PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Domov Zarovnanie



Damas
25-11-09, 20:00
Dobrý deň,

Existuje len jeden problém, zarovnanie na fóre domov.

Arabčina, musí byť sprava doľava
Angličtina zľava doprava

Rovnaký problém je aj tu

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ar/

Môžete skontrolovať pripojený obrázok čo mám na mysli.

Ak nie je vyriešiť teraz, takže si ma Tel šablóny, z ktorých môžem upraviť?

Potom som si niečo také (pretože moja Predvolené nastavenie je sprava doľava)

<if condition="$_GET['language']">
Zľava doprava kódu šablóny
<else />
Sprava doľava kódu šablóny
</ Ak>

Ďakujem

vBET
25-11-09, 20:35
Ospravedlňujeme sa, ale nerozumiem otázke. vBET je možné zmeniť poradie - to je konfigurovateľná. A pod odkazom si dal, keď som vidieť, aby sa zmenil.

Som si istý, že viete, čo píšete o - pre vás sprava doľava, je prirodzené. Pre mňa to vyzerá ako sprava doľava - popíšte podrobne, čo v odkaze, ktorý si dal nie je v poriadku.

Damas
25-11-09, 22:39
Všetky podrobnosti na fóre Hlavné musí byť sprava doľava (Arabčina), kedy je zľava doprava sa na vBET.

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ar/

Aj na moje forum mám rovnaký problém pozrieť sa prosím

Domov musí byť ponechané právo (v angličtine), kedy je sprava doľava teraz

http://www.damasgate.com/vb/en/Ďakujem

vBET
26-11-09, 16:44
Ospravedlňujeme sa - stačí mi dal rovnakú info:)

Prosím, povedzte konkrétne, čo nie je na mieste. Ako som už písal, že som tam pozerám a vidím, že sa zmení poradie - stĺpy sú na druhej strane, logo tiež - vyzerá to, sprava doľava pre mňa. Takže písať inokedy to isté nebude fungovať ...

Buďte konkrétny. Prosím, ukáž mi, čo nie som schopný vidieť dnes:)

Damas
27-11-09, 02:40
stĺpce sú na druhej strane, logo tiež - vyzerá to, že právo LEF,

Áno, máte pravdu o stĺpcoch.

Ale text NIE JE na pravej strane

Je mi ľúto, moja angličtina nie je dobrá

Ďakujem

vBET
27-11-09, 05:13
OH -, že je to asi:) Veľké vďaka Budeme pracovať na tomto:)

vBET
16-12-09, 02:49
OK - zmeny:) bude vydaná v 3.3.0 a teraz si môžete pozrieť tu. Dúfam, že budete naozaj šťastní, pretože práve teraz sme sa tiež primerane zmeniť smer v preklade a originálu bloku. Takže ak niekto bude písať v arabčine, a uvidím to v angličtine, potom sa pozerá na pôvodnom texte bude sprava doľava. Tiež, keď uvidíte v arabčine niečo, čo tu bolo napísané v inom jazyku ako v angličtine, potom sa hľadá zdroj pôvodného textu sa bude vo svojej poradí:) A aj keď bude vyzerať v arabčine, potom šípku medzi vlajkami sa obrátiť: D

Pozri tu:
Toto je text písaný v poľštine, a mal by byť vždy na ľavej strane pri pohľade na originál. V rovnakej dobe, kedy to prekladať do arabčiny či iný jazyk v opačnom poradí, bude preklad obrátený, ale pôvodná zostane zľava doprava:)

Damas
22-12-09, 16:57
To je to, skvelú prácu.

Teraz je to naozaj 100% profesionálna práca.

To nie je stanovená na vBET236, je na vašom zozname robiť?
Ďakujem

vBET
23-12-09, 13:40
Práve teraz je našou prioritou vBET 3.3.0 potom dáme našu pozornosť v iných oblastiach:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1