PDA

Zobraziť plnú verziu: 404 Súbor nebol nájdený pre PhotoPost



Schmike
11-05-11, 15:12
Dostal som nasledujúce chybe pri pokuse o integráciu s PhotoPost Pre:

Not Found

Požadovaná adresa URL / testvb / Fórum / vbet_flag-/ testvb / Fórum / GALÉRIA / nebola nájdená na tomto serveri.

Ďalej, 404 Not Found došlo k chybe pri pokuse o použitie ErrorDocument spracovávať žiadosti.

kamilkurczak
11-05-11, 19:06
Ste si istí, že všetky integračné kroky dobré?
Prosím - tu vložte váš htaccess obsah -. Budem sa pozrieť

Schmike
12-05-11, 02:44
Tu to je:

RewriteEngine on
Možnosti + FollowSymLinks

# RewriteCond% {DOCUMENT_ROOT}% {REQUEST_FILENAME}!-F
# RewriteCond% {DOCUMENT_ROOT}% {REQUEST_FILENAME}!-D

RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9 ]+)-(.*)- cpage ([0-9 +]). Html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 & cpage = $ 4 [QSA]
RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9 ]+)-(.*). html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 [QSA]
RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9] +). Html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 [QSA]

RewriteRule ^ g ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Mačka = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ g ([0-9 ]+)-(.*). html $ showgallery.php? Cat = $ 1 [QSA]

^(.*)/ RewriteRule index ([0-9 ]+)-([ 0-9] +). Html $ index.php? Mačka = $ 2 & page = $ 3 [QSA]
^(.*)/ RewriteRule index ([0-9] +). Html $ index.php? Mačka = $ 2 [QSA]

RewriteRule ^ m ([0-9 ]+)-(.*)- ProType ([0-9] +). Html $ member.php? UID = $ 1 & ProType = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ m ([0-9 ]+)-(.*). html $ member.php? UID = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ $ board.html board.php [QSA]
RewriteRule ^ b ([0-9 ]+)-(.*). html $ board.php? Msg = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- mačky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & cat = 3 doláre [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- mačky ([0-9] +)-strana ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & cat = 3 doláre & page = $ 4 [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*). html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ s ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showmembers.php? Mačka = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ s ([0-9 ]+)-(.*). html $ showmembers.php? Cat = $ 1 [QSA]

RewriteRule / ADDITIONAL_DIRECTORY / $ 2? Language = $ 1 [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Presmerovanie =
RewriteCond% {QUERY_STRING} language =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Presmerovanie = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]

# RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = true
# RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = true [L, QSA]

kamilkurczak
13-05-11, 16:26
. Htaccess vyzerá dobre - ja sa nájsť iné riešenie pre Vás

Schmike
13-05-11, 16:29
Je nejaká ďalšie nastavenia, ktoré som potrebné nastaviť, pretože je to v podpriečinku vo VB?

Schmike
18-05-11, 03:23
všetky aktualizácie? je potrebné si ho čo najskôr.

kamilkurczak
18-05-11, 20:54
aghh som prehliadol, že nezadáte názov priečinka.
Zmeňte prosím "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" k vašej ceste forum Directory.
By mal fungovať.
V všeobecne skontrolujte ešte raz všetky integračné kroky:

Schmike
19-05-11, 13:55
myslíš v vbenterprisetranslator_front_controller.php?

tomu bolo v tomto riadku:
define ('VBET_FORUMDIR', '<Služba> cesta>');

kamilkurczak
19-05-11, 16:10
Áno, a zmeny v ADDITIONAL_DIRECTORY htaccess súbor do adresára.

Schmike
19-05-11, 17:40
Hodnota ADDITIONAL_DIRECTORY je rovnaký ako na cestu, som vstúpil do vbenterprisetranslator_front_controller.php?

Je to nefunguje. Ja som to zmenil na ceste mojej galérie s odkazom na môj hlavnej stránky, ktorá je / testvb / forums / galéria, ale tiež nefungujú.

kamilkurczak
21-05-11, 00:24
Skontrolujte prosím ešte raz všetky kroky tu:


n vBET balení / do-not-upload/tools/vbenterprisetranslator_front_controller.php zmeny "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" k vašej ceste forum Directory.
Nepoužívajte '/' na konci. Ak nechcete vedieť, čo je vašej cesty:

1. Nahrať súbor vBET_package / Do-Not-upload / tools / actualdirectory.php do fóra adresára.
2. Vložte URL pre actualdirectory.php súbor vo webovom prehliadači a pozrieť sa na výsledky.

Po druhé: Zmena je ADDITIONAL_DIRECTORY do adresára

Schmike
22-05-11, 05:58
bolo všetko hotové.

