PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené niektoré jazyky porušenie formátu



MOGmartin
30-06-11, 10:16
Ahoj chlapci,

ako ste sa dostal MS API integrované Im dávať to ďalšiu ranu, vďaka za to;)

Ive preinštalovať plugin, neskoro v noci, a Ive dostal pár chýb ...
Niektoré jazyky dokonale fungovať:
http://seoforums.org/es/

ale niektoré sa zdajú nenaruší vzhľad:
http://seoforums.org/de/

je to pravdepodobne niečo úplne jednoduché, som havent mal možnosť pozrieť sa do neho ešte, ale ak je jeho zrejmá, prosím dajte mi vedieť!

vďaka

Martin

vBET
30-06-11, 12:47
Vyzerá to, že máte problém s pripojením k prekladateľské služby. Takže:
1. Používate Google iba MS, alebo aj preklady? Ak sa aj MS, potom si prosím skontrolujte výsledky, keď len Google je zapnutý.
2. Prosím, použite Google test a povedať o výsledkoch: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
3. Ak je všetko v poriadku s testovacími Google a používate Host cache, potom vypnite hosť cache a skontrolovať výsledky - možno ste medzipamäte zlých výsledkov (by sa nemalo stať, ale stojí za to overiť).

Uveďte, prosím, svoj názor.

MOGmartin
03-07-11, 10:02
OK, tak po testovaní - jeho 100% MS API preklady.

kedykoľvek jej pomocou tohto API sa zobrazí stránka "rozbité". Naozaj som vlastne len chcieť použiť iné API, nie ten Google, takže táto funkcia je pre mňa dôležité.

Nejakú radu?

Vďaka!

vBET
04-07-11, 07:45
Prosím podrobnosti hodín prístup správcu CP a FTP. Ako som pochopil, že bude stačiť nastaviť MS preklady množiť. Vezmite prosím na vedomie, že MS preklad je považovaný za BETA vBET, takže niektoré otázky sa môže stať.

My už vieme, ako zistiť v čom je chyba a ako ju opraviť. S najväčšou pravdepodobnosťou tam je nejaký špeciálny znak, ktorý nie je povolený MS API a musíme to analyzovať ju pred odoslaním. Stále musíme presný obsah, aby videli, čo je zle, tak prosím podrobnosti hodín prístupu.

vBET
11-07-11, 02:10
Stále sme nedostali prístupové údaje. Potrebujeme poznať presný obsah tejto stránky a bude môcť overiť, aké sú výsledky spoločnosti Microsoft. V opačnom prípade nie sme schopní otestovať a opraviť ju. Vezmite prosím na vedomie, že budeme kontrolovať v neškodné spôsobom - my Vám zašleme ďalšie výstup len pre naše vyšetrovanie. Takže žiadny iný používateľ uvidí:)

vBET
11-07-11, 03:27
Práve som objavil jeden problém s prekladom Microsoft na našej testovacej forum. Neviem, je to rovnaký problém ako vy, pretože sme sa dostali prístupové údaje a nemohol skontrolovať. Prosím, ešte ladom pokyny nižšie.

. Microsoft preklady textov, vrátane "charakteru prestávok v tejto chvíli narýchlo, prosím:
1. Otvoriť súbor / includes / vbenterprisetranslator_class_translator.php
2. Hľadať:

$translationURL = $this->translationURL.'%22'.$toTranslate.'%22]';
3. Nahradiť:

$translationURL = $this->translationURL.'%22'.str_replace('%22','%5C%22',$toTranslate).'%22]';
4. Hľadať:

$toTranslate = $toTranslateTable[$i];
5. Nahradiť:

$toTranslate = str_replace('%22','%5C%22',$toTranslateTable[$i]);

To bude zahrnutá v nasledujúcej verzii.

Prosíme o potvrdenie, že bol rovnaký problém na fóre.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1