PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Prázdna stránka pri moderovaní.



JMTA
29-06-11, 06:55
Prázdna stránka pri moderovaní.

Keď sa moderátor odstráni, pohyby, korešpondencia, atď miesto, ktoré sa zobrazí len prázdna stránka

Každé riešenie?

vBET
29-06-11, 17:20
Je to štát, na normálnu stránke alebo na preložené stránke? Vezmite prosím na vedomie, že vBET nezaujíma preklady administrátorov a moderátorov - tak sme sa nikdy testovaný tejto oblasti - napr úlohy by mali byť vykonané na normálnu stránky nie sú na preložené.

Ak sa stane na bežné strane Opíšte prosím, ako presne zodpovedajú tejto otázke. Ďalej choďte na chybové protokoly a nájsť chyby za to. S najväčšou pravdepodobnosťou niečo chýba - niektoré funkcie / trieda nie je vidieť.

JMTA
29-06-11, 20:11
Je to štát, na normálnu stránke alebo na preložené stránke? Vezmite prosím na vedomie, že vBET nezaujíma preklady administrátorov a moderátorov - tak sme sa nikdy testovaný tejto oblasti - napr úlohy by mali byť vykonané na normálnu stránky nie sú na preložené.

Ak sa stane na bežné strane Opíšte prosím, ako presne zodpovedajú tejto otázke. Ďalej choďte na chybové protokoly a nájsť chyby za to. S najväčšou pravdepodobnosťou niečo chýba - niektoré funkcie / trieda nie je vidieť.

To sa stáva na bežných stránkach. Nainstaloval som vBET 3.x, a keď moderátor pe odstráni pošta, ktorú on získa PE tejto url:. Forum.com / php showthread t = 43971 a stránka je prázdna?. Ak sa vrátite do fóra miesto sa ruší

vBET
30-06-11, 01:32
Len som robil testy na toto fórum a je to OK. Takže nie sme schopní reprodukovať na našom fóre (možno preto, že konfigurácia rozdiely).

Skontrolujte prosím chybové protokoly - Nájdete tu informácie, v čom je chyba. Pošlite nám prosím chybové hlásenie, takže budeme schopní bojovať s ním. Ako som už písal predtým - s najväčšou pravdepodobnosťou nejaký súbor nie je zahrnutá, takže chýba používané funkcie alebo triedy. Ale musíme chybe zistiť, čo sa deje.

PS.
Vidím, že nemáte zapnutý vBET odkazov SEO - odporúčame zapnúť. potom to bude vyzerať / PL / miesto páči? language = pl
Môžete si zapnúť do Správca CP -> vBET -> Main. To bude vyžadovať zmeny htaccess - v popise parametrov nájdete všetky detaily:).
. Ak ste už indexované stránky v jazyku = štýle, potom ďalšie pravidlo v htaccess redirect bude to pekné pomocou presmerovania 301 - na Google to znamená: "Táto stránka je teraz v inom mieste, ale je to stále rovnaké stránky - z aktualizácia indexu bez straty svojho postavenia. " Tu nájdete Tieto dodatočné pravidlá: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1541

JMTA
01-07-11, 13:05
Vďaka, vyriešil

Došlo k chybe PHP Fatal error: Call to undefined function vbet_vbseo_filter_replace_text () in / var / www / vhosts / forum.com / httpdocs / vBSEO / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 47

Len som upravil. Htacces, nastavte "Typ odkazu", aby VBSEO_URI a obrátil sa na vBET SEO odkazov teraz funguje

Vďaka

vBET
01-07-11, 20:51
Predpokladám, že do práce aj bez SEO odkazy (ešte SEO odkazy sú oveľa lepšie na fórum a je odporúčame používať). Vďaka za chybové hlásenie som sa opraviť pracovať aj bez spojenia SEO.

EDITOVANIE
Len som to skontroloval - táto funkcia je použitá len pre integráciu s vBSEO, tak to je OK. Obaja vBET a vBSEO tímu poradenstvo SEO odkazy. To je dôvod, prečo sa domnievame, že každý, kto sa stará o prepojenie preklad bude tiež starať o typ SEO. Takže žiadne zmeny v vBET pre, že ak nikto nebude hovoriť, že on musí bez SEO odkazy (to, čo nemá zmysel;)).

Ešte raz vďaka za potvrdenie - vyriešené:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1