PDA

Zobraziť plnú verziu: Q: Vyhnúť sa duplicitné obsah



Juice
30-06-11, 13:11
Ahoj všetkým,

Chcel by som vedieť, počasie, je možné vykonať nasledujúce kroky s vBET.
Predpokladajme, že mám fórum v dánčine. Nechcem inštalovať vBET na pôvodnú dánskej fórum, pretože nechcem miešať forum - je určený predovšetkým pre dánske užívateľa a chcem aby to tak zostalo. Ešte viac, pretože je stále nejasné, motory, počasie, vyhľadávanie bude automaticky identifikovať preložených strán - dokonca vytiahol z lokálnej databázy na webový server - a to je nepredvídateľné, ako budú tieto stránky bude potrestaný vyhľadávačov.

Aby sa zabránilo, že pôvodná doména bude potrestaný celkom som sa snažil prísť na to, mohlo počasie vBET podporu prepisovanie adries URL domain.com / [languagecode] na subdoméne formátu, ako je [languagecode]. Domain.com. vBET reagoval To sa nedá urobiť s vBET, a tak je plne podporovaný.

Obsah našom fóre sú zaujímavé aj pre zahraničných návštevníkov, a tak som chcel nainštalovať celý fórum a databázy do inej domény, úplne oddelený od pôvodného, a nainštalujte vBET tam. Zatiaľ žiadny problém po technickej stránke. Ale: Nechajte to dosiahnuť, by vyhľadávačov identifikovať "nové" fórum entirly ako duplicitné obsah.

Otázkou teraz je: je možné urobiť, že vBET zobrazuje len preložený obsah a nie originálny (dánčina) obsah? Tak SE vidieť iba jedinečných miest, a to nehodnotí ako duplicitné obsah.

S pozdravom,
Juice.

vBET
30-06-11, 14:33
vBET nepodporujú jazyk sub-domény, len kód jazyka zahrnuté v URL ako / pl /

Sme netestovali vBET sa nezobrazí pôvodný jazyk, ale myslím, že to možno vykonať htaccess -.- Li niekto prejsť na stránku bez jazykových kód a presmerovať ho do niektorých jazykov. Ak nie tak potom to môže byť ešte vykonané v jednom háčiky (init_startup by mala byť dobrá pre toto) - len jeden ďalší podmienky a presmerovať vnútri.

Takže to, čo chcete urobiť, malo by byť možné. Ostatné otázkou je - ako sa bude vaša kópia fórum synchronizovať reálny. Budete musieť pravidelne kopírovať niektoré z vašich databázových tabuliek. Nie je možné jednoducho skopírovať celý, pretože potom budete stratíte vBET konfigurácií vBET nie je na pôvodnej. Prosím, majte na pamäti, že vBulletin udržuje mods konfigurácií databázy.

PS.
Niť odsťahoval sa z predpredajných otázky, pretože už máte 2 licencie, tak to nie je predpredaj otázku;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1