PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené VB 4.1.4 a 4.2.3 vbet - neporiadok



norku
15-06-11, 15:37
Stačí upgradovať na Vbet 4.3.0 a majú veľa problémov s editorom stránok "odpoveď na tému", "Upraviť príspevok", "Choď pokročilé" pri prechode na inom jazyku Predvolené nastavenie. Stránka je chaos, a zdá sa, že angličtina a ďalší jazyk zmiešané dohromady až na gombíky.

Snažil som sa nahrať prílohu, takže môže byť problém pozrieť tu, ale nedarí sa mi to bez ohľadu na to, čo robím.

norku
15-06-11, 16:07
Veľmi zvláštne. To len zdá, že sa stalo na mojom účte správcu. Testoval som niekoľko alias účtov a sú v poriadku ....

vBET
15-06-11, 16:19
Overil som si, že pomocou účtu dát hodín a našiel som žiadny problém. Popíšte, prosím, presne krok za krokom, ako reprodukovať na forum.

norku
15-06-11, 16:29
Áno, tento problém sa zdá, že ovplyvňujú iba admin účtu. Skontrolujte prosím pm

Vďaka

vBET
15-06-11, 16:48
Znovu skontrolovaná a našiel len jeden problém - keď som na preložené stránke a niektoré rýchlu odpoveď, potom potom, čo šiel na pokročilé vidím preložený obsah. Môžeme reprodukovať na našom fóre, takže sa budeme starať o to.

Stále som nenašiel problém s "post edit 'alebo' odpovedať na tému". Uveďte prosím presný návod, ako reprodukovať - krok za krokom, od ktorého sa do úvahy, od ktorej adresy URL.

PS.
Prosím, čisté našej testovacej správy / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Vďaka Michal.

Dám presný postup, ako reprodukovať za pár minút

norku
15-06-11, 17:01
Ak sa prihlásite pomocou figuríny admin účtu som poslala a potom vykonajte nasledujúce kroky, mali by ste vidieť, čo mám na mysli:

1.
otvoriť akékoľvek vlákno
kliknite na "odpovedať na tému" a potom "Vykonaj Pokročilé" - CSS je v poriadku.

2.
Zmena jazyka na iný jazyk kliknutím na vlajky pod navigačnej lišty
otvoriť akékoľvek vlákno
kliknite na "odpovedať na tému" a potom "Vykonaj Pokročilé" - css je chaos (najmä pod box CKEditor)

vBET
15-06-11, 18:08
Nevidím ho. Ale vy ste absolútne presné. Ktoré témy, ktoré nie sú odpovede - to je jedno. Nepovedal si, ktoré jazyk mám switch. EXACT znamená presné - nie je tu priestor pre aplikáciu "každý". Možno, že máte nejaký problém s chybným prekladom výsledky cache alebo niečo takého. Potom som sa nevidel, čo vidíte, že v inej vlákno a ďalších jazykov.

norku
15-06-11, 19:06
Bol som presne:)

sa to stane len na admin účty

sa to stane na všetky témy

sa to stane, bez ohľadu na jazyk, ktorý ste nastavili v usercp

sa to stane bez ohľadu na vlajku kliknete na pod navigačnej lišty

Vidím rovnaký problém, ak sa prihlásim pomocou fiktívne účet som ti dal. Som vám k poľskej, takže neuvidíte žiadne problémy, až kliknete na jednu z vlajok (nie poľské vlajky samozrejme) pod navigačné lišty a potom zobraziť vlákno, kliknite na odpoveď, potom choďte na Rozšírené.

vBET
16-06-11, 01:52
Bol som presne:)
...
sa to stane bez ohľadu na vlajku kliknete na pod navigačnej lišty

Som vám k poľskej, takže neuvidíte žiadne problémy, až kliknete na jednu z vlajok (nie poľské vlajky samozrejme)

A to je vec - som kontroloval poľský: p Ako vidíte - nič, je zrejmé, ... Zvlášť, keď píšete na rovnaké miesto, že sa to stane pre všetky preklady a samozrejme nie pre poľský preklad;)

Mám 3 v noci, práve teraz, tak som sa pozrieť neskôr. Dúfam, že to je v poriadku pre vás:)

vBET
16-06-11, 08:21
Bol som tam hneď, ale prístup k dátam pre správcov falošný účet, ktorý ste vytvorili, je už nefunguje.

norku
16-06-11, 10:21
A to je vec - som kontroloval poľský: p Ako vidíte - nič, je zrejmé, ... Zvlášť, keď píšete na rovnaké miesto, že sa to stane pre všetky preklady a samozrejme nie pre poľský preklad;)

Mám 3 v noci, práve teraz, tak som sa pozrieť neskôr. Dúfam, že to je v poriadku pre vás:)

:)

PM je na ceste s novými falošnými admin

vBET
16-06-11, 16:19
Len som chcked znova. Aj v porovnaní opatrne, prekladal newreply.php s preloženými newreply.php a našiel som žiadny problém css ...

