PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Chyba v Sitemap generátor



tavenger5
11-05-11, 19:11
Začínam to varovanie vBSEO generátora Mapa:

Upozornenie: strtr () [function.strtr]: Druhý argument nie je pole v / home / web / public_html / vBSEO / includes / functions_vbseo_url.php on line 592

Linka 592 je pridaná integrácia vbet
$ Text = strtr ($ text, $ GLOBALS ['vbet_custom_char_replacement']);

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
Skontrolujte prosím Mapa integrácie znovu.
ktorá verzia generátora Mapa je používate?

tavenger5
12-05-11, 20:17
Generátor Mapa nie je integrovaný vBET - Ja používam 3.0.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
vBET by mali túto možnosť v vbenteprisetranslator_seo.php súboru. Možno, že tu svoje Mapa nepoužívajte tento súbor a polia nie sú vyplnené.

Je potrebné pozrieť sa na to. Potrebujem si FTP a admincp údaje - prosím pošlite mi PM

vBET
09-06-11, 20:41
Kamil je na dovolenke práve teraz a ja neviem, vy ešte potrebujete pomôcť alebo tu bola riešená PM a môžem zavrieť. Myslíte si stále potrebujú našu pomoc tu?

vBET
15-06-11, 16:23
Žiadna odpoveď - za vyriešiť. V opačnom prípade prosím, stačí napísať a my sa vrátiť k tejto otázke.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1