PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Hlavné otázky preklade



Simon Lloyd
28-09-11, 17:20
Ahoj, ja som v núdzi niektorých rýchlu pomoc, zistil som, že dnes niektorí z vlákna titulov chýba, ale ak zmením jazykoch, ktoré sa objavia (niekedy), pozrite sa sem http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft- Excel listu-funkcie / uvidíte Lotsof vlákna začiatok mená ale žiadny závit tituly (No, možno jeden alebo dva), teraz zmeniť jazyky, povedal grécky uvidíte vlákno tituly, zmena na iný jazyk a niektoré názvy sú preč a niektorí zostanú ?

Môže mi niekto pomôcť, prosím?

tavenger5
28-09-11, 21:38
Verím, že budem mať rovnaký problém. Zrazu sa začalo diať aj dnes.

tavenger5
28-09-11, 22:53
Mimochodom, keď som prešiel na Google API v2 rovnaké vlákna, ktoré doteraz neboli preklady sú teraz prekladať. Google musel zmeniť niečo v v1 API.

Update: Zdá sa, že v skutočnosti von. Budem znovu načítať stránku po zapnutí API, potom budem znovu načítať znova za pár minút a predvolený jazyk nebudú preložené. Keď prejdem API opäť veci sa zdajú byť k práci na pár minút.

r.dziadusz
29-09-11, 09:45
Ahoj
Odkaz, ktorý vložíte do Vašej nefunguje, môžete mi ukázať, kde presne liks stalo?
Simon Lloyd: rozhrania API, ktoré používate?

Ale najprv, pozrite sa na túto zložku v koreňovej fórum: vbet_translation_options
Ak nie je k dispozícii, prečítajte si tento príspevok Vbet 3,5 UVOĽŇOVANIE
najmä:

Poznámka: Existuje jeden ďalší update nevyhnutné kroky:
- Pridať k serveru obsah adresárov nahrávať, jednou z balíka vBET (vrátane nastavenia pre multi podporu prekladu API)

Simon Lloyd
29-09-11, 12:43
Hi odkaz nefunguje v súčasnej dobe, pretože sme optimalizáciu databázy, som pomocou lateset stabilnú verziu vBET3.4.1 ktoré som nahral včera v noci z 3.4.0, ale potom každej stránky na tomto fóre sa s 30 sekúnd otvoriť , takže než si sťažovať tu som sa rozhodol optimalizovať databázy len v prípade, môže to trvať niekoľko hodín, ale viac ako náš DB 11,5 gigabajt

Simon Lloyd
29-09-11, 13:10
Niť chýbajúce tituly a preklady boli zrejmé pred aj upgrade.

r.dziadusz
29-09-11, 13:54
Dalo by sa upgradovať forum na najnovšiu verziu a umožňuje tiež Microsoft API, ale prvé afér databázy opimised Vyskúšajte naše Google test - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, a zistiť, či je všetko v poriadku, you'he písané v iných post o limity Google API V1, musím to preskúmať, tiež môžete využiť naše tipy na zníženie vašich požiadaviek: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.html

tavenger5
29-09-11, 14:00
Tu je jeden z mojich príspevkov nefunguje správne: http://cellphoneforums.net/ ********/ t335694-a.html

m otorola je filtrovaný na tú taky - nahradiť *** je s m otorola (bez medzery)

Tiež je vbet_translation_options nahrané na môj server. Stále nemôžem používať MS Prekladateľ hoci.

r.dziadusz
29-09-11, 14:05
Pracujem na tom, prosím, a otvoriť nové vlákno pre tento udalosti uvi preto, že váš problém je asi 3,5 vbet a toto vlákno je otvorený 3.4x užívateľa je to rozdiel,

Simon Lloyd
29-09-11, 14:09
Dalo by sa upgradovať forum na najnovšiu verziu a umožňuje tiež Microsoft API, ale prvé afér databázy opimised Vyskúšajte naše Google test - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, a zistiť, či je všetko v poriadku, you'he písané v iných post o limity Google API V1, musím to preskúmať, tiež môžete využiť naše tipy na zníženie vašich požiadaviek: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.htmlI nikdy nebudete pohybovať na vb4.x ako prešpikovaný problémy a bezpečnostné chyby, ktoré som vydal asi 15 opráv v čo najväčšom počte mesiacov, nie je dobré!, som presne podľa vašich optimalizácia Tipy (a odoslaný predchádzajúci vlákna na toto), optimalizácia sa ešte asi hodinu, takže potom budem môcť kontrolovať, či spojenie atď ..