Naozaj nevidím problém. Možno, že neviem, kde hľadať. Prosím, absolútne presné. Krok za krokom. Bez slova ako "akúkoľvek". Dajte presné vlákno štart, presný preklad ísť, presnú hodnotu písať rýchlu odpoveď, ešte pred prechodom na pokročilejšie. A popísať to, čo vidíte zlého potom - po zapnutí.

norku
16-06-11, 21:46
:) Ak som mohol len nahrať pár obrázkov ...

Verte mi, ja som bol presný. Problém je viditeľný pre mňa všetky témy - nezáleží na tom, ktorý z nich kliknete na.

Rovnaké je to s jazykom vlajkami pod navigačnej lišty. Nezáleží na tom, ktorý z nich si vyberiete.


Poďme:

Váš predvolený jazyk je nastavená na poľskej v usercp figuríny admin účet, takže keď sa prihlásite, budete prezeranie forum / PL /

Prejsť na forumhome a kliknite na akékoľvek vlákno.

Kliknite na "post Upraviť akékoľvek miesto

Kliknite na 'Choď pokročilé "

Mali by ste vidieť žiadne problémy v žiadnej fáze.



Teraz,

Kliknutím na ľubovoľnú vlajku pod navigačnej lišty (nie poľské vlajky samozrejme:))

Prejsť na forumhome a kliknite na akékoľvek vlákno.

Kliknite na "post Upraviť akékoľvek miesto (uvidíte ten bordel začína ...)

Kliknite na "Vykonaj Pokročilé" vidieť plnohodnotný neporiadok.


Edit:

Môžete vykonať rovnaký trik, ktorý zaslal odpoveď na tému, a potom "ísť pokročilé"

vBET
16-06-11, 22:18
Ja samozrejme nevidím, čo máte na mysli ... Ale zistil som, že ste sa obrátili na možnosť, ktorá ukazuje Google žiadostí a čakacej doby - to zmení výsledky len pre správcov (Doplnenie informácie o preložiť spojenie pred celou dáta odozvy), takže možno je to príčina. Prosím skontrolujte svoje výsledky s možnosťou vypnutia preklade dobu odozvy.

Ak sa napriek tomu stane, potom prosím napíšte mi nejaké zábery obrazovky sa ukázal oblastí, ktoré sú zlé. Len som proti každej časti stránky s výsledkami s poľskými a taliansky preklad a ja nevidím žiadny rozdiel v rozložení. Vedeli ste ladom svoj vlastný návod na účet ste urobili pre nás?

Tiež ešte jedna vec, ktorá môže byť tu to najdôležitejšie - aký prehliadač ste použili? Ako som povedal, potrebujeme presné inštrukcie. Musíme vedieť, na každom kroku, že áno. Od samého začiatku - tak môžete otvoriť prehliadač X. ..
Tiež pokyny, dal práve teraz nie sú schopní ladom ... musím host, čo máte na mysli.
1. Nie je žiadny odkaz s názvom "forumhome" v poľskom preklade (Všimnite si, že za to, že som tam). Ktorý z nich myslíš? To ten, ktorý sa volá "Home" v anglickej verzii, alebo "Forum". Ak je "Forum" - to, čo pre - ste napísal som začínajúci na / forum / pl ...
2. Po posledný krok v prvej časti nemôžem z prvej krok v druhej časti, pretože tam sú vidieť žiadne vlajky ...

O ", uvidíte ten bordel začiatku" - čo tým myslíš? Ak máte na mysli, že obsah v editore je už preložený (nie pôvodný text), potom je tento problém známy a už opravený v vBET4.4.0 (pozri tu pre viac informácií o tomto probléme: Ak je to asi niečo iné, potom zase neviem, o čom to je ...

