PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Nový užívateľský účet aktiváciu nie je Prihlásenie užívateľa



norku
18-06-11, 22:58
Mám "Overiť emailovú adresu pri registrácii" zapnutá v phpBB a po inštalácii Vbet 4.4.0 som si všimol, že keď nové členské kliknutí na aktivačný odkaz, že nie je automaticky prihlásený To spôsobuje mňa problém, pretože tieto ľudia zostávajú v "Používatelia očakávajú aktivácia" skupiny, ak tlačidlo asi trochu, a dôjde k chybe vb hovoriť im, prihlásiť sa na zobrazenie obsahu.

Ste si vedomí chlapci čo sa vbet, ktoré by mohli byť príčinou? Spýtal som sa o probléme viac ako v phpBB a odpoveď znela, že buď som mal cookie problém alebo že by mohlo byť mod konfliktu. Použil som tools.php, či som potreboval obnoviť cookie domény a cesta späť do predvolené nastavenia, ale už predvolené nastavenia.

Bol by som Vám vďačný, keby ste sa pozrieť kapitoly a zistiť, či to môže mať niečo do činenia s Vbet. Problém je, stojí mi členov, takže by som chcel dostať na kĺb.

norku
19-06-11, 12:54
Prosím zmazať kapitoly. Našiel som príčinu. Bol to iný mod.

kamilkurczak
19-06-11, 13:19
OK, takže to bude zatvorené:)

norku
24-06-11, 12:27
Len pre info: mod bol Lancerforhire sa "zaplatenú registráciu. Problém som mal, bol spôsobený už beta verzia jeho mod, ale posledná verzia (2.0) funguje perfektne.

kamilkurczak
24-06-11, 18:55
Vďaka za potvrdenie:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1