r.dziadusz
29-09-11, 14:24
Aj prostredie najnovšia verzia 3.x pre vbet vb3.x Vbet 3,5 UVOĽŇOVANIE

Simon Lloyd
29-09-11, 14:32
Mohol by som, ale to je beta a vy nechcete stať dať podporu, a že tiež nie je dobré pre mňa:)

tavenger5
29-09-11, 20:21
ďalšie info:

r.dziadusz
30-09-11, 13:26
Prosím, to skúška pre všetky API používate-http: / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

Simon Lloyd
30-09-11, 14:35
Ja, keď som skončil optimalizovať svojej databáze, ja som len pomocou API V1, ako som len vBET 3.4.1 nainštalovaná.

Simon Lloyd
01-10-11, 11:05
-Prosím tento test pre všetkých API sú using-http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728Ok som běžel test a mám to
Spustenie prekladateľského testu, G API V1
Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Testovacia chyba:

Simon Lloyd
01-10-11, 19:27
Mám ďalšie otázky, vbenterprisetranslatot.php používa Všetky moje CPU času, pozrite sa nižšie:
PID ************ Vlastník Priority CPU% pamäť% velenia
12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-externé zamykanie -


Mám 4 CPU a je to zabíjanie svojich stránkach, že sa nemôžete dostať preklady!, Mám vypnuté polovicu preklady a stále majú problém!

Môže mi niekto pomôcť?

Simon Lloyd
01-10-11, 20:27
Mám upgrade na beta, aby sa pokúsili vyriešiť moje problémy, ale zdá sa, že som nedostal preklady od Microsoftu?

Tu je Micorsoft výsledok testu:

Spustenie prekladateľský test MS
Výsledok testu: I »¿" InvalidOperationException: ID = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
Testovacia chyba:
Pripojenie čas (ms): 237,756103516

Ja som dvojité chaecked mám ID MS správne!

harleyforum.se
02-10-11, 16:05
Ahoj, ja som v núdzi niektorých rýchlu pomoc, zistil som, že dnes niektorí z vlákna titulov chýba, ale ak zmením jazykoch, ktoré sa objavia (niekedy), pozrite sa sem http:// / www .thecodecage.com/forumz/microsoft- Excel listu-funkcie /] Microsoft Excel funkcie listu uvidíte Lotsof vlákna začiatok mená ale žiadny závit tituly (No, možno jeden alebo dva), teraz zmeniť jazyky, povedal grécky uvidíte vlákno tituly, zmena na iný jazyk a niektoré tituly sú preč a niektorí zostanú?

Môže mi niekto pomôcť, prosím?

Majú presne to isté .. začal pred pár dňami. (Free verzia 2.4.4)

vBET
02-10-11, 22:46
Ahoj, já jsem z potrebujú naliehavú pomoc, nájsť dnes, že niektoré z titulov vlákno chýbajú ale keď zmením jazykov sa objavia (niekedy), skontrolovať tu Microsoft funkcií hárka programu Excel (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-worksheet-functions/), uvidíte, lotsof vlákien štartéry názvy ale žiadne vlákno tituly (možno aj jeden alebo dva) teraz zmeniť jazyky povedať Grécka, uvidíte vlákno tituly, zmeniť na iný jazyk a niektoré tituly sú preč a niektoré zostávajú?

Môže mi niekto pomôcť, prosím?

Všimnite si, prosím, Google v1 klásť ďalšie obmedzenia na API používanie, pretože sa pripravuje na zavretie. A to, čo popisujú vyzerá, že ste dosiahli váš limit. Niektoré názvy (obsah) nie je zobrazený, pretože nemôže byť preložený. Niektoré sú OK, pretože už máte s vyrovnávacou pamäťou. Upozorňujeme, že najnovšiu verziu vBET (v súčasnosti označené ako BETA z dôvodu veľa zmien) umožňuje použitie iných prekladu API - platené Google v2 a stále Voľný Microsoft. Tak to môže vyriešiť ste problém, ktorý je nie na vBET strane, ale na strane poskytovateľa preklad - Google práve pripraviť na zatváranie v1. Sme všetci nešťastní z dôvodu, že:(

