale bolo to víkend na výlet a celofánu internet nefungoval, ako Predpokladám). Tento týždeň sme uvoľnenie inú verziu, ktorá opravuje problém s označením poskytovateľov ako nedostupná príliš často. Posledná verzia značky ako nie je k dispozícii, keď akákoľvek chyba pochádza z prekladateľské služby. To nie je potrebné - sme zistili, že preklad API Microsoft odošle rôznych komunikuje pre otázky, ako je "príliš zaneprázdnený server", "timeout". Pre takéto chyby nemáme zvážiť, že limity sú dosiahnuté. Takže budúci správa opraviť a zvážiť preklad poskytovateľ nie je k dispozícii len pre špeciálne správy, ktorý jasne hovorí tento limit dosiahne.

Zodpovedanie otázky o platené Google preklad API v2. Prosím Choď na Admin CP - > vBET - > preklad poskytovateľov a nájdete tu popis ako začať s Google preklad API v2 (existuje prepojenie a vysvetlenie, ako sa dostať API kľúč). Pamätajte, že v2 je zaplatené tak môžete zvážiť overenie limitov, možno odstrániť niektoré jazyky a ignorovať niektoré stránky, aby to lacnejšie. Ceny sú kontrolované spoločnosťou Google, takže sme ho nemôže zmeniť.

Potrebujete viac pomoci tu? :)

Taurus
19-10-11, 00:56
Len dúfam, že budem môcť použiť novú verziu s zadarmo API! Nemám problém s ísť na platené, ale google potrebuje kreditnej karty za to, že žiť a pracovať v Číne a neakceptujú akékoľvek čínskych kreditnej karty na platbu. Tak jsem háji. Snažil dozvedieť o microsoft platené API, ale nemohol nájsť, kde to platiť za to.

vBET
19-10-11, 21:15
Ďalšie uvoľňovanie stále podporí Google preklad API v1 (pokiaľ existuje) a voľný preklad API Microsoft (pokiaľ existuje).
Ak máte otázky týkajúce sa platby za preklad API Microsoft požiadajte tu: mtcont@microsoft.com

Podľa informácií, ktoré sme dostali od Microsoft po 30 marca roku 2012 ktoré niekto budú nútení používať platené verziu Microsoft preklad API dokonca ak budete používať len 2 milióny voľný znakov a mesiaca. To znamená, že Microsoft bude stále zadarmo pre túto kvótu. Stále bude potrebné využívat Microsoft azur:


Keď zaregistrujete na bezplatnú službu na maximálne využitie hranicu 2 miliónov
znaky/mesiac v Windows Azure Marketplace, bude pokračovať mesiac,
Pokiaľ nezmeníte na službu, ktorú zaplatíte za ktoré vám vyššiu
objem a mesiaca.

Tam budú nejaké zmeny, keď prechod z non-komerčné postavenie Windows
Azúrové Marketplace. Ste povinní presunúť do Windows Azure Marketplace nie
neskôr než 30. marec 2012, dokonca aj vtedy, ak budete používať bezplatná služba 2 milióny
znaky/mesiac. Som je zahrnutá pod niektoré Pridanie zdroje na Translator API
a Windows Azure Marketplace pre váš odkaz.

* Najčastejšie otázky Microsoft Translator API komerčné oznámenia - často kladené otázky (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/microsofttranslator/thread/c71aeddd-cc90-4228-93cc-51fb969fde09)

* MSDN dokumentáciu odkaz: Microsoft prekladateľ (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/dd576287.aspx)

* OData API odkaz: sady používania údajov vo vašej žiadosti (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/hh310379.aspx)

* Oficiálne team blog: Microsoft prekladateľ (a Bing Translator) úradný Team Blog - Site Home - MSDN blogy (http://blogs.msdn.com/b/translation/)

* Fórach podpory: strojový preklad a jazyk nástroje Kategória (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/category/translation)

Potrebujete viac pomoci tu? :)

Taurus
20-10-11, 00:07
Vďaka za info Michal. Takže ľudí bez kreditnej karty nebude môcť používať google alebo Microsoft. Tak preto vBET bude nemá používať pre mňa. To je naozaj niekedy najhoršie Novinky!

vBET
20-10-11, 13:38
Nie som si istý o metódach platby Microsoft teraz. A samozrejme sme nemám potuchy robí Google bude pridávať nové spôsoby platby - to je z náš vplyv. Prosím požiadať Google viac spôsobov platby.

