PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Vbet Hlavný problém ...



Spiritu
26-11-09, 02:22
Dobrý deň, práve kúpil vbet a nainštalovať ho a začal mať problémy ...
Obsah fóra ukazuje bielu stránku, nemôžem Môj admincp vypnúť plugin, takže som musel upraviť config.php na vypnutie systému, plugin ... a teraz im Forum je opäť v práci, ale v evrything admincp> Voľby> vbet hlavné i onbly pozri riadok s (vBET 3.0.0 a vyšší nie je voľný softvér. Ak chcete mať právo ju používať, musíte kúpiť licenciu a nastaviť licenčný kľúč tu.)

vBET
26-11-09, 04:25
O forum klesá:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

O vidieť iba riadok s licenčný kľúč - a už nie je možné blokovať odchádzajúce požiadavky na tretie strany.

Spiritu
26-11-09, 12:30
O vidieť iba riadok s licenčným kľúčom ... ? Takže čo je riešenie

A aj rozšírenie Curl inštaláciu (dvakrát skontrolované) dodržiavať montážny návod krok za krokom ... Čo som urobil zle? (

vBET
26-11-09, 16:50
Možnosti:
1. CURL nefunguje správne
2. Firewall alebo niečo iné, nie je umožňuje posielať CURL požiadavky na ďalšie servery - na vedomie, že je potrebné to, ako inak chcete získať preklady z Google?

Spiritu
26-11-09, 21:05
NVM ... som na to prišiel! Ďakujem vám za pomoc, rovnako

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1