Vezmite prosím na vedomie, že v mnohých prípadoch popis, ktorý by sa dal dosť prvýkrát. Ešte v prípade, keď máme problém zistiť, čo znamenajú zákazníkov a nemožno reprodukovať potom musíme vedieť, čo presne robí. Uveďte prosím Obrázky - Možno sa pri pohľade na problém, ale chýbať. Ak budeme vidieť niečo iné, čo na obrázkoch potom budem musieť požiadať, aby ste znovu pre inštrukcie, ale veľmi presné. Bez akejkoľvek skratky. Presne tam, kde ísť, čo kliknutí na odkaz (vlastne vidieť názov odkazu - na každom preklade názov sa bude líšiť). Ale možno to je len jeden problém prehliadača, tak dajte nám prosím meno prehliadača, ktorý kontroloval. Sme sa používať Opera za to.

norku
16-06-11, 22:34
Dobrý deň,

Žiadna stále rovnaká. Ak pôjdete do usercp a nastavení novej predvolený jazyk (akýkoľvek jazyk) a potom uložiť. Čo vidíte? Budete vedieť, čo tým myslím "bordel", keď ho vidíte. Je to veľmi zrejmé. Používať Firefox. Použitie, tj - horšie

vBET
16-06-11, 22:43
Práve teraz som na str / forum / PL / usercp.php ste nevykonali žiadne zmeny, a nemôže preto, že nie sú k dispozícii žiadne výsledky preklady - polovica textov chýba. To vyzerá, ako by si mal Google problém s pripojením. To, čo je už zobrazený, je jednoducho už medzipamäte a odpočinku nemožno previesť, pretože problém spojenie Google.

Prosím, nahrajte googletest.php z balíka vBET (v / do-not-upload/tools adresár) vašej domény hlavného adresára. Prejsť na prehliadača, napíšte URL your_domain / googletest.php a poviem vidíte všetky chyby.

To je dôvod, prečo som napísal vám dať presné odkazy, kam sa obrátiť - nebol som možnosť vidieť túto problematiku už uložené výsledky, ak je to naozaj problém s pripojením, a Google to vyzerá.

Prosím, povedzte, aké sú výsledky testu Google. Tiež sme sa pozrieť sami, keď budete mať už na serveri.

norku
16-06-11, 22:49
Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Testovacia chyba:
Pripojenie čas (ms): 47,6909179688

"Presné" je presný len vtedy, keď problém je zrejmý. Práve som načítali fórum v IE a to má zásadné problémy, ktoré nemal pred pár hodinami. Problémy som popísal na vás počas dňa sa stalo, ako som ich opísal. Bol som presne ...

norku
16-06-11, 22:54
V súčasnej dobe je problém s rozvrhnutie stránky, že zpackal spôsobené zmenou predvoleného jazyka do iného. Uvidíte, čo mám na mysli, že ak si s fiktívne účet. Choďte do usercp a meniť predvolený jazyk. Okrem toho, že nastavenie. Čo vaše usercp stránky vyzerať? Zmena predvoleného langiage späť do Poľska a uloženia. Koniec usercp a ísť na forum výpisy. Kliknite na španielskej vlajke. Prejsť na akékoľvek miesto a pokúsiť sa upraviť. Uvidíte, čo mám na mysli.

vBET
16-06-11, 23:33
Chýba vám jednu dôležitú informáciu - som nebol schopný zmeniť užívateľovi predvolený jazyk, pretože preklad TESTx chýbal - nebolo odkazy na to.

Mali ste zlomený cache. Len som vypnúť cache a databázy používateľov CP stránky vyzerá pekne hneď. Obrátil som sa na to znovu a je to príjemné. Len som vyčistiť celé vyrovnávacej pamäte, aby sa uistili, že to nie je problém vyrovnávacej pamäte.

Skontrolujte prosím, či to stále vidíte problém popisujete. Ak áno, potom navštívte správu CP -> vBET Cache -> Database Cache a dočasne zakázať cache. Skontrolujte, či sa stále vidíte problém s zakázaná vyrovnávaciu pamäť. Zapnite vyrovnávacej pamäte znova.

Podľa googletest.php nemáte žiadne problémy s pripojením teraz.

Po vyčistení vyrovnávacej pamäte mi hodnotí vašich pokynov v prehliadači Opera (verzia 11.11):
- Od užívateľa CP som zmenil predvolený jazyk užívateľského podobe poľských k nemčine. Stránka vyzerá pekne a je v nemeckom preklade.
- A potom sa opäť zmenil na poľskej - stále pekné a v poľskom preklade.
- Išiel do fóra výpis v poľskom preklade kliknutím na link u Forum link Dom.
- Prepnutím do španielskeho (kliknutím na vlajku).
- Potom šiel do Téma / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (označenie: SideCap, Bueno o malo?)
- A klikli možnosť editovať príspevok (na posledný príspevok). Vidím jeden problém: Text je preložený do Ajax editor (ako som opísal skôr, než je už riešený v 4.4.0), ale rozloženie je v poriadku - žiadny problém CSS.
- Potom šiel do modernej kliknutím na tlačidlo v editore Ajax a tiež nevidím žiadny problém s CSS.

