PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Podivný E-maily



moman
29-11-09, 21:49
Člen fóra sťažovali toto:


Napríklad z e-mail:
Vážení Bart,
rparmar práve odpovedal na tému, ktoré sa zaviazali dodržiavať právo - FA Limited klub - v Pentax SLR diskusné fórum objektívom PentaxForums.com. Ak chcete poslať odpoveď, prosím, otvorte vlákno na odkaz nižšie. Prosím, neodpovedajte na túto e-mail.
Toto vlákno je umiestnená na adrese:
FA Limited Club - Page 32 - PentaxForums.com (http://www.pentaxforums.com/forums/pentax-slr-lens-discussion/59538-fa-limited-club-new-post.html)
Tu je správa, ktorá bola práve Zaslal:
***************

--- Citácia (pôvodne od brecklundin) ---
Navyše som nútený používať, pretože som dopravil 35ltd off pre 43ltd ... úplne skvelý kópiu 35ltd a stále som nemohol odolať vábeniu viac striebra.
Koniec Citácia --- ---
Môžem ti rozprávať, že! Aj môj DA35 obchoduje na DA12-24, pretože to bolo oveľa dôležitejšie pre mňa boli tieto ohniskovej vzdialenosti na ktoré sa vzťahuje. Ale som si FA43. Hoci to je menej praktické, ako DA35 mi to vyplní špeciálne miesto.
To nemusí byť najlepší technické príkladom použitom objektíve, a to najmä s post-processing, ale páči sa mi to. (A rovnako tak tanečnice.) FA43 znovu zasahuje, kde FA77 by bolo príliš blízko plodín.
Angie Smalis tanca Nič pole
Obrázok: http://farm3.static.flickr.com/2713/4132227479_8b0ed07095_o.jpg (Angie Smalis tanca nič polí na Flickr - Photo Sharing!)
***************
K dispozícii môže byť aj iné odpovede, ale nebudete dostávať žiadne ďalšie oznámenia, až ďalšej návšteve fóra znovu.
Všetko najlepšie,
PentaxForums.com



Nie všetky e-maily vyzerajú takto.
fi jeden pre príspevok Eaglerapids neukázal to.
Jeden na príspevok od pcarfan urobil tiež.
Možno rparmar a pcarfan nestanovilo ich jazyk ešte?
Ani I.

Je to preto, že nie každý má svoje jazykové sady? Ak áno, je tam otázka, MySQL, ktoré môžem využiť pre nastavenie každého jazyka do angličtiny?

Vďaka!

vBET
29-11-09, 23:40
Vďaka za poznámku. Už sme začali pracovať na odstránení vBET komentáre e-maily, ale dať to späť, pretože iné priority. Sa vrátime k tejto úlohe, aby sa zabezpečilo, že vBET komentáre nie sú zahrnuté v e-mailoch.

Cybershaolin
30-11-09, 02:53
Jo, môžem potvrdiť tiež. Vďaka za starostlivosť o toto príliš vBET.

moman
30-11-09, 08:16
Vďaka! Dúfajme, že upgrade na verziu Oprava chyby (Predpokladám, že 3.3.0) bude relatívne bezbolestný!

chick
07-12-09, 16:13
Dostal som 800 e-mailov dnes ráno všetci s

Meno: Neregistrovaný
ClassName: vB_Database
MySQL verzia

a ja som získal ďalších 75 e-mailov, ako je táto.


Viem, že ste vysvetlil predtým, ale nechápem, prečo sa to deje.

Navyše som stále obrovský oznámenia zaťaženie servera z môjho dedikovaný server.

vBET
10-12-09, 21:57
Vďaka! Dúfajme, že upgrade na verziu Oprava chyby (Predpokladám, že 3.3.0) bude relatívne bezbolestný!

Ako vždy aktualizácia bude triviálne - stačí nahrať súbory a importovať súbor s produktom:)

Tiež 3.3.0 bude nielen opravu chýb, ale tiež mnoho vylepšení výkonu budú zahrnuté.

vBET
10-12-09, 22:00
Dostal som 800 e-mailov dnes ráno všetci s

Meno: Neregistrovaný
ClassName: vB_Database
MySQL verzia

a ja som získal ďalších 75 e-mailov, ako je táto.


Viem, že ste vysvetlil predtým, ale nechápem, prečo sa to deje.

Navyše som stále obrovský oznámenia zaťaženie servera z môjho dedikovaný server.

Čo je obsahom tých mailov?

O zaťaženie servera - môžete zistiť, čo ju spôsobuje? Aktuálne informácie nestačí - to môže byť nesúvisí s vBET, alebo to môže byť spôsobené väčšiu prevádzku. Takže ak zistíte, že je vinný vBET Prosím, otvorte nové vlákno a dať nám detaily:)

Michael
23-01-10, 15:22
Dúfam, že to čoskoro vyriešený: D

vBET
08-05-10, 11:50
Vyriešené:) budú zahrnuté v ďalšej verzii. Maily sú aktualizované na nízkej úrovni háku, a tak by mal fungovať pre všetky druhy maily OE, ale bol testovaný len na predplatné závity.

V prípade, že iný si myslí, že sa stane s mailami, prosím, stačí napísať tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/218-e-mail-with-issues.html # post2756

PS.
Myslím, že som mal appologise že Bral soo long - to bolo naozaj triviálne opraviť. Tento problém bol, že prvýkrát, keď som hľadal e-maily, háčiky som našiel, čo som potreboval, ale skúša to na zlú cestu, čo drží ma potom. Je nám ľúto - a dúfam, že to nebolo také unconvinient - teraz to zmizne:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1