To je moja aktuálny súbor:
RewriteEngine on
Možnosti + FollowSymLinks

# RewriteCond% {DOCUMENT_ROOT}% {REQUEST_FILENAME}!-F
# RewriteCond% {DOCUMENT_ROOT}% {REQUEST_FILENAME}!-D

RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9 ]+)-(.*)- cpage ([0-9 +]). Html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 & cpage = $ 4 [QSA]
RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9 ]+)-(.*). html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 [QSA]
RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9] +). Html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 [QSA]

RewriteRule ^ g ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Mačka = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ g ([0-9 ]+)-(.*). html $ showgallery.php? Cat = $ 1 [QSA]

^(.*)/ RewriteRule index ([0-9 ]+)-([ 0-9] +). Html $ index.php? Mačka = $ 2 & page = $ 3 [QSA]
^(.*)/ RewriteRule index ([0-9] +). Html $ index.php? Mačka = $ 2 [QSA]

RewriteRule ^ m ([0-9 ]+)-(.*)- ProType ([0-9] +). Html $ member.php? UID = $ 1 & ProType = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ m ([0-9 ]+)-(.*). html $ member.php? UID = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ $ board.html board.php [QSA]
RewriteRule ^ b ([0-9 ]+)-(.*). html $ board.php? Msg = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- mačky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & cat = 3 doláre [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- mačky ([0-9] +)-strana ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & cat = 3 doláre & page = $ 4 [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*). html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ s ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showmembers.php? Mačka = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ s ([0-9 ]+)-(.*). html $ showmembers.php? Cat = $ 1 [QSA]

RewriteRule / GALÉRIA / 2 dolár? Language = $ 1 [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Presmerovanie =
RewriteCond% {QUERY_STRING} language =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Presmerovanie = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]

# RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = true
# RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = true [L, QSA]

vBET
22-05-11, 16:14
Nevidím vaše licencie, takže nemôžem kontrolovať, čo je vaše forum štruktúra (podadresáre s fórom, alebo nie), takže nemôžem povedať, to ste vhodné rady. Môžem vám povedať, že tomu tak nie je, že appropriatelly, pretože pravidlá sa kódy jazyka by nemala byť v tomto súbore. Htaccess ... Mimochodom - prosím PM licenčné údaje prvý a dať sem na fórum URL.

kamilkurczak
23-05-11, 23:17
znovu.
Pravidlá tu:

dal v roku. htaccess zo zložky MOD yout

2. Pravidlá od:
ako:
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
vložte do svojho htaccess v hlavnej zložke.

Vložte prosím tu svoje dve htaccess po zmenách (jeden z mod zložky, jedna fórum hlavnom adresári) a zápisu, ktorá je od hlavnej zložky a zápisu, ktorá je zo mod zložky. Budem skontrolovať.

Schmike
26-05-11, 17:04
Htaccess PhotoPost:
RewriteEngine on
Možnosti + FollowSymLinks

# RewriteCond% {DOCUMENT_ROOT}% {REQUEST_FILENAME}!-F
# RewriteCond% {DOCUMENT_ROOT}% {REQUEST_FILENAME}!-D

RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9 ]+)-(.*)- cpage ([0-9 +]). Html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 & cpage = $ 4 [QSA]
RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9 ]+)-(.*). html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 [QSA]
RewriteRule ^(.*)/ P ([0-9] +). Html $ showphoto.php? Fotka = $ 2 [QSA]

RewriteRule ^ g ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Mačka = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ g ([0-9 ]+)-(.*). html $ showgallery.php? Cat = $ 1 [QSA]

^(.*)/ RewriteRule index ([0-9 ]+)-([ 0-9] +). Html $ index.php? Mačka = $ 2 & page = $ 3 [QSA]
^(.*)/ RewriteRule index ([0-9] +). Html $ index.php? Mačka = $ 2 [QSA]

RewriteRule ^ m ([0-9 ]+)-(.*)- ProType ([0-9] +). Html $ member.php? UID = $ 1 & ProType = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ m ([0-9 ]+)-(.*). html $ member.php? UID = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ $ board.html board.php [QSA]
RewriteRule ^ b ([0-9 ]+)-(.*). html $ board.php? Msg = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- mačky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & cat = 3 doláre [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- mačky ([0-9] +)-strana ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & cat = 3 doláre & page = $ 4 [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ u ([0-9 ]+)-(.*). html $ showgallery.php? Ppuser = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ s ([0-9 ]+)-(.*)- stránky ([0-9] +). Html $ showmembers.php? Mačka = $ 1 & page = $ 3 [QSA]
RewriteRule ^ s ([0-9 ]+)-(.*). html $ showmembers.php? Cat = $ 1 [QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Presmerovanie =
RewriteCond% {QUERY_STRING} language =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Presmerovanie = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]

# RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = true
# RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = true [L, QSA]

Forum htaccess:
# Pravidlá pre preklad odkazov SEO bez motora, SEO (odkazy na surové vBulletin)
# Ak používate VB mod rewrite friendly URL "vráťte sa tieto pravidlá tesne pred vB pravidlá
RewriteRule Archív / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 doláre? Language = $ 1 [QSA]
RewriteRule / GALÉRIA / 2 dolár? Language = $ 1 [L, QSA]

kamilkurczak
26-05-11, 22:16
musíte dať pravidlá PhotoPost ako starý pravidlá vBET.
Ako je tento:


Forum htaccess:
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

Schmike
27-05-11, 03:25
Hotovo. ale stále s rovnakou chybou.

vBET
29-05-11, 15:24
Prišiel som na kontrolu, prečo to trvá tak dlho ...

Stále neposlal tu fórum URL, takže nemôžem skontrolovať problém.

Písal som vám, že existujú samostatné pokyny pre fóra, ktoré sú v podadresári a fóra, ktoré nepoužívajú podadresár v URL. Používate rady pre fóra, ktoré nemajú v adresári URL, ale v prvom príspevku, ktorý dal cestu "/ testvb / Fórum / GALÉRIA / ', takže si myslím, že ste v adresári URL a použité zlé rady ...

Vezmite prosím na vedomie, že vždy môžete kúpiť integračných služieb (http://www.vbenterprisetranslator.com/integration-service.php) za 30 dolárov. Naše forum podpora je zadarmo, napriek tomu vidím, že máte veľa otázok, danielov dané rady, takže možno nákup integračných služieb bude lepšie riešenie.

Každopádne, ak chcete, aby sme vám Forum - prosím, napíšte URL na stránku, kde môžeme vidieť problém.

Schmike
30-05-11, 05:08
Bol som trochu zaneprázdnený počas niekoľkých posledných dní. Ja sa prejsť kroky znovu uistiť, že som nemal nechať ujsť nič von.

kamilkurczak
30-05-11, 18:05
OK, takže sme čakali na potvrdenie

Schmike
01-06-11, 15:03
Kroky:
nahradiť SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH sa svojou cestou forum
nahradiť všetky [L] v mojom htaccess na [QSA]
pridal aj pravidlá pre htaccess
pridané pravidlo, v hornej časti fóra htaccess a nahradiť ADDITIONAL_DIRECTORY do galérie, ktorá ich má podzložky

Aj napriek tomu narazí na rovnaký problém. V prípade, že som vynechal z minulosti, to je moje testvb testovacie miesto inštalácie.

vBET
02-06-11, 22:07
Mám pocit, že sú len otočiť celú dobu ... Nemusíte odpovedať na najdôležitejšie otázky.

Stále neposlal tu fórum URL, takže nemôžem skontrolovať problém.

Písal som vám, že existujú samostatné pokyny pre fóra, ktoré sú v podadresári a fóra, ktoré nepoužívajú podadresár v URL. Používate rady pre fóra, ktoré nemajú v adresári URL, ale v prvom príspevku, ktorý dal cestu "/ testvb / Fórum / GALÉRIA / ', takže si myslím, že ste v adresári URL a použité zlé rady ...

Napísal som ti to a opäť ste sa poslať URL, aj keď viem, že nie som schopný overiť, ste sa príslušné kroky bez kontroly štruktúry fóra. To je dôležité. Nebudem schopný pomôcť, kým vám poskytne požadované informácie.

Tiež dajte pozor na rozdiely v zapojení podľa fórum štruktúry (to je to, čo musím overiť). Ale vy ste to ignoroval znova. Nemám odpoveď vôbec. Stačí opakovať kroky, ktoré ste si - viem, že to už z predchádzajúcich správ. Ide o to: Sú správne kroky? A my nie sme schopní povedať, kým vám poskytne najdôležitejšie informácie o štruktúre fóra.

Ešte raz:

Písal som vám, že existujú samostatné pokyny pre fóra, ktoré sú v podadresári a fóra, ktoré nepoužívajú podadresár v URL. Používate rady pre fóra, ktoré nemajú v adresári URL, ale v prvom príspevku, ktorý dal cestu "/ testvb / Fórum / GALÉRIA / ', takže si myslím, že ste v adresári URL a použité zlé rady ...

A ešte raz: Tu máte popísané 2 rôzne prípady - a to, čo ste použili zlý, ale nemôžem povedať, kým poskytnutie informácií požiadal. Prosím pošlite forum URL, kde môžeme vidieť problém. Tiež len prosím podrobnosti hodín prístup k FTP a správca CP - budeme kontrolovať, či si to nastaviť, ako má byť.

