PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Auto sa vráti do angličtiny, ak je angličtina nastavenie jazyka



moman
15-12-09, 21:22
Už som skrývať príznaky z angličtiny užívateľov cez šablónu podmienkové, ale teraz by som rád, aby to na ďalšiu úroveň, ako anglicky hovoriaci používatelia v iných krajinách, ktorí majú prehliadač nastavený jazyk do cudzieho jazyka, ale pozemok, na prekladal stránkach Naše stránky pri vyhľadávaní pomocou Google chce, aby sa automaticky zobraziť anglickú verziu, skôr než preložené verzie.

Aby sa tomu som napísal nasledujúci kód.

Avšak, ako nie som oboznámený s vnútorným fungovanie vBET, neviem, kam umiestniť, alebo ako ju dokončiť. Mohli by ste prosím, pomôžte mi s tým?


if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

-Ktorý plugin / súbor by to ísť do?
-Čo by som dal miesto "návrat jazyka do angličtiny?

Vďaka

vBET
15-12-09, 23:46
V tomto momente by mal užívateľ automaticky presmerovaný na svoju predvolený jazyk vBET. Vyskúšajte to a ak nefunguje, potom dajte nám vedieť - budeme pohybovať toto vlákno, aby hlásenie o chybe. Vezmite prosím na vedomie, že máte cookies, aby bolo možné túto prácu (pred prihlásením nie je info o užívateľovi, a tak sme celý život cookie, a keď užívateľ príde z rovnakého prehliadača je presmerovaný ešte pred prihlásením) a bude stáť len na začiatku session (inak by sa užívateľ nebude môcť zmeniť jazyk ručne).

moman
16-12-09, 01:48
Na začiatku rokovania, áno, je zmeniť jazyk.

Avšak, povedzme, že som prihlásený a moja predvoleným jazykom je angličtina.

Predpokladám, že môj prehliadač jazyk je poľština, a keď som googled termín, mojej stránky prišiel ako výsledok. Akonáhle kliknete, som bol na mysite.com / forum / PL / thread.html. Pre moje účely, chcem, aby používateľ automaticky presmerovaný na mysite.com / forum / thread.html, ak ich profil jazykom je angličtina.

V opačnom prípade môžu ľudia mimo USA, ktorí plynule anglicky byť prijaté preložené verzie webu, a samozrejme, Automatický preklad je horší než anglickú verziu pre ne.

Preto, ak je to možné, môžete prosím ponúknuť nejaké odkazy s mojím vyššie uvedený kód? Veľmi by som ocenil pomoc. Díky moc vopred!

vBET
16-12-09, 03:15
Chápem vašu situáciu, ale je to veľmi neobvyklé. Ak niekto už je na vašom webe, prečo by mal Google to? Keď niekto nie je a Google, potom nová session je vytvorený tak, že budú presmerované.

Dôvodom, prečo sme stále tak diskusiu (prečo nesúhlasí s týmto zatiaľ) je, že ak sme urobili zmeny, ako budete chcieť, tak užívateľ nebude môcť vôbec zmeniť prekladu - pretože bude vždy presmerovaný na jeho predvolený jazyk, a to aj ak si kliknite na nejaký príznak. To je dôvod, prečo sme tento presmerovanie len na začiatku -, pretože po tom užívateľ si môže ísť kam chce, a na všetky preklady, čo chce.

Je to naozaj, ako by ste chceli, aby sa správal fórum. A to scenár, ktorý si dal, je možné v skutočnosti. Pretože v 99,99999% prípadov to bude fungovať, ako si prajete - ak nejaký používateľ prejde na vás externý odkaz a už účet predvolený jazyk nastavená, potom bude presmerovaná, ako budete chcieť. A keď už otvoril fórum, potom:
- 1. - prečo by sa tam z iného miesta, ak už je tam?
- 2. - Aj v takom prípade neobvyklé, že stačí kliknúť vlajku, pretože vie, fórum a vie, čo sa deje.

Prosím, zvážte to. Nechceme, aby sa naše prianie ako oficiálny zmena, pretože argumenty vyššie. Ale ak si naozaj stále myslíte, že to je dobrý nápad pre vás dáme nejaké riešenie pre vBET 3.2.x (v 3.3.0 sme zmenili miesto presmerovanie a tiež lepšie pre výkon).

moman
16-12-09, 03:47
Prosím, uveďte mi s riešením.

Aj keď sú vaše body sú veľmi platný, sa tento scenár skutočne stretol užívateľom a hlásil mi, pozri tu: PentaxForums.com Súhlasím, že po väčšinu času, nebude to problém, ale páči sa mi že moje stránky 100% perfektné!

Edit: Prosím, prihláste sa ako testuser, heslo testu, aby ste mohli na vyššie uvedený odkaz. Som vypol fóre Novinky z pohľadu verejnosti z dôvodu SEO:)

Ide o to, s riešením je, že by len robiť to tak, že anglicky hovoriaci používatelia nemôžu ručne zmeniť preklady. Via šablóny, už som skryté príznaky pre užívateľov, ktorí anglický súbor vo svojom profile. Takže podstata je to, ak chcete preklady, a to buď vybrať niečo iné ako angličtina, alebo prezerať fórum ako Host. Preto by som chcel riešenia.

Díky moc za odplatu, a som rád, keď počujem, že ste ochotní mi pomôcť v tejto veci. vBET pracuje veľmi dobre sa mojej stránky tak ďaleko a som rád, že sa zákazník tu!

vBET
07-05-10, 15:27
Ahoj, som zistil, že z nejakého dôvodu je toto staré vlákno ešte nie je uzavretý. Prosím, povedzte to bol vyriešený a my náhodou, a stále potrebujú našu pomoc.

moman
09-05-10, 00:34
Zistil som, že to nie je nutné, aby niečo takého. Namiesto toho som sa umiestniť toto varovanie do navigačnej lišty pre používateľov, pre zmenu jazyka.

Teraz môžete zavrieť toto vlákno.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations