PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené vBET delete - kraul chyba 100,000



alptraum
18-07-11, 11:14
Použil som pred rokom na krátku dobu vBET3. Môj web adresa je: MUHAKEME.NET FORUMU (http://www.muhakeme.net). Od Jeden rok som si "Chyby prehliadania" od spoločnosti Google. My sa muhakeme.net Chyby prechádzanie vo viac než sto tisíc stránok, pretože vBET produkt URL. Mám zlé stránky z Google a penále. Tiež som napísal na podporu Google a oni povedali, pretože tisíce "plaziť sa chyba" vo viac ako 100 stránkach sa to mohlo stať.

Vymazal som produkt zo svojho FTP. Občas sa pozriem "Kto je online" a vidím, že Google hľadá môj starý preložených strán.

vBET
18-07-11, 11:56
Ahoj, vidím, že vaša licencia vypršala, takže predpokladám, že ste použili starú verziu vBET. Vezmite prosím na vedomie, že vBET3.x skutočne 0 (nula) otvorených chýb:)

Takže ak chcete používať vBET bez problémov, je vždy najlepší spôsob, ako používať najnovšiu verziu, ktorá napravila staré chyby:) môžete obnoviť svoju licenciu a získať najnovšiu verziu. Vezmite prosím na vedomie, že obnovenie stojí len 30 dolárov. Môžete obnoviť v sekcii Na stiahnutie.

Tiež upozorňujeme na budúcnosť - Ponúkame vám zadarmo podporu. Takže najlepší nápad je písať, keď máte problém, namiesto aby vlastných akcií, ktoré sa vám ďalšie problémy.

O skutočný problém - Google vyhľadávanie starých stránok. Prosím, stačí pridať príslušné pravidlo, ktoré presmeruje tieto požiadavky na fórum hlavnú stránku. Google prestane hľadať po chvíli (poviete mu, že tieto stránky sú presunuté).

Prosím, dajte nám ukážky svojich neexistujúce odkazy - budeme písať si príslušné pravidlo:)

vBET
27-07-11, 18:02
Žiadna odpoveď - za podpory nie je nutná. Prosím napíšte tu v prípade, že ešte potrebujú podporu v tomto prípade.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1