Tiež na tomto informácií od jedného z našich užívateľov: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/2431-please-make-vbet-work-paid-ms-api.html
Microsoft má predplatné (nie ako Google, ktorú účtuje na lietať) - tak by mali byť dostupné zaplatiť s mnoho metód. Chápem, že Google musí byť umožnené účtovať automaticky. Ale Microsoft má len predplatné, takže to by malo byť umožnené platiť akoukoľvek metódou (vopred). Rovnako skontrolujte ju. Pôjdeme tam po ďalšej verzii vBET 4.x. V tejto chvíli sme nevedeli podrobnosti ešte.

Potrebujete viac pomoci tu? :)

Taurus
21-10-11, 00:45
Len som upgradovať 4.4.4 a po 2 minúty nemám žiadne preklad poskytovateľov k dispozícii. Dosiahol limit google a Microsoft. Topánok týchto vyžadujú kreditnej karty ísť na platené API, či ste ísť na predplatné alebo nie. (Microsoft) Takže teraz je žiadne využitie sa mi vBET a som si istý, existuje mnoho fórum vlastníkov bez kreditnej karty, alebo že si nemôžu dovoliť platené preklady. To je nočná mora!

vBET
21-10-11, 03:02
Ak ste dosiahnuť limitov potom stačí počkať, kým je opäť k dispozícii. Prosím všimnite si, že Microsoft má mesačných a hodinových obmedziť, takže ak váš mesačný limit nebol ešte dosiahnuť, potom budete mať nové preklady čoskoro (vBET kontroly každých 10 minút robí poskytovateľ je opäť k dispozícii).
Google nemá na určite druhý limitu (nevieme čo iného).

Všimnite si prosím, že Microsoft aj po marci 2012 poskytne API zadarmo mesačný limit 2 milióny znakov (teraz je 4). Nemáme poňatie, bude sa znížila alebo nie. V tomto momente je známe, že budú k dispozícii zdarma limitu.

O cenách a platby metódy - opäť prosím kontaktujte so prekladov poskytovateľov - čo očakávate nám to robiť?...: /
Budeme pridávať podporu pre viac API, keď je to možné. Stále sme nemajú vplyv na podmienky 3rd preklad poskytovatelia. Prosím priamych otázok priamo na miesta, kde tie môžu byť vyriešené.

Taurus
21-10-11, 04:21
O cenách a platby metódy - opäť prosím kontaktujte so prekladov poskytovateľov - čo očakávate nám to robiť?...: /
Budeme pridávať podporu pre viac API, keď je to možné. Stále sme nemajú vplyv na podmienky 3rd preklad poskytovatelia. Prosím priamych otázok priamo na miesta, kde tie môžu byť vyriešené.

Nejsem obviňujú môžete pre tento Michal, viem, že to nie je vaša vina. Fakty sú len, že I nebude môcť používať vBET s zadarmo API! Moje fóra je príliš veľký a limity sú dosiahnuté do 30 sekúnd. Takže čo je dobré, robí mi? A už kontaktovaní preklad poskytovateľov. Neexistuje iný spôsob, ako zaplatiť. Takže znova, nie vaša chyba, ale to robí vBET zastaralými pre veľký fóra.(Ak nemáte kreditnú kartu) A to je fakt!

vBET
21-10-11, 14:06
Ako dlho môžete prosím zostať s vBET - hľadáme pre iných poskytovateľov preklad, trh je zmena pořád...
Tiež - ak nepoužívate Google v1 už vypnite cache čistenie. Nech cache zaplniť. Viem, že máte veľká fóra, ale za predpokladu, že to s vyrovnávacou pamäťou možno máte voľný limitov bude stačiť na pokrytie nové správy. Môžete nastaviť aj vBET ignorovať niektoré stránky, ktoré by ste zvážiť nie sú dôležité pre preklad. Napríklad - kanály RSS menia pořád. Možno budú vzdávať preklady na Archív... Možno, že ďalších miestach...