Prosím - reagovať na tento príspevok:
Pošlite nám fotografie. Povedz, ktorý prehliadač ste Kč ...

Nemá zmysel pre nás robiť to znova a znova ... Keď naozaj nevieme, čo robíte, a ste ešte nemal ladom naše pokyny a ani nám dal presné inštrukcie. Tak sme to urobili opačne - dali sme si presné kroky sme urobili. Urobili sme to v Opere. A našli sme žiadny problém CSS. Dokonca sme oproti stránky nie sú preložené stránky, aby sa uistili, že to vyzerá, že by malo byť a Booth stránkach vyzerá rovnako (rôzne texty, samozrejme). Takže teraz môžete robiť tie kroky sú prihlásení na účet, ktorý ste nám dal, na prehliadače Opera a pošlite nám snímku obrazovky s popisom, čo je zle. Pretože sme to nevideli: (A my sme naozaj chceli vidieť, správne a blízke:)

norku
16-06-11, 23:51
Takže ste nikdy nevidel nejaký štýl problémy až na jednu malú chybu (.... Text je preložený do Ajax editor (ako som opísal skôr, než je už riešený v 4.4.0, ale rozloženie je OK -. Žiadny problém CSS)? Zistil som, že ťažko uveriť. Videl som ich v Chrome, Opera, Safari, IE a FF. Pozrela som sa na to niekoľko hodín pred začatím vlákno.

Ste hovoril, či ste boli schopní reprodukovať príznaky som opísal. Vedeli ste podľa mojich pokynov po 19?

norku
16-06-11, 23:59
Musím ísť, ale všetko vyzerá, že môžeme spolupracovať znovu. Budem sledovať situáciu s cache cez deň, zajtra (dnes).

Mnohokrát ďakujem za čas, ktorý do tohto večera M. Výborný podporu ako obvykle veľmi cenená! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Takže ste nikdy nevidel nejaký štýl problémy až na jednu malú chybu (.... Text je preložený do Ajax editor (ako som opísal skôr, než je už riešený v 4.4.0, ale rozloženie je OK -. Žiadny problém CSS)? Zistil som, že ťažko uveriť. Videl som ich v Chrome, Opera, Safari, IE a FF. Pozrela som sa na to niekoľko hodín pred začatím vlákno.

Ste hovoril, či ste boli schopní reprodukovať príznaky som opísal. Vedeli ste po moje kroky v post 19?.
Nie je ťažké uveriť, vôbec - stačilo, že som šiel na vlákno, ktorý bol už v vyrovnávacej pamäte (a verím, že bol problém sa s vädnú cache). Tak takto som videl všetko tak, ako to asi má byť.

Úprimne - Čo by som mať za cieľ, aby som sa 10 krát viac práce ... ;) Podpora je zadarmo - moja práca je tu vyriešiť problém čo najrýchlejšie. Nikto mi zaplatil za to ti 10 krát dlhšie;) Je to jednoduché - som nemal žiadnu nevidel problém. Prosím, vziať ako fakt.

vBET
17-06-11, 00:31
Musím ísť, ale všetko vyzerá, že môžeme spolupracovať znovu. Budem sledovať situáciu s cache cez deň, zajtra (dnes).

Mnohokrát ďakujem za čas, ktorý do tohto večera M. Výborný podporu ako obvykle veľmi cenená! :)

Veľká - Predpokladám, že čistenie vyrovnávacej pamäte vyriešil problém. Neviem, prečo bol rozbitý cache. Ak sa to stane znova a potom budeme kontrolovať, prečo sa to mohlo stať - sa nechá len predpokladať, že je to rozbité pred aktualizáciou na 4.3.0.

Nemusíte sledovať vyrovnávacej pamäte po celú dobu. vBET 4.3.0 by do medzipamäte výsledky, ktoré šli s chybou od Google. Aj keď sa to stalo, potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou budú používatelia na vedomie, že na vás a budeme riešiť tento problém. Samozrejme, že je múdre pozrieť sa na to raz alebo dvakrát v krátkom čase:)

V tejto chvíli záležitosť za vyriešiť. Ak sa to stane znovu, prosím stačí napísať a my sa znovu.

Prosím aktualizujte tiež na vBET 4.4.0 Ak sa chcete vyhnúť problémom s phpBB 3 4.1.4 novú CKEditor (všetko je popísané v vBET 4.4.0 Poznámky k vydaniu vBET 4.3.0 bol prepustený pred phpBB 4.1.4 a nie je plne kompatibilné s novým editorom vBET 4.4.0 je (ako vieme, v tejto chvíli;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1