PDA

Zobraziť plnú verziu: Skvelý nápad, vynikajúci produkt :-)



m_k
03-12-09, 15:50
Videl som free verziu tejto poslednej noci po dobu vbulletin.org a prišiel sa chcete dozvedieť viac - musím povedať, že je to skvelý nápad, a to najmä tá časť, ako dostať vaše stránky indexované v 52 jazykoch :-)

Chytila som kópiu vyskúšať na novom mieste staviam a inštalácia prebehla dobre bez väčších incidentov. Jedna poznámka na to však pre tých z vás, ktorí používajú vBSEO - vykonať zmeny FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_createurl.php pred importom produktov vbenterprisetranslator.xml súbor

Domnievam sa, že usmernenia tiež spomenúť to hore, niečo ako "Ak používate vBSEO Upravte tento súbor prvý". Ak nemáte to prvé, nebudete môcť používať, kým admincp vy.

Som ešte neprišla na to, ako ju hrať pekný s mojím vBadvanced s odkazmi a PhotoPost vBGallery, ale som si istý, že budú mať čoskoro vyriešený.

Čo som zatiaľ milovať je správa z mojej Mapa vBSEO generátor dnes ráno, ktorý ukazuje ďalší 42k adresy URL, ktoré boli vytvorené po inštalácii mod :-)

If you want to see it in action have a look --> TheCHS ~ Charleston téma (http://thechs.com)

m_k
09-12-09, 01:35
5 dní neskôr, a ja začínam vidieť niektoré jazykové stránky sa indexované v Google :-)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1