Si môžete skontrolovať podrobnosti o vašej skutočnej Google preklad pomocou googletest - nájdete tu pre detaily: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728

Simon Lloyd
02-10-11, 22:53
Vďaka za odpoveď Michael, ale ak budete čítať ďalej cez toto vlákno by ste vidieť že bol ďalšie problémy s vBET 3.4.1 a potom inovovali na Beta, dokonca s beta + Google V2 Api, Google V1 Api a Microsoft ID sú stále nepreukázalo preklad, mať ručne preložiť niektoré teraz, ale urobil očakávať, že tieto preklady, ktoré boli stratené re zobraziť pri platení výsledkysom sa znížia mojej podpora pre všetky jazyky na asi polovica, iba 7 jazykov boli povolaní tak ďaleko podľa Google API V2 štatistiky a len 40 minút mal používané 100.000 znaky!

Simon Lloyd
02-10-11, 22:55
Ako znie informácie, ktoré som si stanovili Google API V2 ako požiadavky na detekciu, som sa snažil, ako Microsoft a Google API detekcie V1, ale nikto si vlákno titulov späť.

vBET
02-10-11, 22:57
Mám ďalšie otázky, vbenterprisetranslatot.php používa Všetky moje CPU času, pozrite sa nižšie:
PID ************ Vlastník Priority CPU% pamäť% velenia
12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-externé zamykanie -


Mám 4 CPU a je to zabíjanie svojich stránkach, že sa nemôžete dostať preklady!, Mám vypnuté polovicu preklady a stále majú problém!

Môže mi niekto pomôcť?


Použite, prosím, jedno vlákno za jeden problém. Nové vydanie použiť iné vlákno. Krátko - jeho ne vbenterprisetranslator_seo.php, kto berie celý vaše zdroje - je to celé vaše fórum, pretože každý fórum žiadosť jede trought vbenterprisetranslator_seo.php, ktorý len stanovuje niekoľko premenných pre vbseo.php a zahŕňa naozaj požadovaný prostriedok. Nastavíte celé vaše fórum prevádzky na tento súbor o. htaccess súboru. Tak neexistuje žiadny problém s týmto súborom vôbec - je to celé fórum spotreby. Ak viac popis v tejto oblasti je potrebné - prosím otvoriť nové vlákno pre ňu alebo nájsť už existujúcich. Jeden problém za jedno vlákno:)

vBET
02-10-11, 23:00
Mám upgrade na beta, aby sa pokúsili vyriešiť moje problémy, ale zdá sa, že som nedostal preklady od Microsoftu?

Tu je Micorsoft výsledok testu:


Ja som dvojité chaecked mám ID MS správne!

Preveríme to s najvyššou prioritou, a aby sme Vás informovali o výsledkoch - Možno, že Microsoft zmenil API, ak operácia nie je rozpoznaný. Teraz je o polnoci v našej krajine, takže začneme ráno, ale Radek dostane informácie odo mňa pozrieť sa na to ASAP.

vBET
02-10-11, 23:02
Majú presne to isté .. začal pred pár dňami. (Free verzia 2.4.4)

Pozrite si prosím vysvetlenie tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues-2.html#post10379
Nie je vBET - je to Google v1 nová obmedzenia - Google v1 pripravuje zatvoriť. Ak potrebujete diskutovať viac prosím otvoriť svoje vlastné vlákno v oddiele bezplatnú verziu.

Simon Lloyd
02-10-11, 23:04
Overiť si to s najvyššou prioritou a budeme vás informovali o výsledky - možná Microsoft zmenila API, ak operácia nie je rozpoznané. Teraz je to polnoci v našej krajine, takže začneme ráno, ale Radek dostane informácie od mi skontrolovať to ASAP.OK, bude čakať počuť od vás, majú spustiť tento súbor niekoľkokrát, bude pm ste súbor odkazy na google a MS na mojich stránkach a môžete kliknúť na nich kedykoľvek chcete:)

vBET
02-10-11, 23:07
Vďaka za odpoveď Michael, ale ak budete čítať ďalej cez toto vlákno by ste vidieť že bol ďalšie problémy s vBET 3.4.1 a potom inovovali na Beta, dokonca s beta + Google V2 Api, Google V1 Api a Microsoft ID sú stále nepreukázalo preklad, mať ručne preložiť niektoré teraz, ale urobil očakávať, že tieto preklady, ktoré boli stratené re zobraziť pri platení výsledkysom sa znížia mojej podpora pre všetky jazyky na asi polovica, iba 7 jazykov boli povolaní tak ďaleko podľa Google API V2 štatistiky a len 40 minút mal používané 100.000 znaky!