Krátko - odporúčame vám zvážiť ako stále používať vBET s novými obmedzeniami dať 3rd preklad poskytovatelia. A opäť - chceme podporiť viac.

Potrebujete viac pomoct? Alebo možno sme nastaviť otázka ako vyriešiť?

Taurus
23-10-11, 03:03
Som musel vypnúť vBET teraz. Môj celý fórum neustále práve vošiel do časové limity z dôvodu preklady, že sa nedá urobiť. Takže teraz som len čakať a dúfať, môžete nájsť dobré riešenie. Som členom pre život môjho priateľa, a vedieť, vám nájsť cestu.

vBET
23-10-11, 05:55
V tejto chvíli sme testovanie nový preklad API (Pozrite si prosím oznámenia). Mimochodom - ak nemožno vykonať preklady by nemali mať žiadne časové limity... Niečo nie je práve tu. Keď preklad nemožno vykonať, tak potom vBET by značka poskytovateľa ako nedostupná a skontrolujte každých 10 minút robí je k dispozícii znova. Medzitým sú zobrazené keď nie sú k dispozícii žiadni poskytovatelia potom len vo vyrovnávacej pamäti výsledky. Tak by nemal náhodou akýkoľvek časový limit. Prosím otvoriť nové vlákno pre váš problém s timeouty a PM prístup podrobnosti - budeme sa skontrolovať, čo sa deje. Možno dostanete niektoré rôzne chyby Poznámka od poskytovateľa a je to žiadny obrátil o Autor vBET - že by vysvetliť, prečo vBET stále pokúša použiť poskytovateľa. Môžeme to overiť len na mieste.

Skutočné riešenie už rieši problém s dosiahnuť limitov. Ak máte nejaký problém môže byť spôsobený niektorých chýb. Musíme overiť si to overiť-prosím otvoriť nové vlákno a PM prístup podrobnosti.

Taurus
30-01-12, 06:37
Mám povolené najnovšiu verziu VBET dnes prvýkrát znova. Takže môžem vás požiadať kluci sprievodca mi prosím na kde chcete vypnúť cache čistenie (ako per Michal je návrh vo vyššie post) tiež aké stránky je možné súbor nechcete preložiť a ako to urobiť?
V tejto fáze som pomocou len zadarmo API to od spoločnosti Microsoft a Apertium, ale používajú sa v ako 2 minúty. Takže teraz musím nájsť spôsob, ako len preložiť nové správy. Som tiež snaží vypracovať spôsob, ako využiť Google platené API, tak dúfajme, že keď som sa, že v mieste môžem použiť VBET naplno znova. vďaka.

r.dziadusz
30-01-12, 23:56
Ahoj
Foru vypnutie hosť cache môžete nastaviť obidve nastavenia:

AdminCP - > vBET Cache - > Cache čas na Live (TTL) - > Cache čas na Live (TTL): 0
-cache údajov bude trvať večne:)

AdminCP - > vBET Cache - > Cache čas na Live (TTL) - > vyrovnávacej pamäti klíringu stratégie: zdravotne postihnutých

Môžete "nie transtaling" niektoré stránky vyplnením možnosť):
AdminCP - > vBET Main - > ignorovať URL:

Tiež môžete použiť: and Tagy. Stačí dať vnútri obsahu, že nechcete byť preložené a voila - nebude:) - môžete easly prístup šablóny v AdminCP - > štýly & Templates

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1