Schmike
04-06-11, 03:58
Už hodín vám potrebné informácie.

vBET
05-06-11, 10:25
Len tam bol - nemáte zapnutý odkazy SEO ... Integrácia inštrukcie sú za predpokladu, že SEO odkazy sú zapnuté ... To bol problém. To je dôvod, prečo si nemôžete nechať preložiť, pretože odkazy na nešiel do pravidiel.

Môžeme zmeniť pravidlá - nie je tam žiadny problém. Prvý - v konečnom forum (tu je test), ktorý chcete s SEO odkazy zapnutý alebo nie? Ak áno, potom si prosím prvý odbočke SEO odkazy vo vašom fóre, a kontrolovať, ako to funguje. Ak tomu tak nie je - dajte nám vedieť, my Vám upravených pravidiel.

Schmike
05-06-11, 10:30
Prosím, dajte mi namiesto toho upravených pravidiel. Vďaka.

vBET
05-06-11, 10:41
Pripravím ti a odoslať ju na vás. V tejto chvíli - ako to vidím ja v tejto chvíli nemáte htaccess súborov v galérii zložky .... Namiesto toho ste htaccess. Uistite sa, že je to v poriadku pre váš server.

vBET
05-06-11, 10:49
Pre htaccess v adresári fóra.:
1. Stále sú tam rozbité pravidlo / ADDITIONAL_DIRECTORY /, ktoré ste nám povedal, bolo zmenené ... Nie sme schopní pomôcť, keď uvediete nepravdivé informácie.
2. Keď sa SEO odkazy nie sú použité, potom nepotrebujete žiadne vBET pravidlá tam vôbec - môžete jednoducho odstrániť.

Pre htaccess v adresári Galéria.:
1. NEMÁTE IT. Máte zlé meno miesto - Opravte htaccess do htaccess.
2. Žiadne pravidlo, zmeny by mali byť potrebné - ako vidím, je predpoklad, že iné pravidlo už zmenila SEO odkazy na language = link, takže by to malo fungovať dobre.

Prosím, povedz, že to pomôže a aké sú problémy, ak nie.

Schmike
05-06-11, 11:18
Ja som toto pravidlo odstránené vo fóre. Htaccess a premenoval htaccess do galérie. Htaccess.

URL:


Chyba:
Not Found

Požadovaná adresa URL / testvb / Fórum / vbet_flag-/ testvb / Fórum / GALÉRIA / index nebola nájdená na tomto serveri.

Ďalej, 404 Not Found došlo k chybe pri pokuse o použitie ErrorDocument spracovávať žiadosti.

vBET
06-06-11, 00:55
URL, ktoré ste sa delia - stále niečo nie je v poriadku a vyzerá to, že požiadavky nie sú prichádza naše front controller. Idem tam skontrolovať.

vBET
06-06-11, 01:03
Ja som toto pravidlo odstránené vo fóre. Htaccess a premenoval htaccess do galérie. Htaccess.

Nie, nie. Tie práve vyzvaní, aby ste zmenili meno na htaccess. Htaccess. Presne tak:

htaccess na správne. htaccess
Namiesto toho, aby ste zmenili. Htaccess a znova dával falošné informácie o krokoch, ktoré ste urobili, tým, že píše, že sa zmení na. Htaccess

Prosím ladom smeroch presne a neposkytujú nepravdivé informácie už - to je dôvod, prečo to trvalo tak dlho, pretože robíte jednu vec a písať, že robíte niečo iné.

Prosím, povedzte to pomohlo?

Schmike
06-06-11, 03:05
Nie, nie. Tie práve vyzvaní, aby ste zmenili meno na htaccess. Htaccess. Presne tak:

Namiesto toho, aby ste zmenili. Htaccess a znova dával falošné informácie o krokoch, ktoré ste urobili, tým, že píše, že sa zmení na. Htaccess

Prosím ladom smeroch presne a neposkytujú nepravdivé informácie už - to je dôvod, prečo to trvalo tak dlho, pretože robíte jednu vec a písať, že robíte niečo iné.

Prosím, povedzte to pomohlo?

Ja vážne nemám potuchy o tom, že malé a veľké písmená.

Je to len práca pre moju hlavnej stránke teraz. Ďalšie stránky nie sú preložené, keď kliknem na preklade, ale sa mi podarí opraviť ju

Zdá sa, že pracuje dobre. Vďaka a ospravedlňujem sa za problémy.

vBET
06-06-11, 17:11
Veľký, že je už funkčný:) Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, prosím stačí napísať:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1