Áno, som na to teraz a práve videli, že vám potvrdil aktualizácia vBET 3.5.0 - vďaka za pripomenutie:)
Ak nechcete používať Google v1 už sa odporúča vypnúť a čistenie vyrovnávacej pamäte. Na stánku spoločnosti Microsoft a Google API v2 API je povolené do medzipamäte výsledky tak dlho, ako budete potrebovať.
Tiež prosím zvážiť zablokovať toľko stránok, ako si myslíte, že nie sú relevantné pre preklad - vBET umožňuje nastaviť, ktoré strany majú byť ignorované na preklad.
A samozrejme ešte bez použitia Microsoft API. Viem, že je problém teraz - to je všeobecná rada - a budeme sa snažiť to napraviť.

vBET
02-10-11, 23:15
Ako znie informácie, ktoré som si stanovili Google API V2 ako požiadavky na detekciu, som sa snažil, ako Microsoft a Google API detekcie V1, ale nikto si vlákno titulov späť.

Vezmite prosím na vedomie, že zistenia nie sú prekladá! Je to len detekuje jazyk a zabaliť do správy BBCode, ak je správa v inom jazyku. Preklad sa stane, keď je to potrebné. Takže zistenie možnosti nezmení svoje správanie v priebehu generovania stránky - detekcia sa používa iba v prípade novej správy sa blíži.

vBET
02-10-11, 23:19
OK, bude čakať počuť od vás, majú spustiť tento súbor niekoľkokrát, bude pm ste súbor odkazy na google a MS na mojich stránkach a môžete kliknúť na nich kedykoľvek chcete:)

Môže byť užitočné - vďaka:) Pre nás je to naozaj tiež veľké nepríjemnosti, že Google stavia limitov, ale nie je na nás.
Stále si problém s Microsoft môže byť chyba, alebo v súvislosti s určitým zmenám v API (správa hovorí, že operácia je zle). Tak sme sa pozrieť sa na to.

Simon Lloyd
03-10-11, 00:10
Hej ste mali v posteli teraz:), majú blokované všetky stránky predtým, že nebolo potrebné preklad. Práve teraz mám nastavené používať len API V2, ale majú obmedzený každý deň na 100.000 znaky kvôli nákladov.

Mať nastaviť Cache čistič na "Dissabled", jsem přemýšlela, ak je vypnutý, ako ste možno vynechal preklep "Dissabled" ukazuje v mojom admincp ale možná plugin vyzerá na "Deaktivovaného"?

r.dziadusz
03-10-11, 08:03
Mám upgrade na beta, aby sa pokúsili vyriešiť moje problémy, ale zdá sa, že som nedostal preklady od Microsoftu?

Tu je Micorsoft výsledok testu:


Ja som dvojité chaecked mám ID MS správne!

Vaše Microsoft preklad api ID je správna, tento druh chyby sa zobrazí tu: msdn-vydať (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-HK/microsofttranslator/thread/c6359c8f-e694-4c74-97e6-1caae06f0c63) prosím prečítajte si to. Ale google testu vyzerá dobre. Tiež ak ste pm váš účet patriacim mohli hľadať pre akýkoľvek vnútorný problém

Simon Lloyd
03-10-11, 09:53
Vidím, ale ja som vždy používať Google a nastaviť pomocou API v2 tak by som vždy hit môj limit? Mám tiež ggogle API V2, keď sa zistilo

vBET
03-10-11, 14:01
Rozumiem tomu správne - ste nepoužili Microsoft? To nebolo nikdy zapnuté, na forum? Vezmite prosím na vedomie, že Microsoft sa mesačná limity, takže na čo dosiahnete limitu musíte počkať až do budúceho obdobia. Nie je to denný limit. Ale ak ste nikdy predtým Microsoft, mali by ste sa dostať limit. Prosím, objasniť - nepoužívate teraz alebo ste nepoužili vôbec.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:07
Michael, som v súčasnosti nie pomocou Microsoft, mám vBET nastavená na používanie Google iba detekcie Google API V2, používanie Google API V2, pred som použil V1, spustená na odkaz pre Microsoft dnes produkuje preklad, ale jeho sporadicky, ak si myslíte, môžete povedať, že sú mesačné limity potom samozrejme moje limity by ešte byť nevynulovali až do 1. novembra.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:09
Ja mám znakov pre Google nastavený na 100.000 perday tak s mojím nastavením, keď som hore, že dosiahnu hranice, a už sa výsledky z platených Google by sa bez API a začať produkovať výsledky?

vBET
04-10-11, 00:07
Michael, som v súčasnosti nie pomocou Microsoft, mám vBET nastavená na používanie Google iba detekcie Google API V2, používanie Google API V2, pred som použil V1, spustená na odkaz pre Microsoft dnes produkuje preklad, ale jeho sporadicky, ak si myslíte, môžete povedať, že sú mesačné limity potom samozrejme moje limity by ešte byť nevynulovali až do 1. novembra.

Limity sú nie je na našej strane, ale na strane spoločnosti Microsoft. Informácia, že neexistuje mesačný limit je prevzatá z tu: InvalidOperationException:: ID=3644.V2_Json.TranslateArray.2485281C (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-HK/microsofttranslator/thread/c6359c8f-e694-4c74-97e6-1caae06f0c63)
Ant máte pravdu, urobil som malú chybu - úplné informácie:

Objem obmedzenia voľného použitia, na 4 milióny znakov mesačne a nie viac ako 400K za hodinu
Takže ste sa tiež hodinové hranice. Ospravedlňujem sa za trochu dezinformácie, - by som mal čítať pozornejšie. Spoločnosť Microsoft nejaké iné obmedzenia - spýtajte Microsoft. V tejto chvíli si nie som vedomý o ďalších obmedzení. Ak ste dostali chybové hlásenie formulára Microsoft potom to znamená, že sa nedostanete niektoré svoje medze. Obráťte sa na Microsoft pre podrobnejšie informácie - sú to oni, kto vám dáva chybu príslušnú žiadosť. Nedokážem vysvetliť. Je to treťou stranou. V prípade zlého kľúča chybové hlásenie sa líšia, čo sa dá jednoducho overiť.

Ďalej upozorňujeme, že to nemusí byť 1. novembra - nevieme, podrobnosti o tom, kedy sa začalo nové obdobie. Je to za kalendárny mesiac, a to je suma za posledných 30 dní, alebo iným spôsobom ... Naozaj nemám poňatia, ako Microsoft riadiť - opýtajte sa Microsoft chcete viac informácií, sú potrebné. Každopádne, ak je forma za posledných 30 dní, potom by vám každý deň, aby sa nové žiadosti (pokiaľ tomu tak nie je úplne limit v jeden deň).

vBET
04-10-11, 00:09
Ja mám znakov pre Google nastavený na 100.000 perday tak s mojím nastavením, keď som hore, že dosiahnu hranice, a už sa výsledky z platených Google by sa bez API a začať produkovať výsledky?

nie. V tejto chvíli vBET žiada o preklad len jeden poskytovateľ (v závislosti od konfigurácie fórum). Ak sa chyba v odpovedi nie žiadame iného poskytovateľa. Môžete vytvoriť novú funkciu žiadosť o túto ak máte pocit, že je dôležité.

Simon Lloyd
04-10-11, 00:59
OK Michael, uvidíme začať funkcia žiadosť, môžete označiť toto vlákno vyriešiť pre mňa ako už slúži žiadny účel:)

vBET
04-10-11, 08:34
OK tak - označené vyriešených:)

r.dziadusz
04-10-11, 11:43
Spustenie prekladateľský test MS
Výsledok testu: I »¿" InvalidOperationException: ID = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
Testovacia chyba:
Pripojenie čas (ms): 237,756103516

Snažil som sa preskúmať túto chybu opatrnejšie, ale to je nemožné.
Musíte sa spýtať sami seba Microsoft, pretože to mohlo byť aj vnútorné Microsoft problém, ak ste si istí, že ste nedosiahol hranice svojich možností:
Urobiť, please write an email na: mtcont@microsoft.com
Popíšte svoj problém - chyby pri používaní zo skúšky
Poslať vášho Microsoft prekladu API ID - je to hlavne spôsob nemôže robiť to sám
Napísať hlasitosť na preklady odoslané do prevádzky v znakov alebo MB za hodinu a zuhoľnatie alebo MB/deň

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1